Ile € dostajecie do dyspozycji na zakupy?

13 stycznia 2014 20:50
Ale bez przesady?  :))
Dorotee?
13 stycznia 2014 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
Uuuuu czkawkę mamy hi,hi
13 stycznia 2014 20:57
hagia

Ale bez przesady?  :))
Dorotee?

:) nie ja nie przesadzam, jestem oszczędna w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) poszaleć kulinarnie lubię :) a teraz będąc na pólnocy wyzywam się na rybkach":)
13 stycznia 2014 20:59
Mnie też ciężko zmieścić się w 100e na jedzenie i chemię. Też myślę że chyba rozrzutna jestem, bo mojej zmienniczce wystarcza w zupełności 70e. A ja dwa tygodnie temu 130, tydzień temu 110e, nie mam kwoty, jak potrzebuje, to mówię i dziadek daje. Zresztą na początku pytałam siostrzeńca ile na tydzień, odpowiedział że tyle ile potrzebuje i dodał z uśmiechem, że 100e na tydzień to wcale nie jest dużo, ale jak wyglądam przy zmienniczce?
13 stycznia 2014 21:02
ivanilia40

Uuuuu czkawkę mamy hi,hi

A na czkawke poloz se na ciemiaczko na glowce ogrzana pieluszke z tetry-tak sie kiedys stosowalo-pomagaloDDDD
13 stycznia 2014 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
efka66

Mnie też ciężko zmieścić się w 100e na jedzenie i chemię. Też myślę że chyba rozrzutna jestem, bo mojej zmienniczce wystarcza w zupełności 70e. A ja dwa tygodnie temu 130, tydzień temu 110e, nie mam kwoty, jak potrzebuje, to mówię i dziadek daje. Zresztą na początku pytałam siostrzeńca ile na tydzień, odpowiedział że tyle ile potrzebuje i dodał z uśmiechem, że 100e na tydzień to wcale nie jest dużo, ale jak wyglądam przy zmienniczce?

:)))) Raczej jak ona wygląda przy Tobie?  Ciebie za to 100 i tak podziwiam! Jakie te Polki gospodarne dziouchy :)
13 stycznia 2014 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
hagia

:)))) Raczej jak ona wygląda przy Tobie?  Ciebie za to 100 i tak podziwiam! Jakie te Polki gospodarne dziouchy :)

Dzięki Ci:)))Tak, gospodarne (70e)niewymagające,(po co Ci stół????))))), usłużne(Trzeba zrobić lewatywę, już robię)itd....
13 stycznia 2014 21:14
dorotee

:) nie ja nie przesadzam, jestem oszczędna w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) poszaleć kulinarnie lubię :) a teraz będąc na pólnocy wyzywam się na rybkach":)

Ja tez lubie poszalec w kuchni,lubie sama piec ciasta. Rodzina wie,ze kazda dziewczyna,ktora mnie zastepuje nie musi piec,jak ma ochote to moze kupowac tzw.gotowce na obiad nie wtracaja sie w gary,ale dziewczyny chca sie chyba wykazac,ze sa tak oszczedne i jeszcze raz pytam PO CO?  po moim powrocie synowa PDP i tak ma zawsze cos do podsmiewania sie z ich skromnego utrzymania.Pyta mnie czy wszystkie Polki tak biednie jedza?,a ze ostatnio mialam nerwa,bo po powrocie z mojego urlopu szafki,lodowka byly puste-to jej powiedzialam,ze Polki to swietne gospodynie tylko moze tutaj sie wstydzily o cos prosic.Skonczyly sie natychmiast jej wywody.
13 stycznia 2014 21:16
Bozesku ty moj to co ja mam powiedziec ja  tu dostaje 50 na tydzien tak uzgodnione od poczatku ja dam rade jak braknie mowie corce a rachunki mam wiec sie nie przejmuje ,no ale nie chce przeginac bo powiedza ze jednej wystarcza a ja to za duzo wydaje wiec jakos kombinuje nie jest to łatwe ale jakos daje rade ale to bez chemi ,lekow!!! no i czekoladek czy ciasta nie kupuje ,Ja tylko zastepuje wiec nie bede sie wychylac dam rade!!!!
13 stycznia 2014 21:18
efka66

Dzięki Ci:)))Tak, gospodarne (70e)niewymagające,(po co Ci stół????))))), usłużne(Trzeba zrobić lewatywę, już robię)itd....

Niektóre to chyba czerpią z tego jakąś przewrotną (perfidną?) radość, bo normalne takie zachowanie raczej nie jest :(
13 stycznia 2014 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
Przy pierwszej podopiecznej zakupy robiła córka w soboty i zostawiała 50 na tydzień na jogurty,owoce,chleb.Przy drugiej ,siostra PDP kupowała wszystko ,przy trzeciej wnuk kupował podstawowe i 50 na tydzień zostawiał ,także pod względem kasy chyba miałam dobrze
13 stycznia 2014 21:25 / 1 osobie podoba się ten post

Czy naprawdę niektóre z Was mają nieodpartą potrzebę informowania całego forum o wysyłaniu/odebraniu maili? Mi już ręce opadają, jak mam to usuwać. Będę blokował dostępy do działów w następnych przypadkach.

13 stycznia 2014 21:37
Pomoc forum1

Czy naprawdę niektóre z Was mają nieodpartą potrzebę informowania całego forum o wysyłaniu/odebraniu maili? Mi już ręce opadają, jak mam to usuwać. Będę blokował dostępy do działów w następnych przypadkach.

Sorki :)
13 stycznia 2014 21:44
Pomoc forum1

Czy naprawdę niektóre z Was mają nieodpartą potrzebę informowania całego forum o wysyłaniu/odebraniu maili? Mi już ręce opadają, jak mam to usuwać. Będę blokował dostępy do działów w następnych przypadkach.

Ok , ok ! Dotarło ! ))))))))))))
13 stycznia 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
100-150 na tydzien wystarczy jesli ma sie 1 pdp.