Na wyjeździe #5

11 marca 2014 23:38
gosia35

nie wiem ,ja tylko podaję optymalną kwotę jaką w naszej firmie oferują ,zadałaś pytanie a ja strzeliłam...
a skąd mi wiedzieć co inne firmy oferują,wystarczy poczytać ogłoszeniach tam są stawki podane,wysyłaj cv,zadzwonią porekrutują i dowiesz się.nikt Ci nie zdradzi ile zarabia,nie wolno

Gosiu,parę lat temu mnie potrzeba przycisnęła i wystartowałam do dwóch firm osobiście, do innych wysłałam aplikacje. Po egzaminie językowym panie pytały, ile chcę zarabiać. Wiedziałam z internetu, ile oferują i tyle "zawołałam" ;). Kazały czekać. Nie odezwał się dłuuugo nikt, potem dzwonili, ale ja już nie byłam zainteresowana. 
Dlatego pytam. 
 
Napisałaś 1200, ale jak zrozumiałam, nie znaczy to, że tyle zarabisz? 
"Nie wolno" tzn, że na forum czujecie się kontrolowane? Boicie się powiedzieć? Ktoś wie, czyje jest to forum?
 
11 marca 2014 23:42
kasia63

A co Ty tak wypytujesz?Wystarczy uważnie forum poczytać -wszystkie te odpowiedzi znjadziesz:)

Kasiu, pewnie znajdę, ale, sorry, ciężko się przekopać przez zalew hmm ... różności ;).
 
Jestem nauczona, że jak się grzecznie pyta, to dostaje się prostą odpowiedź. Wiesz, na innych forach to całkiem dobrze funkcjonuje :).
12 marca 2014 00:04 / 3 osobom podoba się ten post
Cali

Kasiu, pewnie znajdę, ale, sorry, ciężko się przekopać przez zalew hmm ... różności ;).
 
Jestem nauczona, że jak się grzecznie pyta, to dostaje się prostą odpowiedź. Wiesz, na innych forach to całkiem dobrze funkcjonuje :).

Ale nie w kwestii kasy:)Niewiele osób sie chętnie do zarobków przyznaje,co chyba jest zrozumiałe.Poza tym ,jak zauważyłam nic prawie o sobie info w profilu podałaś,na forum tez długo nie jestes -nic więc dziwnego ,że odpowiedzi nie sypia sie tabunami:)Ja Ci odpowiem,bo juz od dawna z firma nie pracuję.Ponad 2 lata temu ,na polskiej dz.gosp.,z firmy miałam na rekę 1050/brutto1200/ i dzis,kiedy pracuje sama na siebie ,wciąz na owej dz.gosp uwazam ,że to były smieszne pieniadze.Generalnie uważam,że firm,które oferuja zarobki ponizej 1000 w ogóle nie powinno sie brac pod uwagę -mozw gdyby nie było chetnych do pracy takie agencje albo by zmądrzały albo podniosły zarobki.Pensja rzędu 700-900 obraża nas i świadczy o totalnym lekceważeniu tego cieżkiego zawodu
 
Gosia35  -a co?powinnam spac??????hi hi hi
12 marca 2014 00:17
kasia63

Ale nie w kwestii kasy:)Niewiele osób sie chętnie do zarobków przyznaje,co chyba jest zrozumiałe.Poza tym ,jak zauważyłam nic prawie o sobie info w profilu podałaś,na forum tez długo nie jestes -nic więc dziwnego ,że odpowiedzi nie sypia sie tabunami:)Ja Ci odpowiem,bo juz od dawna z firma nie pracuję.Ponad 2 lata temu ,na polskiej dz.gosp.,z firmy miałam na rekę 1050/brutto1200/ i dzis,kiedy pracuje sama na siebie ,wciąz na owej dz.gosp uwazam ,że to były smieszne pieniadze.Generalnie uważam,że firm,które oferuja zarobki ponizej 1000 w ogóle nie powinno sie brac pod uwagę -mozw gdyby nie było chetnych do pracy takie agencje albo by zmądrzały albo podniosły zarobki.Pensja rzędu 700-900 obraża nas i świadczy o totalnym lekceważeniu tego cieżkiego zawodu
 
Gosia35  -a co?powinnam spac??????hi hi hi

Z Twojego profilu można sie dowiedzieć jeszcze więcej :D ;)
 
Nie liczę na zalew informacji, ale tej niechęci do ujawniania zarobków nie rozumiem. Kogo się boicie, oczywiście zakładając, że jesteście na forum anonimowe?
 
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na zasadnicze w tej chwili pytanie: kto jest właścicielem tego forum? Może moderator :)?
 
12 marca 2014 00:19 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ale nie w kwestii kasy:)Niewiele osób sie chętnie do zarobków przyznaje,co chyba jest zrozumiałe.Poza tym ,jak zauważyłam nic prawie o sobie info w profilu podałaś,na forum tez długo nie jestes -nic więc dziwnego ,że odpowiedzi nie sypia sie tabunami:)Ja Ci odpowiem,bo juz od dawna z firma nie pracuję.Ponad 2 lata temu ,na polskiej dz.gosp.,z firmy miałam na rekę 1050/brutto1200/ i dzis,kiedy pracuje sama na siebie ,wciąz na owej dz.gosp uwazam ,że to były smieszne pieniadze.Generalnie uważam,że firm,które oferuja zarobki ponizej 1000 w ogóle nie powinno sie brac pod uwagę -mozw gdyby nie było chetnych do pracy takie agencje albo by zmądrzały albo podniosły zarobki.Pensja rzędu 700-900 obraża nas i świadczy o totalnym lekceważeniu tego cieżkiego zawodu
 
Gosia35  -a co?powinnam spac??????hi hi hi

Amen. Nic dodać, nic ująć. A co do zarobków, to ja odpowiem, a co mi zależy... Nie podam, ile mam obecnie, ale pracowałam za 1000 euro na początku mojej "kariery" a potem pracowalam za 1100 i 1200. W każdym razie nigdy poniżej tausenda.
12 marca 2014 00:24 / 1 osobie podoba się ten post
Cali

Z Twojego profilu można sie dowiedzieć jeszcze więcej :D ;)
 
Nie liczę na zalew informacji, ale tej niechęci do ujawniania zarobków nie rozumiem. Kogo się boicie, oczywiście zakładając, że jesteście na forum anonimowe?
 
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na zasadnicze w tej chwili pytanie: kto jest właścicielem tego forum? Może moderator :)?
 

Hi hi hi -mój profil bardzo długo było ogólnodostępny,ale w koncu zablokowałam ze wzgledu na duża ilosc meili przychodzacych na pocztę.Co do tego kto jest właścicielem forum to chyba któraś wieksza agencja,tak mi sie kiedys o uszęta obiło,ale nie mam pewnosci.Moderator nie,on jest tu w roli "karzącej ręki" prawa i porządku, ale nie jest właścicielem forum:)
12 marca 2014 00:29
Tja, czego od Ciebie te maile chciały ;)?
Co to znaczy, że Ci się obiło? Wiesz, czy nie wiesz?
Moderator musi wiedzieć. Dziwne, że nikt do tej pory o to nie zapytał.
12 marca 2014 00:30 / 2 osobom podoba się ten post
Cali

Z Twojego profilu można sie dowiedzieć jeszcze więcej :D ;)
 
Nie liczę na zalew informacji, ale tej niechęci do ujawniania zarobków nie rozumiem. Kogo się boicie, oczywiście zakładając, że jesteście na forum anonimowe?
 
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na zasadnicze w tej chwili pytanie: kto jest właścicielem tego forum? Może moderator :)?
 

Żeby nie chcieć rozmawiać o kasie nie trzeba się bać. Nawet będąc anonimowym (o ile to w ogóle jeszcze jest możliwie w dobie postępu), można mieć zasadę, 
żeby nie rozmawiać o zarobkach. Ja jestem otwartym człowiekiem, więc chętnie się dowiem ile zarabiasz?
12 marca 2014 00:32 / 1 osobie podoba się ten post
50 netto na dzień na niemieckiej umowie o pracę.
12 marca 2014 00:32 / 4 osobom podoba się ten post
Cali

Tja, czego od Ciebie te maile chciały ;)?
Co to znaczy, że Ci się obiło? Wiesz, czy nie wiesz?
Moderator musi wiedzieć. Dziwne, że nikt do tej pory o to nie zapytał.

Jeżeli jesteś ciekawa do kogo należy forum, czemu po prostu sama nie zapytasz?
Potrzebujesz do tego ludzi?
Nikt nie zapytał, bo może nikt nie potrzebuje odpowiedzi ;)
12 marca 2014 00:35 / 1 osobie podoba się ten post
Cali

50 netto na dzień na niemieckiej umowie o pracę.

Przyzwoite warunki. Mam tyle samo tylko na ustnej umowie :))))
12 marca 2014 00:37 / 1 osobie podoba się ten post
Cali

Tja, czego od Ciebie te maile chciały ;)?
Co to znaczy, że Ci się obiło? Wiesz, czy nie wiesz?
Moderator musi wiedzieć. Dziwne, że nikt do tej pory o to nie zapytał.

W KGB robisz czy jak?????Jesuuuuu,jaka dociekliwa :)Obiło mi sie ,bo sie z rok temu ten temat przewijał na forum.Napisz do Moderatora ,zapytaj,może Ci odpowie:)Meile chciały ode mnie współpracy z różniastymi agencjami oraz pomocy w załatwieniu pracy-poczatkowo grzecznie odpisywałam ,az mi sie któregos dnia przelało i zablokowałam profil:):):)
 
12 marca 2014 00:38
emi

Jeżeli jesteś ciekawa do kogo należy forum, czemu po prostu sama nie zapytasz?
Potrzebujesz do tego ludzi?
Nikt nie zapytał, bo może nikt nie potrzebuje odpowiedzi ;)

Zapytam. Nie zapytałam do tej pory, bo nie przeszło mi to do głowy i, jak napisała Kasia, nie jestem to długo.
Dziwi mnie natomiast, że nikogo do tej pory to nie interesowało. 
Tak wybitnie agencyjne forum jak to :D!
12 marca 2014 00:40 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W KGB robisz czy jak?????Jesuuuuu,jaka dociekliwa :)Obiło mi sie ,bo sie z rok temu ten temat przewijał na forum.Napisz do Moderatora ,zapytaj,może Ci odpowie:)Meile chciały ode mnie współpracy z różniastymi agencjami oraz pomocy w załatwieniu pracy-poczatkowo grzecznie odpisywałam ,az mi sie któregos dnia przelało i zablokowałam profil:):):)
 

Lubię wiedzieć. Po prostu :).
Napisałaś, że niewiele można się dowiedzieć z mojego, więc zajrzałam na Twój, żeby dowiedzieć się więcej :).Tyle.
12 marca 2014 00:42
emi

Przyzwoite warunki. Mam tyle samo tylko na ustnej umowie :))))

No, i powoli dochodzimy do konkretów ;)