Niesforna opiekunka

25 marca 2014 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ja też nie bardzo rozumiem.Tak ogólnie to pojęcie "niesforna"kojarzy mi się z kawalarą;)

Niesforny według słownika : niechcący podporządkować się, niezdyscyplinowany, nieposłuszny. 
To jak taka osoba może być opiekunką ???
25 marca 2014 16:45
Niesforna to takie wyimaginowane pojęcie, dużo by o tym mówić i pisać.
25 marca 2014 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Niesforny według słownika : niechcący podporządkować się, niezdyscyplinowany, nieposłuszny. 
To jak taka osoba może być opiekunką ???

Ja jestem niesforna i jestem Opiekunką.
Mycha, Ty nie czytaj wójka  Google
25 marca 2014 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Ja jestem niesforna i jestem Opiekunką.
Mycha, Ty nie czytaj wójka  Google

No to co mamy z Tobą zrobić ??? Ja jestem sforna ;-))  o ile ktokolwiek w to uwierzy. 
25 marca 2014 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Athenka

ja mam najlepiej - NIE MAM ZMIENNICZKI. Kiedy se chce to zjezdzam a Babcia do Heimu na ten czas.


ale to sie niedlugo skonczy jak zaczne jezdzic przez Agencje :(

''''''''''''''''''
Najbardziej bym chciala zeby Agencja mna rzucala.

Miesiac tu kogos zastapic. kilka dni w domu. Miesiac ktoras inna opiekunke gdzies indziej zastapic. Kilka dni w domu. Znow na miesiac gdzies kogos zastapic. kilka dni w domu... Itd...

Atenka to działa, ale tylko w agencjach mających dużo zleceń. Ja tak pracowałam przez ostatnie miesiące w Promedice. Jednak zrobiła się zagwozdka, bo mieli tylko małżeństwa do wzięcia, a ja biorę wszystkie choroby oprócz zmieniania woreczka stomijnego ale nie biorę na ogół małżeństw.Przeniosłam się z tego powodu do innej agencji i jak tu będzie podobnie, to przejdę do jeszcze innej, aż trafię na swoją. Życzę Ci powodzenia!
25 marca 2014 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Atenka to działa, ale tylko w agencjach mających dużo zleceń. Ja tak pracowałam przez ostatnie miesiące w Promedice. Jednak zrobiła się zagwozdka, bo mieli tylko małżeństwa do wzięcia, a ja biorę wszystkie choroby oprócz zmieniania woreczka stomijnego ale nie biorę na ogół małżeństw.Przeniosłam się z tego powodu do innej agencji i jak tu będzie podobnie, to przejdę do jeszcze innej, aż trafię na swoją. Życzę Ci powodzenia!

jak kiedys rozmawialam z Pania z biura na temat krotkich wyjazdow powiedziala mi ze roznie bywa ale sa miejsca ze zmieniaja sie co 6 tyg ale jak ja chcialam byly raczej pozajmowane (na tamta chwile) tu przyjechalam niby na 4 tyg zostaje 5 i wchodze jako stala zmienniczka z babeczka ktora tu przedemna byla zmianyco 6 wiec czasem mozna cos zalatwic:))))))))))))))
25 marca 2014 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Atenka to działa, ale tylko w agencjach mających dużo zleceń. Ja tak pracowałam przez ostatnie miesiące w Promedice. Jednak zrobiła się zagwozdka, bo mieli tylko małżeństwa do wzięcia, a ja biorę wszystkie choroby oprócz zmieniania woreczka stomijnego ale nie biorę na ogół małżeństw.Przeniosłam się z tego powodu do innej agencji i jak tu będzie podobnie, to przejdę do jeszcze innej, aż trafię na swoją. Życzę Ci powodzenia!

Oooooo  !!! Przeszłaś do innej agencji ?? Zdradziłaś Promedicię ???  No no ...
26 marca 2014 09:33
romana

Atenka to działa, ale tylko w agencjach mających dużo zleceń. Ja tak pracowałam przez ostatnie miesiące w Promedice. Jednak zrobiła się zagwozdka, bo mieli tylko małżeństwa do wzięcia, a ja biorę wszystkie choroby oprócz zmieniania woreczka stomijnego ale nie biorę na ogół małżeństw.Przeniosłam się z tego powodu do innej agencji i jak tu będzie podobnie, to przejdę do jeszcze innej, aż trafię na swoją. Życzę Ci powodzenia!

Ja Tobie tez :))) 
Malzenstw tez  bym nie chciala, nawet jak jedno niby "pomagajace".
26 marca 2014 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Ja Tobie tez :))) 
Malzenstw tez  bym nie chciala, nawet jak jedno niby "pomagajace".

Wszystko zalezy od tego, co na miejscu sie zastanie. Tu gdzie jestem po raz trzeci - przypuszczam, ze nikt by nie wytrzymal 3 miesiecy bez meza mojej PDP, naprawde nie wymaga zadnej pracy, poza wyprasowaniem od czasu do czasu koszuli, a pomaga bardzo duzo.
Zaczynalam prace od malzenstwa, tez myslalam, ze "nigdy wiecej", ale, jak to jest - nigdy nie mowie juz nigdy.
26 marca 2014 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Ja Tobie tez :))) 
Malzenstw tez  bym nie chciala, nawet jak jedno niby "pomagajace".

czasem malzenstwo jest lepsze (oczywiscie zalezy duzo od miejsca) niz jedna osoba bo nie potrzebuja towarzystwa i zabawiania jak ja to nazywam opiekunki a czasem niestety sa takie miejsce gdzie trzeba miec PDP caly czas na oku a tak sa 2 oosoby siedza sobie w salonie i nie trzeba im poswiecac tyle uwagi.....
 
tez kiedys tak mowilam jak Ty ale po 1 miejscu sie przekonalam iz czasem jest troszke latwiej:)
26 marca 2014 10:55 / 1 osobie podoba się ten post

Ja mam (jak to kiedyś nazwała Tina40) jedno kumate i jedno niekumate.
Chętnie tu wracam, bo miejscówka jest naprawdę fajna.
24 października 2017 18:54 / 5 osobom podoba się ten post
Athenka

Ja Tobie tez :))) 
Malzenstw tez  bym nie chciala, nawet jak jedno niby "pomagajace".

Czesto biore malzenstwa , bo wieksza kasa jest)))
24 października 2017 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Czesto biore malzenstwa , bo wieksza kasa jest)))

A byłaś kiedyś niesforna? 
24 października 2017 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Czesto biore malzenstwa , bo wieksza kasa jest)))

Firmy w zasadzie niewiele dokładają za drugą osobę w pakiecie .Raczej unikam małżeństw do opieki .Chociaż co nie którzy chwalą sobie .
24 października 2017 21:05 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Firmy w zasadzie niewiele dokładają za drugą osobę w pakiecie .Raczej unikam małżeństw do opieki .Chociaż co nie którzy chwalą sobie .

Muszę przyznać,że ja też unikałam małżeństw,ale ostatnio przyjechałam do dwojki z płatnym za dwoje,bez żadnych gratisów w pakiecie i byłam bardzo zadowlona,tak bardzo,że bardzo żałuję ,że babcia zmarła mi kilka dni temu. Do tej pory oboje zajmowali się sobą i miałam cudowny spokój,jak babci zabrakło mam małe koszmarkowo,w postaci zawracania gitary głupotami do póżnych godzin nocnych.
Czekam na aneks do umowy o wysokości wynagrodzenia,od tego uzależnie przedłużenie swojego pobytu.