Rodzina podopiecznej

09 lutego 2014 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
nianta

Właśnie zaniepokoiło mnie jak agenca potraktowała moją zmienniczkę, bo zadzwoniła i zgłosiła sytuacje, dostała odpowiedź, że jest przemęczona i przesadza, a że przyjechała świerza krew i da rade, ona ma 46 latm wiec starsza...

To juz samo takie stwierdzenie świadczy nie najlepiej o agencji,
09 lutego 2014 18:31
miha

Ja mam też babcie która mieszka z synem i w weekendy on jada z nami śniadanie,obiad ,kolacje,kawka i babcia zawsze karze mi go wołać. Mówi do mnie że ja muszę ...........

Podobno  to normalne, ale unas to ta córka nie mieszka ona wpada jak do 'obory'.
09 lutego 2014 18:42
kasia63

Jesteście dwie -pomyślcie nad rozwiązaniem sytuacji, czy Twoja zmienniczka też świeżynka jak Ty?
Jest dział "opinie o firmach".Jjak Wasza firma tam jest to można  w tym własnie wątku wpisaĆ swoje spostrzeżenia na jej temat.Bo przecież nie o to chodzi czy opiekunka jest przemęczona ,czy nie ,tylko o to ,że żąda się od niej wykonywania obowiązków ,które nijak się mają do tego co jest w umowie a firma reaguje nie tak jak powinna!
.Z tego co piszesz jasno wynika ,nie jest specjalnie godna polecenia...Więc może warto ,żeby inni otym wiedzieli.

Nie, ona nie jest tutaj od 2 miesięcy, ale doswiadzcenia przy opiece ma 12 lat i sama już próbuje złapać pomoc w agencji, zero wsparcia ze strony rodziny...
09 lutego 2014 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Nie, ona nie jest tutaj od 2 miesięcy, ale doswiadzcenia przy opiece ma 12 lat i sama już próbuje złapać pomoc w agencji, zero wsparcia ze strony rodziny...

Z takim długoletnim doświadczeniem to już chyba z każdym problemem człowiek sobie  umie poradzić.... - nie wiem co mam powiedziećna takie info....troche mnie zatkało......
09 lutego 2014 18:55
kasia63

Z takim długoletnim doświadczeniem to już chyba z każdym problemem człowiek sobie  umie poradzić.... - nie wiem co mam powiedziećna takie info....troche mnie zatkało......

No właśnie dlatego jesteśmy obie zaskoczone, jednak coś jest na rzeczy...
09 lutego 2014 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

No właśnie dlatego jesteśmy obie zaskoczone, jednak coś jest na rzeczy...

To dzwońcie codziennie do agencji,zgłaszajcie codziennie po kilka razy ,może tak sie wkurzą ,że zaczną reagowac-jak jest tak ciężko jak opisujesz to ja Was tam do kwietnia nie widzę...... Cos róbcie w każdym razie.Twoja zmienniczka powinna  byc bardziej rozeznana jakimi sposobami sobie radzić w takich trudnych sytuacjach.Pojedynczo jest trudniej ale was dwie przecież!!!!!!
09 lutego 2014 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
nianta agencji jest bez liku i prace mozna dostac praktycznie od reki chyba ze nie znasz jezyka wystarczy komunikatywny dziewczyny-kobiety szanujcie swoja ciezka prace trzeba znac swoja wartosc i nie dac sie poniewierac ja wspolpracuje z 3 agencjami i nigdy nie mam problemu wybieram takie zlecenie ktore mi odpowiada jak chcesz moge ci podac namiary
09 lutego 2014 19:28
aniol podaj namiary też szukam dobrych sprawdzonych agencji.
09 lutego 2014 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Tylko boję się, że znowu odeślą mnie do domu i będzie po robocie... Z samą PDP jest ok,rozumiem, że jest chora i być może nie wszystko kontaktuje, ciężki charakter i do tego choroba; tylko ta córka zachowuje się jak szlachcianka, jak przychodzi to nawet dzień dobry nie powie... Wredne babsko...

A Ty zawsze możesz w opiniach o tej firmie się wypowiedzieć! Po to jest tamten dział, żeby informować inne opiekunki o jakichś niedociągnięciach. Próbuj współpracować z  wieloma firmami, czasami warto być asertywnym i poszukać innej alternatywy. Pracy jest dużo i wiele firm zabiega o dobre opiekunki.
09 lutego 2014 19:43
Bożenka

aniol podaj namiary też szukam dobrych sprawdzonych agencji.

www.pracaopieka24.de      senior-serwis24.plnr tel913210487      avanti-medic.pl nr tel957215677
09 lutego 2014 19:47
Dzieki wielkie ... wykorzystam w poszukiwaniach.
09 lutego 2014 19:56
aniol

nianta agencji jest bez liku i prace mozna dostac praktycznie od reki chyba ze nie znasz jezyka wystarczy komunikatywny dziewczyny-kobiety szanujcie swoja ciezka prace trzeba znac swoja wartosc i nie dac sie poniewierac ja wspolpracuje z 3 agencjami i nigdy nie mam problemu wybieram takie zlecenie ktore mi odpowiada jak chcesz moge ci podac namiary

Ależ oczywiście, poproszę :)
09 lutego 2014 19:59
nianta

Ależ oczywiście, poproszę :)

spojrz okienko wyzej przed chwila napisalam namiary dla innej opiekunki Pozdrawiam i glowa do gory
09 lutego 2014 20:02
aniol

spojrz okienko wyzej przed chwila napisalam namiary dla innej opiekunki Pozdrawiam i glowa do gory

Szkoda, że już nie możesz edytować, za tamtego posta dostaniesz czerwoną kartkę od Modusia. Nie wolno oficjalnie reklamować  żadnych firm na forum.
09 lutego 2014 20:15 / 4 osobom podoba się ten post
mam to gdzies zaraz wracam do domku i jesli moglam komus pomoc to chetnie pomoglabym jeszcze raz glupie przepisy i tyle mozecie do mnie pisac na maila czy to tez zabronione (usunięto ze względów bezpieczeństwa) zawsze jestem chetna do pomocy