Tanie rozmowy z komórki w PL na wszystkie niemieckie numery (39

27 marca 2014 21:21
Dziewczyny nabyłam starter Lycamobile i mąż też nabył . Problem w tym ,że nie możemy się połączyć . Czy muszę tą kartę jakoś aktywować , ciemna jestem w tych sprawach
28 marca 2014 09:04
alinka1339

Dziewczyny nabyłam starter Lycamobile i mąż też nabył . Problem w tym ,że nie możemy się połączyć . Czy muszę tą kartę jakoś aktywować , ciemna jestem w tych sprawach

Alinko,podejrzewam że musisz aktywować tą kartę.Ja i mój mąż korzystamy z Lebary, i też musieliśmy aktywować,jak był w DE to mieliśmy darmowe rozmowy do siebie.Teraz dzwonie do niego na kom.do polski do płacę 1ct/min.
28 marca 2014 09:20
kasiachodziez

Alinko,podejrzewam że musisz aktywować tą kartę.Ja i mój mąż korzystamy z Lebary, i też musieliśmy aktywować,jak był w DE to mieliśmy darmowe rozmowy do siebie.Teraz dzwonie do niego na kom.do polski do płacę 1ct/min.

No udało mi sie aktywować tą kartę . Jest już ok
12 kwietnia 2014 14:39
Witam Was kolezanki:) jestem nowa na tym forum i dobrze ze Was znalazlam,bo widze ze dyskutujecie o telefonach:)Mam wielki problem z doladowaniem pakietu FLATL na lebara mobile,sms wysylam zgodnie z instrukcja i ciagle dostaje zwrotnego ,ze kod jest nieprawidlowy.o co w tym wszystkim chodzi,jaki kod?? nic z tego nie rozumiem,moze uda Wam sie mi pomoc,bylabym bardzo uradowana!:)
05 maja 2014 22:50
alinka1339

Dziewczyny nabyłam starter Lycamobile i mąż też nabył . Problem w tym ,że nie możemy się połączyć . Czy muszę tą kartę jakoś aktywować , ciemna jestem w tych sprawach

Dokladnie rozmowy sa za darmo z Polski( po doladowaniu karty ) do De, a w De trzeba aktywowac jakis pakiet, zeby moc dzwonic za darmo :)
05 maja 2014 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
85marzena

Dokladnie rozmowy sa za darmo z Polski( po doladowaniu karty ) do De, a w De trzeba aktywowac jakis pakiet, zeby moc dzwonic za darmo :)

Znowu wrócili do nielimitowanych połączeń? Ostatnio byłynpakiety chyba 280 min za 20 zł i można było wykupić tylko raz w miesiącu, a co to jest 280 minut? tyle to ja w ciągu dnia wygadam przy dobrych wiatrach ;-)
05 maja 2014 23:33 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

Znowu wrócili do nielimitowanych połączeń? Ostatnio byłynpakiety chyba 280 min za 20 zł i można było wykupić tylko raz w miesiącu, a co to jest 280 minut? tyle to ja w ciągu dnia wygadam przy dobrych wiatrach ;-)

Rozumiem Cie doskonale ja wczoraj gadalam prawie 6 godzin hehehe  nie wyobrazam sobie ile by za to przyszlo zaplacic .....
06 maja 2014 10:14
Irenajadwiga

Witam Was kolezanki:) jestem nowa na tym forum i dobrze ze Was znalazlam,bo widze ze dyskutujecie o telefonach:)Mam wielki problem z doladowaniem pakietu FLATL na lebara mobile,sms wysylam zgodnie z instrukcja i ciagle dostaje zwrotnego ,ze kod jest nieprawidlowy.o co w tym wszystkim chodzi,jaki kod?? nic z tego nie rozumiem,moze uda Wam sie mi pomoc,bylabym bardzo uradowana!:)

A moze masz Lebarę z Polski? To wtedy pewnie nie będzie działać. Jak masz niemiecką Lebarę i problem z uruchomieniem FLATU to zadzwoń na Aufladen (5588) i połącz się z konsultantem - tam Ci pomogą!
16 lipca 2014 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
Są różne sposoby, jednak dla mnie liczy się cena i jakość połączeń!

Używam Smartgroschen. to aplikacja na Androida i iOS. Darmowa!

Rozmowy między użytkownikami za darmo, na początek dostajesz 0,50 Euro na testowanie na prawie cały świat. Dodatkowo Chat i przesyłanie załączników za free .. Polecam!
27 lipca 2014 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
agulin

Są różne sposoby, jednak dla mnie liczy się cena i jakość połączeń!

Używam Smartgroschen. to aplikacja na Androida i iOS. Darmowa!

Rozmowy między użytkownikami za darmo, na początek dostajesz 0,50 Euro na testowanie na prawie cały świat. Dodatkowo Chat i przesyłanie załączników za free .. Polecam!

Bardzo dziękuję, bo właśnie kupiłam telefon z androidem jak na razie to się uczę go obslugiwać, napisz mi jak często muszę doladowywać konto i jak to się robi.
Jestem bardzo zadowolona z mojego telefonu bo robi cudowne zdjęcia i rozmawiam przez skype i wszystkie zdjęcia same przechodzą do mojego laptopa na gogle+. Planowałam kupić nowy telefon gdzieś za rok albo za pol roku, bo będac na wolnym wyjezdzalam nad morze, a potem w góry ,bylam też na Slowacji i pieniadze poszly jak woda, 2 dni przed wyjazem kupilam sobie nowy super telefon bo sobie pomyślalam, że za rok to ja może żyć nie będę kto to wie i teraz jestem bardzo, bardzo zadowolona  tylko trzeba go częściej ladować, na dodatek po pszyjeździe do pracy dostałam 100 E podwyżki więć po 2 miesiącach prawie mi się zwróci.
Jeszcze raz Ci dziękuję i postaram się dzisiaj jeszcze go zainstalować jak mi się nie uda to będe prosić o pomoc.
27 lipca 2014 17:36
A ja mam abonament w Play i nielimitowane odbieranie rozmow w Niemczech, wystarczy, że ktoś w Polsce ma darmowe rozmowy do pleya i można rozmawiać 24/H
28 lipca 2014 08:16
Sówka

A ja mam abonament w Play i nielimitowane odbieranie rozmow w Niemczech, wystarczy, że ktoś w Polsce ma darmowe rozmowy do pleya i można rozmawiać 24/H :-)

Sowa to jaki tym masz ten abonament?? Ja mam za 20zł i jak mój do mnie dzwonił (na poiczarku ja do niego) to za pierwsze 8 tyg w niemczech musze zapłacić prawie 900zł.Teraz kupiłam Lebarę i dzwonie do niego-zobaczymy jak to wyjdzie :)
28 lipca 2014 10:09
Junona_S

Sowa to jaki tym masz ten abonament?? Ja mam za 20zł i jak mój do mnie dzwonił (na poiczarku ja do niego) to za pierwsze 8 tyg w niemczech musze zapłacić prawie 900zł.Teraz kupiłam Lebarę i dzwonie do niego-zobaczymy jak to wyjdzie :)

Ja mam abonament za 79 zł Formuła Europa Unlimited, mam odbieranie rozmów bez limitu w całej europie, ale to mi się udało wstrzelić rzutem na taśme bo ta taryfa była na rynku dosłownie 3 miesiące chyba a póżniej ją zmienili na 1000 darmowych minut na odbieranie rozmów na cały okres trwania umowy. Mi się udało podpisać umowe przed zmianą warunków i jadę na starych czyli bez limitu. Nie wiem jak to będzie jak skończy mi się umowa.
28 lipca 2014 12:17
Sówka

Ja mam abonament za 79 zł Formuła Europa Unlimited, mam odbieranie rozmów bez limitu w całej europie, ale to mi się udało wstrzelić rzutem na taśme bo ta taryfa była na rynku dosłownie 3 miesiące chyba a póżniej ją zmienili na 1000 darmowych minut na odbieranie rozmów na cały okres trwania umowy. Mi się udało podpisać umowe przed zmianą warunków i jadę na starych czyli bez limitu. Nie wiem jak to będzie jak skończy mi się umowa.

A widzisz ja mam teraz fajnią umowe na internet,bo płacę dyche mniej niż płaciłam,mam LTE i pół roku nie płacę nic i bez limitu.Wracając do abonamentu na tel. jak mój do mnie dzwoni to 35 albo 39 gr za min.Ale i tak wychodzi drogo,więc kupiłam tę lebarę.Załadowałam 15euro dzwonie codziennie po mniej niż 15min gadam-zobaczymy.Dodam że dzwonie na polski num.
28 lipca 2014 12:22
Junona_S

A widzisz ja mam teraz fajnią umowe na internet,bo płacę dyche mniej niż płaciłam,mam LTE i pół roku nie płacę nic i bez limitu.Wracając do abonamentu na tel. jak mój do mnie dzwoni to 35 albo 39 gr za min.Ale i tak wychodzi drogo,więc kupiłam tę lebarę.Załadowałam 15euro dzwonie codziennie po mniej niż 15min gadam-zobaczymy.Dodam że dzwonie na polski num.

W Lyca są teraz jakieś promocje, karty też są za darmo wysyłane na polski i niemieci adres tylko oni zbyt często zmieniają te swoje promocje i człowiek często na lodzie zostaje