Tanie rozmowy z komórki w PL na wszystkie niemieckie numery (39

21 marca 2014 12:55
Monis

Pisałaś, że Lebara jest teraz w kraju. Wiesz jak to wygląda? Moźna w PL kupić doładowanie na niemiecką kartę? Czy na niemiecką tylko w Niemczech? Ja nie miałam neta ani rozmów u tych dziadków to wykupiłam ten pakiet XXL z internetem w telefonie akurat. Chyba tylko dzięki temu przeżyłam :)

czesc tego nie wiem ale postaram sie jak najszybciej dowiedziec i dam Ci znac!!!!  podgladnelam Twoj profil jestes ze slaska ja tez konkretnie Piekary Slaskie
21 marca 2014 14:45
Okej super! Nie umiem tego nigdzie znaleźć. Chyba świeża ta lebara w Polsce. Tak jestem z Zabrza. Podoba mi się ta piosenka co leci codziennie o 12 w radiu Piekary :)
21 marca 2014 20:44
jowitaliber

gosia ja mam LYCA MOBILE tak jak ty niemiecką a syn polską napisz proszę jak ustawił twój mąż że ma te darmowe:)

Wystarczy doładować konto za 5 zl i 3000 minut jest na miesiąc.
21 marca 2014 20:48
Enzo66

Wystarczy doładować konto za 5 zl i 3000 minut jest na miesiąc.

dzięki rozumiem że jak on ma kupiony starter na którym jest 10 zl to ta oferta mu sie sama aktywuje i będzie mógł na moją niemiecką kartę dzwonić za darmo
21 marca 2014 20:58
jowitaliber

dzięki rozumiem że jak on ma kupiony starter na którym jest 10 zl to ta oferta mu sie sama aktywuje i będzie mógł na moją niemiecką kartę dzwonić za darmo

Dla pewnosci doladowac konto za 5 zl,automatycznie wlacza sie promocja.
 
 
21 marca 2014 21:00
Enzo66

Dla pewnosci doladowac konto za 5 zl,automatycznie wlacza sie promocja.
 
 

dziękuje ci bardzo jutro mu powiem zeby sobie doładował super będę miała z nim kontakt cały czas a nie tylko o wyznaczonej porze
21 marca 2014 21:02
jowitaliber

dziękuje ci bardzo jutro mu powiem zeby sobie doładował super będę miała z nim kontakt cały czas a nie tylko o wyznaczonej porze

Ja juz wypróbowałam ,działa,nie pobiera kasy.
21 marca 2014 21:04
Enzo66

Ja juz wypróbowałam ,działa,nie pobiera kasy.

na niemiecki numer też
21 marca 2014 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
jowitaliber

na niemiecki numer też

Tak,od srody rozmawiam ze zmienniczką:)
21 marca 2014 21:06
Enzo66

Dla pewnosci doladowac konto za 5 zl,automatycznie wlacza sie promocja.
 
 

A ile kosztuje ten starter w de , bo mój mąż w pl ma właśnie starter z tej sieci polski i czy trzeba sie jakos rejestrować w de aby klorzystać z tej sieci?
21 marca 2014 21:10
alinka1339

A ile kosztuje ten starter w de , bo mój mąż w pl ma właśnie starter z tej sieci polski i czy trzeba sie jakos rejestrować w de aby klorzystać z tej sieci?

Mozesz go zamowic bezplatnie ze strony :www.lycamobile.de.Ja go nie rejestrowałam,ale jak chcesz to mozesz to zrobić na stronie.
21 marca 2014 21:13
Enzo66

Mozesz go zamowic bezplatnie ze strony :www.lycamobile.de.Ja go nie rejestrowałam,ale jak chcesz to mozesz to zrobić na stronie.

Jak zamówie go na tej stronie to oni mi przyslą ten starter na adres PDP ? Bo ja troche nie kumata w tych sprawach
21 marca 2014 21:13
http://www.lycamobile.de/de/lyca-to-lyca z niemieckiej lyca tez to działa.Tez trzeba doładować konto.
21 marca 2014 21:14
alinka1339

Jak zamówie go na tej stronie to oni mi przyslą ten starter na adres PDP ? Bo ja troche nie kumata w tych sprawach

Tak.
21 marca 2014 21:14
Enzo66

http://www.lycamobile.de/de/lyca-to-lyca z niemieckiej lyca tez to działa.Tez trzeba doładować konto.

ja dotychczas korzystałam z blau,de ale to nie wychodzi zbyt tanio , a ze stacjonarnego u PDP nie korzystam