Na wyjeździe #5

20 stycznia 2014 19:35
Athenka

o to dobrze . Jesli nie musisz dogladac w nocy to masz 13 godzin spokoju. 
U mnie tez tak bywa 21.00 do lozka, pobudka o 10.00 . 

nie musze:)
20 stycznia 2014 19:35
Barbara niepowtarzalna

To nie masz Magdusiu swojego? musisz z nia w jednym spac?....O,o,o, tak mi Ciebie szkoda,bo ja mam osobiste w drugim pokoju:):):):):)

Nie kazdy ma takie luxusowe wygody jak Ty ;)
 
Ivanilia40, a to w porzadku , ze za Taxi tez zwrot! To tam uwazaj jutro , zebys polamana do domu nie wrocila ! 
 
20 stycznia 2014 19:36
didusia

A pytanie do Wszystkich KOlezenek Opiekunek : O ktorej wstaja a o ktorej klada sie spac wasi PDP ? Znajoma jest byla na sztelli gdzie dziadki wstaja o 6.00 a ida spac o 17.00 (babcia) i o 18.00 (dziadek)
- odpowiedź- sniadanko 7.30 a łóżeczko 20.15

Sniadanko 9,00 - 11,00 (zależy), łóżeczko 22,00- 23,00...tez zależy :)
20 stycznia 2014 19:37
Ja jestem blondi to widać, ja jestem blondi to słychac, ja jestem blondi to widac, słychac i czuć :) Na zdjęcie musicie poczekać :)
20 stycznia 2014 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Nie kazdy ma takie luxusowe wygody jak Ty ;)
 
Ivanilia40, a to w porzadku , ze za Taxi tez zwrot! To tam uwazaj jutro , zebys polamana do domu nie wrocila ! 
 

Wiem i z tego powodu nawet jest mi smutno,ze ja sie rozwalam a druga..eeeeh
20 stycznia 2014 19:42
Asik

Sniadanko 9,00 - 11,00 (zależy), łóżeczko 22,00- 23,00...tez zależy :)

To fajnie ,że jak zależy-przynajmniej co się zawsze dzieje . U mnie totalny ordung czasowy. jak byłam tutaj wcześniej to znałam cały mój dzienny grafik  co było strasznie dołujące. Teraz jestem na krótko i tak to mnie nie  boli.
20 stycznia 2014 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ta 17-18 jest w porządku, ale pobudka o szóstej rano?
Moja pdp idziespać ok 21-22, wstaje 7,30--9. Teraz już przysypia w fotelu, jak sie wyspi to idziemy spać:)

Dorotee ale Cie poniosło jak sie wyspi to wstaje, a nie idzie spać.No co Ty:))
20 stycznia 2014 19:44
Athenka

no to ja sie pytalam IVanili40 ile placi za bilet pociagowy i czy za ta taxowke placi PDP czy sama :)

A ja na wyjezdzie ogladam 2 telenowele Alles was zählt i GZSZ wlasnie sie zaczynaja.


**
A pytanie do Wszystkich KOlezenek Opiekunek :
O ktorej wstaja a o ktorej klada sie spac wasi PDP ?
Znajoma jest byla na sztelli gdzie dziadki wstaja o 6.00 a ida spac o 17.00 (babcia) i o 18.00 (dziadek)

U mnie babcia idzie spać koło 19,no i jak nie wstaje w nocy,to budzę ją po 8,dziadek sam idzie spać i różnie to bywa i też różnie wstaje,sam przy sobie wszystko robi,ja jestem w sumie do babci.Jutro wizyta babci u lekarza może wreszcie dobiorą jej dobre leki na sen,zobaczymy.
20 stycznia 2014 19:44 / 4 osobom podoba się ten post
Słyszę właśnie jak PDP się chwali, że załatwiliśmy przegląd auta w innej miejscowości. No chwali moją jazdę autem ;-)))) to ja też się pochwalę, a co !!!
20 stycznia 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
u mnie jest wlasnie czasowo wiadomo o 5 min nie chodzi ale zawsze cos na czas i to mi wlasnie pasuje bo gdzie niegdzie a moze o tej a moze o tamtej czlowiek nie wie co na ktora ma zrobic a jak jeszcze do tego druga polowa PDP zupelnie niezorganizowana do szalu mnie doprowadza......ja lubiw wiedziec co i jak :)
20 stycznia 2014 19:45 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak ciekawie, jedziesz pociągiem do domu? Berlin---?

Mieszkam tylko godzinkę jazdy od Warszawy,więc Berlin-Warszawa= 5 godzin+1 godzina do domku. Cudownie blisko :)
20 stycznia 2014 19:47 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko47

Dorotee ale Cie poniosło jak sie wyspi to wstaje, a nie idzie spać.No co Ty:))

Cicho sza bo się zbudzi:) jeszcze chrapie , tak do 20,50 potem paplamy i do łóżeczka, każda swojego:)
20 stycznia 2014 19:47
Athenka

Nie kazdy ma takie luxusowe wygody jak Ty ;)
 
Ivanilia40, a to w porzadku , ze za Taxi tez zwrot! To tam uwazaj jutro , zebys polamana do domu nie wrocila ! 
 

No wiesz co...miałaś mnie nie dobijac,a Ty o połamaniu mi tu mówisz....
20 stycznia 2014 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Moja ostatnia pdp to fenomen wieczorem musialam użyć perswazji ale udawało mi sie i tak w okolicy 20.30 szła do lazienki i pozniej do łóżka usypiala miedzy pozycja siedzaca(na łóżku) a leżąca bez tabletek nasennych.Spala cała noc o 7.30 zmiana  pampersa  tabletka i do łóżka o dziewiatej wstawała i po toalecie sniadanie i na fotel.Tez spala do obiadu .Chyba że było nasilenie choroby to musiała troche pochodzić.Ale spokoja i miła pdp.
20 stycznia 2014 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Ja jestem blondi to widać, ja jestem blondi to słychac, ja jestem blondi to widac, słychac i czuć :) Na zdjęcie musicie poczekać :)

Jeszcze jesteś zielona :).Dałaś sie wkońcu namówić fryzjerce,czy sama dokonałaś dzieła?