Na wyjeździe #5

11 marca 2014 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
ooo Andreaaaaaa wrocila do swojego zdjecia :D
11 marca 2014 21:37 / 4 osobom podoba się ten post
No właśnie, bo są pazerni. Firmy mają widocznie różną politykę, dla większości liczy się zarabianie - pazerne zarabianie. A czy klient będzie miała bardziej czy mniej dobrana opieke to już mają gdzieś. Oby opiekunka przeżyłą i pojechała następnych ieś tam razy. Najważniejsze to wyeksploatowac ile się da. 
A wystarczyłoby uregulować np. firma zarabia 20% od kwoty jaką płaci klient i szlusss. 
11 marca 2014 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Niedługo , ok. 15 minut . Stremowana bylam jak dzierlatka , bo tak na poważnie , to mnie dobrze się z kimś rozmawia , a przez tel. to czasem można nie tak zrozumieć i mogą wyjść jaja . Było nie było to jak egzamin w szkole . Mimo  "żem " odważna , przyznaję się bez bicia ---piera miałam.....a cholera wie , czy jutro nie powiedzą , że jednak  "nie"....o , jeżu , jak ja do jutra przeżyję ?....chyba jestem zbyt zakompleksiona ....idę poćwiczyć do lustra :-))))))))

No !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Dobra dziewczyna,twarda:)Aj tam,co ma nie wyjśc,ja tam cos czuje,ze trafisz dobrze.
Powodzonka:)
11 marca 2014 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No właśnie, bo są pazerni. Firmy mają widocznie różną politykę, dla większości liczy się zarabianie - pazerne zarabianie. A czy klient będzie miała bardziej czy mniej dobrana opieke to już mają gdzieś. Oby opiekunka przeżyłą i pojechała następnych ieś tam razy. Najważniejsze to wyeksploatowac ile się da. 
A wystarczyłoby uregulować np. firma zarabia 20% od kwoty jaką płaci klient i szlusss. 

Mych firmy wolą 50 -60 procent zarabiać:)
11 marca 2014 22:36 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No właśnie, bo są pazerni. Firmy mają widocznie różną politykę, dla większości liczy się zarabianie - pazerne zarabianie. A czy klient będzie miała bardziej czy mniej dobrana opieke to już mają gdzieś. Oby opiekunka przeżyłą i pojechała następnych ieś tam razy. Najważniejsze to wyeksploatowac ile się da. 
A wystarczyłoby uregulować np. firma zarabia 20% od kwoty jaką płaci klient i szlusss. 

Marzenie ściętej głowy:(
11 marca 2014 22:47
Andrea co Ty masz na głowie?
 
11 marca 2014 22:50 / 3 osobom podoba się ten post
gosia35

Andrea co Ty masz na głowie?
 

Kowbojski kapelutek:):)Wszystkie takie mamy:):)
11 marca 2014 22:51
włąsnie się zastanawiałam czy to beret czy co?
11 marca 2014 23:06
Andrea, możesz powiedzieć, ile zarabiasz? Wiem, że to dość bezpośrednie pytanie, ale jestem po prostu ciekawa. Nigdy nie pracowałam przez firmę, ale też nigdy nie wiadomo co się stanie i chciałabym wiedzieć, co to znaczy "dobrze" ;).
 
11 marca 2014 23:17
Ok,to bez wywoływania do odpowiedzi ;)!
Jaka płaca jest dobra? Osoba z doświadczeniem, z dobrym językiem, rozgarnięta i kumata. Ile dają agencje?
11 marca 2014 23:18
1200
11 marca 2014 23:25
gosia35

1200

Do jednej, czy dwóch osób? Na działalności, czy przez firmę? Umowa o pracę, czy umowa zlecenie? Jakie składki?
Wstyd się przyznać, jaka zielona w tym temacie jestem :I.
11 marca 2014 23:28 / 3 osobom podoba się ten post
Cali

Do jednej, czy dwóch osób? Na działalności, czy przez firmę? Umowa o pracę, czy umowa zlecenie? Jakie składki?
Wstyd się przyznać, jaka zielona w tym temacie jestem :I.

A co Ty tak wypytujesz?Wystarczy uważnie forum poczytać -wszystkie te odpowiedzi znjadziesz:)
11 marca 2014 23:29 / 1 osobie podoba się ten post
nie wiem ,ja tylko podaję optymalną kwotę jaką w naszej firmie oferują ,zadałaś pytanie a ja strzeliłam...
a skąd mi wiedzieć co inne firmy oferują,wystarczy poczytać ogłoszeniach tam są stawki podane,wysyłaj cv,zadzwonią porekrutują i dowiesz się.nikt Ci nie zdradzi ile zarabia,nie wolno
11 marca 2014 23:31
kasia63

A co Ty tak wypytujesz?Wystarczy uważnie forum poczytać -wszystkie te odpowiedzi znjadziesz:)

A Ty nie śpisz? ;))))))))))))))))))