Tanie rozmowy z komórki w PL na wszystkie niemieckie numery (39

04 lutego 2014 14:01 / 2 osobom podoba się ten post
Może kogoś zainteresuje :)
 
Przeglądając stronę swojego operatora T-Mobile w poszukiwaniu promocji i tanich pakietów minut znalazłam coś takiego:  
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00004/D_007_0007043.pdf   
 
od dnia 22.01.2014 r. do odwołania, jednakże nie później niż do dnia 31.07.2014 r. T-Mobile Polska S.A. wprowadza ofertę promocyjną „Tańsze  połączenia międzynarodowe...." 
dot. to rozmów z komórek prepaid na zagraniczne numery zarówno stacjonarne, jak i komórkowe  
-Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia - do sieci komórkowych i stacjonarnych - z jedyne 0,39 zł z VAT (zamiast 1,96 zł)/min.!  
Promocja bez aktywacji i dodatkowych opłat (samo się aktywuje przy pierwszej zagranicznej rozmowie) - nie ma też limitu minut!  
 
Może niektórym rodzinom sie opłaci kupić starter za 5 żl, troszke doładować i dzwonić na nasze niemieckie komórki bądż stacjonarne :)  
 
Mnie najbardziej spodobała sie oferta na Chiny (najtańsze - po 19 gr/min. na stacjonarne i komórki !!!)......chyba tam trzeba będzie się rozejrzeć za opieką :D :D :D :D    
04 lutego 2014 14:48
Gabrysia

Może kogoś zainteresuje :)
 
Przeglądając stronę swojego operatora T-Mobile w poszukiwaniu promocji i tanich pakietów minut znalazłam coś takiego:  
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00004/D_007_0007043.pdf   
 
od dnia 22.01.2014 r. do odwołania, jednakże nie później niż do dnia 31.07.2014 r. T-Mobile Polska S.A. wprowadza ofertę promocyjną „Tańsze  połączenia międzynarodowe...." 
dot. to rozmów z komórek prepaid na zagraniczne numery zarówno stacjonarne, jak i komórkowe  
-Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia - do sieci komórkowych i stacjonarnych - z jedyne 0,39 zł z VAT (zamiast 1,96 zł)/min.!  
Promocja bez aktywacji i dodatkowych opłat (samo się aktywuje przy pierwszej zagranicznej rozmowie) - nie ma też limitu minut!  
 
Może niektórym rodzinom sie opłaci kupić starter za 5 żl, troszke doładować i dzwonić na nasze niemieckie komórki bądż stacjonarne :)  
 
Mnie najbardziej spodobała sie oferta na Chiny (najtańsze - po 19 gr/min. na stacjonarne i komórki !!!)......chyba tam trzeba będzie się rozejrzeć za opieką :D :D :D :D    

Ale to działa w dwie strony? Tzn jak kupie w Polsce starter, przyjade tutaj i będę dzwoniła do Polski, no chyba tak powinno być.
04 lutego 2014 15:03
efka66

Ale to działa w dwie strony? Tzn jak kupie w Polsce starter, przyjade tutaj i będę dzwoniła do Polski, no chyba tak powinno być.

Chyba raczej nie ......to nie jest roaming. Ja myślę, że tu chodzi o rozmowy z PL wykonywane na zagraniczne numery.
 
Ja jak wyjeżdżam do DE i dzwonię do PL kupuję pakiety (30 min. za 9 zł = 30gr/min) - można ich kupić 3 w ciągu miesiąca. Też niedrogo i spokojnie mi starcza .....reszta to Skype, darmowy Flatrate na stacjonarne (jeśli jest takowy u PDP). 
 
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00003/D_007_0006575.pdf
 
04 lutego 2014 15:07
Gabrysia

Chyba raczej nie ......to nie jest roaming. Ja myślę, że tu chodzi o rozmowy z PL wykonywane na zagraniczne numery.
 
Ja jak wyjeżdżam do DE i dzwonię do PL kupuję pakiety (30 min. za 9 zł = 30gr/min) - można ich kupić 3 w ciągu miesiąca. Też niedrogo i spokojnie mi starcza .....reszta to Skype, darmowy Flatrate na stacjonarne (jeśli jest takowy u PDP). 
 
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00003/D_007_0006575.pdf
 

No tak to nie będzie tak działło jak myslałam, też kupuję te startery w TMobile,skypa mam, na stacjonarne tez darmowe, ale jakby jakas jeszcze jedna opcja połączeniowa była, to nie zaszkodzi:)
04 lutego 2014 15:38
efka66

No tak to nie będzie tak działło jak myslałam, też kupuję te startery w TMobile,skypa mam, na stacjonarne tez darmowe, ale jakby jakas jeszcze jedna opcja połączeniowa była, to nie zaszkodzi:)

No właśnie tą dodatkową opcją jest pakiet roamingowy "Wszędzie rozmawiaj"  - każdy to 30 min. po 30gr./min. (zamiast 1,22 zł/min.) -> możesz rozmawiać z DE do PL ......
 
Jesli masz T-Mobile na kartę aktywujesz: *100*80#  i wciskasz zieloną słuchawke - pobiera 9 zł i wtedy 30 min na PL w ciągu maz. 14 dni masz już bez opłaty. Możesz takich pakietów aktywować 3 w mcu (czyli 1,5 godz.).
Sprawdzanie salda i teminu ważności: *103*6# + ziel. słuchawka.
 
Tu masz prostszy opis niż w poprzednim linku:
http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/wszedzie-rozmawiaj 
 
Ja na ostatnim wyjeździe z darmowego Flatrate prawie nie korzystałam, bo praktycznie juz nikt z mojego otoczenia nie ma stacjonarnego - nawet mama zlikwidowała i zrobiła sie "komórkowa", ale jeszcze nie "internetowa" :D  
.....czyli ten pakiet "wszedzie rozmawiaj" bardzo się przydaje.
 
04 lutego 2014 18:01
No a ja durna w tym Orange siedzę i siedzę ;-///
20 marca 2014 22:19
A słyszeliście o tym, dobrze by było, myślicie ze przejdzie?
 
Koniec z opłatami roamingowymi
 
Według projektu przepisów od lipca 2014 r. użytkownicy telefonów komórkowych nie będą już ponosić dodatkowych opłat za odbieranie połączeń w innym kraju UE. Firmy będą musiały oferować pakiety, w ramach których usługi roamingowe w całej Unii będą wyceniane tak jak połączenia krajowe, albo umożliwić użytkownikom korzystanie z usług innego dostawcy roamingu, nie wymagając przy tym wymiany karty SIM. Opłaty za rozmowy międzynarodowe nie będą mogły przewyższać opłat za krajowe połączenie międzystrefowe, a dla opłat za połączenia wewnątrz UE w telefonii komórkowej zostanie wprowadzony pułap 0,19 euro (plus VAT) za minutę.
 
Całość;
 
http://ec.europa.eu/news/science/130916_pl.htm
20 marca 2014 22:37
My kupiliśmy właśnie LYCA MOB ja mam niemiecka mąż polską.Ona 3000tyś minut darmowych do mnie.Ja niestety nie ale czy to ma znaczenie ja puszcze pyka on oddzwania.
Dodam jeszcze,że kiedy on dzwoni mi nic nie ściąga 
21 marca 2014 00:50
Dla dzwoniących z Polski polecam klucz.net (działa na lini plusa)na telefony stacjonarne i komórkowe w Niemczech i wielu innych krajach za 20gr za minutę. Taniej nie znalazłam.
W Niemczech korzystam z mobilka.de, starter można kupić w ruskich sklepach, można też w Polsce zamówić przez internet.Za 10 euro wykupiłam pakiet 400 minut na 30 dni do 14 krajów, w tym Niemcy i Polska, na stacjonarne i komórki, co daje 2,5 centa za minutę (czyli jakieś 10 gr). Podoba mi się ta oferta, bo nie muszę myśleć czy ktoś ma polski czy niemiecki numer.
Jeżeli chodzi o stacjonarny w Polsce, mam telefon z T-Mobile i za 5 złoty miesięcznie aktywowałam sobie numer stacjonarny w komórce, czasem jest problem z połączeniem się, ale za piątkę nie jest źle.
Jeżeli chodzi o Lyca Mobile, o której pisze Gosia: też jest fajna, mają dużo promocji. Kartę można zamówić za darmo na ich stronie. Dla mnie minus: musielibyśmy po 3 komórki nosić, bo każde z nas ma swój "stały" numer w macierzystej sieci. No i drogo dla mnie było na Niemcy, dlatego przeszłam do Mobilki:)))))
21 marca 2014 07:26
emi

Dla dzwoniących z Polski polecam klucz.net (działa na lini plusa)na telefony stacjonarne i komórkowe w Niemczech i wielu innych krajach za 20gr za minutę. Taniej nie znalazłam.
W Niemczech korzystam z mobilka.de, starter można kupić w ruskich sklepach, można też w Polsce zamówić przez internet.Za 10 euro wykupiłam pakiet 400 minut na 30 dni do 14 krajów, w tym Niemcy i Polska, na stacjonarne i komórki, co daje 2,5 centa za minutę (czyli jakieś 10 gr). Podoba mi się ta oferta, bo nie muszę myśleć czy ktoś ma polski czy niemiecki numer.
Jeżeli chodzi o stacjonarny w Polsce, mam telefon z T-Mobile i za 5 złoty miesięcznie aktywowałam sobie numer stacjonarny w komórce, czasem jest problem z połączeniem się, ale za piątkę nie jest źle.
Jeżeli chodzi o Lyca Mobile, o której pisze Gosia: też jest fajna, mają dużo promocji. Kartę można zamówić za darmo na ich stronie. Dla mnie minus: musielibyśmy po 3 komórki nosić, bo każde z nas ma swój "stały" numer w macierzystej sieci. No i drogo dla mnie było na Niemcy, dlatego przeszłam do Mobilki:)))))

Emi moja kolchana  do domciu!!!
Ok do rzeczy,Lyca można kupić w tureckich sklepach i internetcaffe.Wszędzie tam gdzie na szybie lub drzwiach wisi plakat.Opłaca sie Lyca naprawdę.A taka ciekawostka,synuś mojej kuzynki powiedział mi,że jak kupisz start kartę Red bull w PL możesz korzystać przez 30 dni z internetu  nawet w DE i bezpłatnie.Potem doładujesz konto i dalej leci inetrnet nawet za 5 zł.
 
Ps emi my też mamy w plusie ale mamy stare telefony do których powkładaliśmy karty Lyca.Opłaca się naprawdę.Tylko wtedy z PL ktoś musi dzwonić
21 marca 2014 07:55
gosia35

My kupiliśmy właśnie LYCA MOB ja mam niemiecka mąż polską.Ona 3000tyś minut darmowych do mnie.Ja niestety nie ale czy to ma znaczenie ja puszcze pyka on oddzwania.
Dodam jeszcze,że kiedy on dzwoni mi nic nie ściąga 

gosia ja mam LYCA MOBILE tak jak ty niemiecką a syn polską napisz proszę jak ustawił twój mąż że ma te darmowe:)
21 marca 2014 08:41
czesc kolezanki ja natomiast mam karte niemieckiej lebary startowka za darmo w Sindbadzie oraz w kazdym kiosku sklepie np Dm Edeka u mnie w rodzince kazdy ma komorki z innej sieci no albo tylko stacjonarny wiec zawsze wychodzily dosc drogo polyczenia odkad mam lebare klopot z glowy za 19,90euro wykupuje pakiet w tej sieci i mam 750minut na wszystkie polaczenia do kraju i kilku europejskich oraz darmowe rozmowy i smsy na lebare w niemczech jak dla mnie opcja super cena za minute czy na stacjonarny czy komorki 2,6centa polecam aha jeszcze jeden plus menii wszystkie komunikaty sa w jezyku polskim(od stycznia lebara jest takze w kraju ale nie wiem jak wygladajy ceny w raomingu)
21 marca 2014 10:15
W Lebara mobile mają pakiety za 20 euro 750 minut miesięcznie na stacjonarne i komórki do Polski. Za 30 euro potem i za 40 euro 1200 minut, czasami więcej jak jest promocja (miałam nawet w wakacje nieograniczone rozmowy) plus internet na telefonie. To się nazywa pakietL, pakiet XL i pakiet XXL. Trzeba wysłać smsa albo zadzwonić. Z lebary do lebary są rozmowy darmowe, nieograniczone.
21 marca 2014 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
Monis

W Lebara mobile mają pakiety za 20 euro 750 minut miesięcznie na stacjonarne i komórki do Polski. Za 30 euro potem i za 40 euro 1200 minut, czasami więcej jak jest promocja (miałam nawet w wakacje nieograniczone rozmowy) plus internet na telefonie. To się nazywa pakietL, pakiet XL i pakiet XXL. Trzeba wysłać smsa albo zadzwonić. Z lebary do lebary są rozmowy darmowe, nieograniczone.

w sumie chyba najlepszy jest ten pakiet jak pisalam wyzej 19,90 no 20euro(nazywa sie FLATL taka jest tresc smsa na numer 55255 i tu sa tez smsy darmowe na siec Lebara no i rozmowy takze)
 
21 marca 2014 12:13
Pisałaś, że Lebara jest teraz w kraju. Wiesz jak to wygląda? Moźna w PL kupić doładowanie na niemiecką kartę? Czy na niemiecką tylko w Niemczech? Ja nie miałam neta ani rozmów u tych dziadków to wykupiłam ten pakiet XXL z internetem w telefonie akurat. Chyba tylko dzięki temu przeżyłam :)