Czytnik e-booków

19 lipca 2015 15:12 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Moze ty za cienko tym olejem smarujesz ?

Wlasnie ten depl. Wgralam. Pokombinuje jeszcze co nie tak z nim?

Może powinnam ten olej dwa razy dziennie stosować,już sama nie wiem...niby bio...

A czemu nie dziala Ci ten słownik? Jak naciskasz palcem słowo po niemiecku to nie wyskakuje Ci tłumaczenie?
19 lipca 2015 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
Może zrestartuj Kindla jak już wgrałas?
19 lipca 2015 15:35
ivanilia40

Może powinnam ten olej dwa razy dziennie stosować,już sama nie wiem...niby bio...

A czemu nie dziala Ci ten słownik? Jak naciskasz palcem słowo po niemiecku to nie wyskakuje Ci tłumaczenie?

Wyskakuje mi wortbuch niemiecki i do wyboru tlumaczenia w jakim jezyku chce wybrac? Tylko polskiego nie ma. Tak jakby nie widzial tego wgranego depl?
19 lipca 2015 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Może zrestartuj Kindla jak już wgrałas?

Jeszczevsprobuje zrestartowac?
19 lipca 2015 16:27 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Moze ty za cienko tym olejem smarujesz ?

Wlasnie ten depl. Wgralam. Pokombinuje jeszcze co nie tak z nim?

Mery ! Ja co prawda mam starego juz Kindla,jeszcze nie dotykowy,ale wgrałam sobie tlumacza z tej strony i mi działa,,co prawda musiałam wgrac Proces Kafki zaznaczony na stronie na niebiesko....ale może kiedys przeczytam heheh spróbuj ,,,,,http://swiatczytnikow.pl/slownik-niemiecko-polski-na-kindle-od-depl-pl/
19 lipca 2015 16:43
iwunia

Mery ! Ja co prawda mam starego juz Kindla,jeszcze nie dotykowy,ale wgrałam sobie tlumacza z tej strony i mi działa,,co prawda musiałam wgrac Proces Kafki zaznaczony na stronie na niebiesko....ale może kiedys przeczytam heheh spróbuj ,,,,,http://swiatczytnikow.pl/slownik-niemiecko-polski-na-kindle-od-depl-pl/

Ten sam wgralam  Juz mi dziala  Musialam takiego ptaszka zaznaczyc w prawym dolnym rogu zeby mi sie ten slownik pokazywal. Bo wyskakiwal mi Worterbuch  niemiecki.
19 lipca 2015 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

A jak z tym słownikiem? Bo jak czytam książkę to mi nie wyszukuje słowa? Normalnie mnie zczyści :-( Muszę specjalnie do tego słownika wchodzić? Wyszukuje mi ale w tym niemieckim, który dostałam na start?

Ze słownikiem też tak mam. Tylko, że mi w niektórych książkach działa ten polski, a w niektórych nie. Nie wiem od czego to zależy.
20 lipca 2015 07:00 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Ze słownikiem też tak mam. Tylko, że mi w niektórych książkach działa ten polski, a w niektórych nie. Nie wiem od czego to zależy.

Jak szukałam rozwiązania mojego problemu ze słownikiem to znalazłam w świecieczytników ttakie info:  
http://swiatczytnikow.pl/dlaczego-slownik-w-kindle-czasami-nie-dziala-czyli-o-ustawieniach-jezyka/
11 sierpnia 2015 07:58
Ma ktoś pojęcie jak "wydobyć" adres z czytnika?
Mam KINDLA ale rejestrowała go córka. Teraz kupiłam ebooki i mam podać adres do przesłania. Tyle, że nie mam pojęcia jak go wydobyć. Jak macie pojęcie to proszę, doradźcie. Tylko bardzo proszę instrukcję "dla idiotów". Ja mało kumata jestem w technice
11 sierpnia 2015 09:02
Przejrzałam właśnie mojego Kindle i nigdzie nie ma mojego adresu mailowego Amazon podanego. Jak kupujesz przez Amazon to automatycznie wyśle Ci książkę na urządzenie.  Jak z innego sklepu to chyba nie da się tak zrobić, wiec podaj swój adres mailowy, który normalnie używasz. Prześlą Ci plik, a Ty sobie go z poczty ściągniesz i prześlesz na Kindle. 
11 sierpnia 2015 09:26
wichurra

Przejrzałam właśnie mojego Kindle i nigdzie nie ma mojego adresu mailowego Amazon podanego. Jak kupujesz przez Amazon to automatycznie wyśle Ci książkę na urządzenie.  Jak z innego sklepu to chyba nie da się tak zrobić, wiec podaj swój adres mailowy, który normalnie używasz. Prześlą Ci plik, a Ty sobie go z poczty ściągniesz i prześlesz na Kindle. 

No właśnie z Allegro wysyłąją bezpośrednio na czytnik KINDLA. A z Amazona nie kupuję bo jeszcze nie doszłam jak znaleźć polskie książki, a inne nie czuję się na siłach w orginale czytać. Takie cusik mi wyskakuje jak chcę pobrać:

Obsługa funkcji wysyłania na czytnik Kindle ze sklepu w sieci dystrybucji Virtualo:





Adres Kindle:
@








 


Adres wysyłającego:



Wybierz opcję:
Wyślij na Kindle! Pobierz plik


Zapamiętaj mój wybór:
Zawsze przy dokonywaniu transakcji plik będzie wysyłany na Kindle


 








 








Jak wysłać ebooka w formacie MOBI na swój czytnik Kindle? To proste!



1

Sprawdź adres e-mail swojego czytnika - możesz go odczytać wchodząc na urządzeniu w Ustawienia (przycisk Menu, następnie opcja Settings), a następnie przechodząc na drugą stronę (przyciskiem w prawo), gdzie będzie wyświetlona informacja Kindle Email - to jest e-mail Twojego czytnika.



2

Amazon udostępnia dwa rodzaje maili dla swoich czytników: (usunięto ze względów bezpieczeństwa) i (usunięto ze względów bezpieczeństwa) Jeśli masz czytnik z łączem 3G - wybierz (usunięto ze względów bezpieczeństwa) aby przesłać plik przez WIFI oraz uniknąć ewentualnych opłat za użytkowanie sieci Whispernet. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Pomoc na Amazon.com



3

Adres wysyłającego jest to adres e-mail z którego zostanie wysłana wiadomość na Twoje konto Amazon. Pamiętaj, że jeżeli zostawisz adres wysyłającego ustawiony na (usunięto ze względów bezpieczeństwa) musi on zostać dodany do zaufanych adresów w Amazon (zaloguj się na swoje konto Amazon, wejdź do zakładki 'Manage Your Kindle', a następnie w link 'Personal Document Settings', na samym dole znajduje się lista e-maili z którym mogą przychodzić e-booki. Kliknij na link 'Add a new approved e-mail address' po czym wpisz adres (usunięto ze względów bezpieczeństwa) lub inny z którego chcesz korzystać podczas wysyłania książek czyli (usunięto ze względów bezpieczeństwa)


11 sierpnia 2015 09:28
Niby instrukcja jest ale nijak nie wim jak "przejść na drugą stronę" tym przyciskiem. Cisnę i ni diabła. Jeszcze trochę a dziurę wydłubię
11 sierpnia 2015 10:00
WSTENGA

Niby instrukcja jest ale nijak nie wim jak "przejść na drugą stronę" tym przyciskiem. Cisnę i ni diabła. Jeszcze trochę a dziurę wydłubię :lol2:

Strony w "menu" przerzuca sie tak samo, jak strony czytanej ksiazki. Ja mam starszego Kindla i mam przyciski na obudowie, jeden "do przodu", drugi, wyzej, "do tylu". Mam faktycznie na drugiej stronie Menu->Settings podany adres mailowy, pod jakim zarejestrowalam Kindla na amazon.de
Adres mailowy mozna tez zobaczyc na amazon.de/myk
Otworzy sie strona do lgowania, podajesz dane, pod jakimi sie rejestrowalas (ja mam swoj mail), plus haslo i jestes w panelu. Tam, na stronie "Meine Geraete" jest podany adres mailowy Twojego Kindla.
11 sierpnia 2015 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
No to odkryłam. Ja mam menu po niemiecku i jest to tak:
Klikasz z prawej strony na takie 3 paski, tam wybierasz Einstellungen. Później Geraeteoptionen, persoenliche Eintellungen i jak już tam jesteś to na samym dole na pustym polu przesuwasz palcem od strony prawej do lewej i mail się wyświetli.
11 sierpnia 2015 10:23 / 3 osobom podoba się ten post
Dzięki bardzo za instrukcję.
Jestem spocona, trzęsą mi się ręce (psuję wszystko co elektroniczne), żołądak mam w kulkę, ale .......... mam
Zwycięstwo. Nie dość, że "wydarłam" ten adres to nawet udało mi się książkę przesłać
Jestem wielka.
Jak widać konieczność radzenia sobie samemu wpływa pozytywnie na intelekt.
Normalnie wcisnęlabym córce z info czego chcę, a tak..... musiałam sama pomyśleć. I udało się.... i działa....