E-book - tytuly, wymiana, informacje

27 sierpnia 2017 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Pokłoń się Fiotowej w pas,od mnie i powiedz,że je Fiotowa @ ,bo do Nas nie zagląda :-)

Pokłonię się, ale myślę że jak będzie mogła to pozagląda. Różnie nam się plecie w tej Demenzlandii.
27 sierpnia 2017 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

Pokłonię się, ale myślę że jak będzie mogła to pozagląda. Różnie nam się plecie w tej Demenzlandii.

Ale nóżek nie całuj,,
27 sierpnia 2017 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

Pokłonię się, ale myślę że jak będzie mogła to pozagląda. Różnie nam się plecie w tej Demenzlandii.

To Ona nie na urlopie?
27 sierpnia 2017 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

To Ona nie na urlopie?

Ona, pracuje
27 sierpnia 2017 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To Ona nie na urlopie?

Nie wiem, my mamy sporadyczny kontakt. Pytałam o Meryky, odpowiedziała mi i tyle wiem.
27 sierpnia 2017 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Pokłoń się Fiotowej w pas,od mnie i powiedz,że je Fiotowa @ ,bo do Nas nie zagląda :-)

Nasza Fioletka jest chora, I jak ja teraz wyglądam? Echhh Wysłalam jej na WA małpkę
27 sierpnia 2017 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Nasza Fioletka jest chora, I jak ja teraz wyglądam? Echhh Wysłalam jej na WA małpkę :nerwowa1:

A ja Ci wysłałam coś od Fioletowej na @
27 sierpnia 2017 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Nasza Fioletka jest chora, I jak ja teraz wyglądam? Echhh Wysłalam jej na WA małpkę :nerwowa1:

To ją ucałuj i życz szybkiego powrotu do zdrowia ( mam nadzieję,że to nic poważnego..) i nie złość się,się zdarza.
27 sierpnia 2017 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

To ją ucałuj i życz szybkiego powrotu do zdrowia ( mam nadzieję,że to nic poważnego..) i nie złość się,się zdarza.

Dzisiaj już nie bedę jej główki zawracać. Potrzebuje spokoju. Ja żartowałam tylko. Fioletka mi wszystko wybaczy nawet tą małpkę 
27 sierpnia 2017 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

A ja Ci wysłałam coś od Fioletowej na @

Dziękuję przesyłka odebrana 
26 września 2017 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
Witam! Czy ktoś może ma jakąś stronę, skąd można ściągnąc audiobooki po polsku i po niemiecku?
26 września 2017 15:08 / 1 osobie podoba się ten post
MyszkaM

Witam! Czy ktoś może ma jakąś stronę, skąd można ściągnąc audiobooki po polsku i po niemiecku?

po polsku mam, z niemieckimi będzie trudno coś znaleźć

exsites.pl i exsite24.pl
26 września 2017 15:08 / 1 osobie podoba się ten post
MyszkaM

Witam! Czy ktoś może ma jakąś stronę, skąd można ściągnąc audiobooki po polsku i po niemiecku?

Tu może coś znajdziesz https://ebookpoint.pl/kategorie/darmowe
26 września 2017 18:56
Tu też są https://www.youtube.com/watch?v=PQYSMpqsjuk Trzeba dobrze szukać :D :D
09 października 2017 22:02
Wielkie dzięki za ten link będę miała co robić. Bardzo lubię zasypiać z audiobookiem