Na wyjeździe #5

12 marca 2014 00:43 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

W KGB robisz czy jak?????Jesuuuuu,jaka dociekliwa :)Obiło mi sie ,bo sie z rok temu ten temat przewijał na forum.Napisz do Moderatora ,zapytaj,może Ci odpowie:)Meile chciały ode mnie współpracy z różniastymi agencjami oraz pomocy w załatwieniu pracy-poczatkowo grzecznie odpisywałam ,az mi sie któregos dnia przelało i zablokowałam profil:):):)
 

A szkoda, bo nawet nie można zaprosić Cię do znajomych :(
12 marca 2014 00:43 / 1 osobie podoba się ten post
Cali

50 netto na dzień na niemieckiej umowie o pracę.

Brutto czy netto?
Z firmy czy nie?
Co ze składkami?
Jakie ubezpieczenie?
Jaki zwrot za bilety? 
 
Przyzwoicie płacą,ale nie jest to jeszcze najwyższa stawka:)Idę spać -dobranoc
12 marca 2014 00:46 / 2 osobom podoba się ten post
Cali

No, i powoli dochodzimy do konkretów ;)

Ja się tam nigdzie nie wybieram, a konkretna lubię być. Tak jak napisałam jestem otwartą osobą, co nie oznacza, że każdy będzie taki jak ja.
Na ty polega piękno świata: na różnorodności.
12 marca 2014 00:46 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Brutto czy netto?
Z firmy czy nie?
Co ze składkami?
Jakie ubezpieczenie?
Jaki zwrot za bilety? 
 
Przyzwoicie płacą,ale nie jest to jeszcze najwyższa stawka:)Idę spać -dobranoc

Napisałam, że netto.
Zatrudnienie przez rodzinę, zwrot 150. Może nie najwyższa, ale pracuję 8h dziennie i mam osobne mieszkanie :).
Dobranoc.
12 marca 2014 00:48
emi

Ja się tam nigdzie nie wybieram, a konkretna lubię być. Tak jak napisałam jestem otwartą osobą, co nie oznacza, że każdy będzie taki jak ja.
Na ty polega piękno świata: na różnorodności.

Różnorodność lubię jak mało kto :)
12 marca 2014 00:48
Cali

Napisałam, że netto.
Zatrudnienie przez rodzinę, zwrot 150. Może nie najwyższa, ale pracuję 8h dziennie i mam osobne mieszkanie :).
Dobranoc.

W jaki sposób znalazłaś tą pracę?
12 marca 2014 00:50
emi

W jaki sposób znalazłaś tą pracę?

To długa opowieść :).
 
Boję się, że nic podobnego mi się już nie trafi i dlatego jestem taka dociekliwa.
12 marca 2014 00:54 / 2 osobom podoba się ten post
Cali

To długa opowieść :).
 
Boję się, że nic podobnego mi się już nie trafi i dlatego jestem taka dociekliwa.

Taką opowieść chciałabym opowiadać ;)
Chętnie też bym tak chciała pracować, ale nie bardzo wiem jak znaleźć takie miejsce. Niemcy niestety są skąpi i szkoda im 400 euro na opłaty od umowy o pracę 
12 marca 2014 01:00
emi

Taką opowieść chciałabym opowiadać ;)
Chętnie też bym tak chciała pracować, ale nie bardzo wiem jak znaleźć takie miejsce. Niemcy niestety są skąpi i szkoda im 400 euro na opłaty od umowy o pracę 

Emi, te opłaty są dużo wyższe. Ja "kosztuję" mojego pracodawcę 2500.
 
Szukaj pracy przez prywatne ogłoszenia w gazetach. Niestety, tendencja jest taka jak w Polsce (minijob), ale pewnie i tak wychodzi się na tym lepiej niż w Pl.
12 marca 2014 06:26 / 3 osobom podoba się ten post
Cali

Gosiu,parę lat temu mnie potrzeba przycisnęła i wystartowałam do dwóch firm osobiście, do innych wysłałam aplikacje. Po egzaminie językowym panie pytały, ile chcę zarabiać. Wiedziałam z internetu, ile oferują i tyle "zawołałam" ;). Kazały czekać. Nie odezwał się dłuuugo nikt, potem dzwonili, ale ja już nie byłam zainteresowana. 
Dlatego pytam. 
 
Napisałaś 1200, ale jak zrozumiałam, nie znaczy to, że tyle zarabisz? 
"Nie wolno" tzn, że na forum czujecie się kontrolowane? Boicie się powiedzieć? Ktoś wie, czyje jest to forum?
 

Jessuuu  a co Cię to interesuje,kto ile zarabia.Nie wiem przy okazji tego pytania chciałaś się póżniej pochwalić czy jak?Nie wiem ,może wyciągnąć wątek na 30 stron jakie to głupie jestśmy,że tak dajemy się polskim firmom ,że Go! na niemiecką umowę.
Nie rozmowiam o osoboch,których nie ma ,nie rozmawiam o pieniądzach.
Cali nie boję się nikogo jak zauważyłąś po moich wpisach.Nie interesuje czyje to forum .Dla mnie ono może być nawet Matty Hari  mam to w d...
Miłego dnia.....
12 marca 2014 06:46
ORIM

hi hi co za wrodzona skromnosc

Teraz zabrzmi to nie skromnie, ale ORIMKU ja zawsze jestem skromna :D
12 marca 2014 06:55 / 5 osobom podoba się ten post
Cali

To długa opowieść :).
 
Boję się, że nic podobnego mi się już nie trafi i dlatego jestem taka dociekliwa.

Cali-neczko !  Ja : pisałam na forum ile zarabiam i dzięki temu dostałam pozytywnego kopa w d......ę . ........ Ja : nie pytałam ile kto zarabia  , bystrawa Ci jestem -to się domyślałam i mi to wystarczylo ......A dla "poluzowania tematu "........ Amerykanski żołnierz po skończonej "akcji z panienką " ubiera się cichaczem... Ona otwiera oczy i zaniepokojona pyta : .. a pieniądze to gdzie ?....... On ostrym tonem do niej ....: Co ty nie wiesz , że amerykański oficer pieniędzy nie bierze i o nich nie rozmawia ?!!!!!!! ......))))))))))))))))
12 marca 2014 07:04 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cali-neczko !  Ja : pisałam na forum ile zarabiam i dzięki temu dostałam pozytywnego kopa w d......ę . ........ Ja : nie pytałam ile kto zarabia  , bystrawa Ci jestem -to się domyślałam i mi to wystarczylo ......A dla "poluzowania tematu "........ Amerykanski żołnierz po skończonej "akcji z panienką " ubiera się cichaczem... Ona otwiera oczy i zaniepokojona pyta : .. a pieniądze to gdzie ?....... On ostrym tonem do niej ....: Co ty nie wiesz , że amerykański oficer pieniędzy nie bierze i o nich nie rozmawia ?!!!!!!! ......:-)))))))))))))))))

czytałam jedziesz nad bodeńskie.Ładnie tam jest a wieczorem szczególnie.
12 marca 2014 07:29 / 3 osobom podoba się ten post
Cali

Zapytam. Nie zapytałam do tej pory, bo nie przeszło mi to do głowy i, jak napisała Kasia, nie jestem to długo.
Dziwi mnie natomiast, że nikogo do tej pory to nie interesowało. 
Tak wybitnie agencyjne forum jak to :D!

Sugeruję zrobienie sobie okładziku na głowę oraz przeczytanie regulaminu.

12 marca 2014 07:32

Proszę o kontynuowanie "Na wyjeździe" tutaj: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1402