Psychologia starzenia się

12 listopada 2020 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Jaaa widze siebie starzejaca sie tak:...np.ja popoludniami w :odpoczynek_kominek: i wszystkie ze wsi nachbary do mnie beda sie zbiegac bo im będę takie rzeczy opowiadac co sie  fizjonomom nigdy nie snily:smiech3: hiciory takie im powiem ,w glowe poprzewracam ze ich w domu wlasna rodzina nie pozna :smiech2: 
A np .latem jak goraco widze jak z nachbarami biegamy na ogrodku takie "naked party" a iinni z zazdrosci zza plota tylko beda mogli popatrzec bo wszak nie kazdy na moje zaproszenie zasluzy:gwizdanie: ....na razie tylko.....ksiazke bym napisala co ja zrobię jak juz sie w de:lol3: narobie:smiech3:

Clio - jak dasz namiary, po przyturlam sie do ciebie w nowoczesnym krankebecie. Lapek obowiązkowo. Będziemy w necie robić wkręty i przekręty. Damy czadu 
A tak na marginesie- mieszkał w mojej miejscowości taki starszy pan, który zbierał koło siebie mnóstwo słuchaczy. Nie przebije go nikt. Był bardzo lubiany, ale zmarł już niestety..
12 listopada 2020 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Jaaa widze siebie starzejaca sie tak:...np.ja popoludniami w :odpoczynek_kominek: i wszystkie ze wsi nachbary do mnie beda sie zbiegac bo im będę takie rzeczy opowiadac co sie  fizjonomom nigdy nie snily:smiech3: hiciory takie im powiem ,w glowe poprzewracam ze ich w domu wlasna rodzina nie pozna :smiech2: 
A np .latem jak goraco widze jak z nachbarami biegamy na ogrodku takie "naked party" a iinni z zazdrosci zza plota tylko beda mogli popatrzec bo wszak nie kazdy na moje zaproszenie zasluzy:gwizdanie: ....na razie tylko.....ksiazke bym napisala co ja zrobię jak juz sie w de:lol3: narobie:smiech3:

Qrcze, Clio, ja też bym chciała do Ciebie kiedyś przydreptać, do Twojego ogródka 
Tyle że  ja tutaj na Forum, to wiekowa jestem w porównaniu z wieloma z Was . Może jednak dam radę, na cienkich pewnie nóżkach przybiec, jak szrajbniesz mi na VhatsAppie gdzie ta dżampra i gdzie  mam się zjawić 
12 listopada 2020 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Qrcze, Clio, ja też bym chciała do Ciebie kiedyś przydreptać, do Twojego ogródka :-)
Tyle że  ja tutaj na Forum, to wiekowa jestem w porównaniu z wieloma z Was :-(. Może jednak dam radę, na cienkich pewnie nóżkach przybiec, jak szrajbniesz mi na VhatsAppie gdzie ta dżampra i gdzie  mam się zjawić :lol3:

kto wie moze wczesniej przed imprami ogrodkowymi spotkamy sie na jakims  zjezdzie opiekunkowym np..... gdzieś w hotelu Gołębiewski   w gorach z basenem    
12 listopada 2020 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

kto wie moze wczesniej przed imprami ogrodkowymi spotkamy sie na jakims  zjezdzie opiekunkowym np..... gdzieś w hotelu Gołębiewski :lol3:  w gorach z basenem :niech zyje: :upup:  

Mój boziu kochany. Typowa "Bysia" zodiakalna. Hotel- sanatorium- prosektorium. Byle sie tylko wylegiwać.
W trampki, plecak , na szlak i do schroniska  
12 listopada 2020 13:31 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mój boziu kochany. Typowa "Bysia" zodiakalna. Hotel- sanatorium- prosektorium. Byle sie tylko wylegiwać.
W trampki, plecak , na szlak i do schroniska :lol1: 

Yhm....nie o to mi chodzilo ze potem plecak góry  nie nie.....raczej hotel bo wygodnie i wiecej gwiazek do tego basen,drinki,impreza wieczorna z potupaja i nieletni kelnerzy tak mialo leciec
13 listopada 2020 18:17 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Yhm....nie o to mi chodzilo ze potem plecak góry  nie nie.....raczej hotel bo wygodnie i wiecej gwiazek do tego basen,drinki,impreza wieczorna z potupaja i nieletni kelnerzy:smiech3: tak mialo leciec

Jak Ty mnie zaimponowałaś teraz 
13 listopada 2020 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Yhm....nie o to mi chodzilo ze potem plecak góry  nie nie.....raczej hotel bo wygodnie i wiecej gwiazek do tego basen,drinki,impreza wieczorna z potupaja i nieletni kelnerzy:smiech3: tak mialo leciec

Już ty lepiej nie czytaj gazet, bo chyba ci afery pedolskie ( ... nieletni kelnerzy... )  za bardzo w głowie utkneły 
13 listopada 2020 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Już ty lepiej nie czytaj gazet, bo chyba ci afery pedolskie ( ... nieletni kelnerzy... )  za bardzo w głowie utkneły :nie wolno:

Noo" jak szalec to szalec "" jak sie bawic to sie bawic drzwi wywarzyc nowe wstawic"   
P.s. ostatnio bardziej mi utkwil film "petla" o aferze podkarpackiej tam znowu dziewczonki tanczyly z bronią a w tle"nas nie dogonjat" ehhh tam to sie bawili z pompa  a ja tu  
13 listopada 2020 19:57 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Już ty lepiej nie czytaj gazet, bo chyba ci afery pedolskie ( ... nieletni kelnerzy... )  za bardzo w głowie utkneły :nie wolno:

A jak na starość ( w psychologii starzenia się piszemy) - to obcęgami z głowy nie wyciągniesz  
Tylko jakieś proszki bidulę ratują, zanim całego forum nie zgorszy 
13 listopada 2020 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A jak na starość ( w psychologii starzenia się piszemy) - to obcęgami z głowy nie wyciągniesz :lol1: 
Tylko jakieś proszki bidulę ratują, zanim całego forum nie zgorszy :lol2:

Ja się pozwolę zgorszyć, a niech tam 
13 listopada 2020 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja się pozwolę zgorszyć, a niech tam :hihi:

Jesteś pewna? To wygląda na stan maniakalny plus BSE 
13 listopada 2020 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jesteś pewna? To wygląda na stan maniakalny plus BSE :lol1:

Czyzby balantajms+sobieski+energydrinks
P.s. łabędzice ja i tak tu jestem dosc "wyciszona  
Do uslyszenia mykam
13 listopada 2020 21:59 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Czyzby balantajms+sobieski+energydrinks:lol3:
P.s. łabędzice ja i tak tu jestem dosc "wyciszona :lol2: 
Do uslyszenia mykam

Tak się wystraszyłam, że zaraz literówek narobię . Szalej sobie on line ile wlezie . Siniaków nikt od tego miał nie będzie 
Mykaj, a sio :)
26 lipca 2021 12:46
   Witam   !!!   Każdy człowiek  przechodzi różnie  procesy starzenia się . Nie chodzi tylko o otyłość .  Nadmiernie wychudzony człowiek , również wygląda starzej od rówieśników. Jeszcze dochodzi  problem ,aby psychicznie dostosować się do nadchodzących zmian . Żeby w wieku 90 lat nie rozpaczać ,tylko cieszyć się z rzeczywistości .verb