Rodzina podopiecznej

09 lutego 2014 20:30
aniol

mam to gdzies zaraz wracam do domku i jesli moglam komus pomoc to chetnie pomoglabym jeszcze raz glupie przepisy i tyle mozecie do mnie pisac na maila czy to tez zabronione (usunięto ze względów bezpieczeństwa) zawsze jestem chetna do pomocy

O tych firmach, o których wspomniałaś , nasłuchałam się w autobusie jak jechałam do Niemiec, i zmienniczki, z którą obecnie jestem w pracy... Teraz to już nic nie wiem...
09 lutego 2014 20:39 / 6 osobom podoba się ten post
nianta

Tylko boję się, że znowu odeślą mnie do domu i będzie po robocie... Z samą PDP jest ok,rozumiem, że jest chora i być może nie wszystko kontaktuje, ciężki charakter i do tego choroba; tylko ta córka zachowuje się jak szlachcianka, jak przychodzi to nawet dzień dobry nie powie... Wredne babsko...

Olewaj ja takze, ze napisze wprost. Tez badz jak szlachcianka i tez badz wredne babsko. 
Skoncentruj sie na pracy i opiece nad starsza pania.
Nie mowi dzien dobry - to jej sprawa, to o niej zle swiadczy i jej zlym wychowaniu. Przeciez to nie Twoja wina, ze komus brak kultury osobistej. 
Tez bylam w jednym miejscu, gdzie rodzina na przywitanie podawala reke swojej mamie a mnie nie. 
Zawsze wiec jak przychodzili z wizyta, zajeta bylam praca tak bardzo, ze 'nie zauwazalam' ich przybycia.
Nie musisz nikomu skladac wymuszonych uklonow. 
 
09 lutego 2014 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
aniol

mam to gdzies zaraz wracam do domku i jesli moglam komus pomoc to chetnie pomoglabym jeszcze raz glupie przepisy i tyle mozecie do mnie pisac na maila czy to tez zabronione (usunięto ze względów bezpieczeństwa) zawsze jestem chetna do pomocy

A nie lepiej byloby uzupelnic profil o swoj adres e-mail?
Tam przynajmnie by pozostal i tam nie jest zabronione.
09 lutego 2014 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

O tych firmach, o których wspomniałaś , nasłuchałam się w autobusie jak jechałam do Niemiec, i zmienniczki, z którą obecnie jestem w pracy... Teraz to już nic nie wiem...

Zawsze jest tak, że jednemu pasują, a innym nie bardzo. Tak jak ta Twoja firma - ma dobre opinie, ale Twoja stella nie jest fajna ani dla Ciebie ani dla współtowarzyszki niedoli i nic (ta firma) nie robi, żeby Wam było lepiej w pracy. A powinni Was wspierać, chyba, że nie zależy im na pracownikach. Powinnaś zamieścić opinię o Twojej firmie.
09 lutego 2014 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Zawsze jest tak, że jednemu pasują, a innym nie bardzo. Tak jak ta Twoja firma - ma dobre opinie, ale Twoja stella nie jest fajna ani dla Ciebie ani dla współtowarzyszki niedoli i nic (ta firma) nie robi, żeby Wam było lepiej w pracy. A powinni Was wspierać, chyba, że nie zależy im na pracownikach. Powinnaś zamieścić opinię o Twojej firmie.

Nie zamiesci, bo sie obawia, ze ja zwolnia.
09 lutego 2014 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
amelka55

Nie zamiesci, bo sie obawia, ze ja zwolnia.

I tu jest pies pogrzebany...
09 lutego 2014 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
nianta

O tych firmach, o których wspomniałaś , nasłuchałam się w autobusie jak jechałam do Niemiec, i zmienniczki, z którą obecnie jestem w pracy... Teraz to już nic nie wiem...

ja jezdze z nimi od 3 lat nie narzekam wysokie zarobki kasa w terminie zawsze odbieraja telefony i pomagaja jak mam problem co zdarza sie rzadko choc przyznam ze to miejsce gdzie jestem do konca sprawdzone nie bylo stan babci ok ale reszta nie bardzo mi sie podoba czas tu zatrzymal sie w epoce naszego Gierka a i synus tez ciagle sie wtraca i poucza ostatniego dnia powiem mu co o nim mysle bo mam go powyzej dziurek od nosa a z tymi agencjami ile opiekunek tyle opinii czasami same zawalaja robote a psiocza na agencje decyzja nalezy do ciebie pozdrawiam i dobrej nocki zycze
09 lutego 2014 20:58
aniol

ja jezdze z nimi od 3 lat nie narzekam wysokie zarobki kasa w terminie zawsze odbieraja telefony i pomagaja jak mam problem co zdarza sie rzadko choc przyznam ze to miejsce gdzie jestem do konca sprawdzone nie bylo stan babci ok ale reszta nie bardzo mi sie podoba czas tu zatrzymal sie w epoce naszego Gierka a i synus tez ciagle sie wtraca i poucza ostatniego dnia powiem mu co o nim mysle bo mam go powyzej dziurek od nosa a z tymi agencjami ile opiekunek tyle opinii czasami same zawalaja robote a psiocza na agencje decyzja nalezy do ciebie pozdrawiam i dobrej nocki zycze

No tak, dzięki za info i również pozdrawiam.
09 lutego 2014 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
nianta

I tu jest pies pogrzebany...

Nianta,  a czemu się tak przywiązałaś do tej jednej firmy?????Firm jest multum,zmienic zawsze mozna:)
09 lutego 2014 21:33 / 6 osobom podoba się ten post
nianta

Właśnie zaniepokoiło mnie jak agenca potraktowała moją zmienniczkę, bo zadzwoniła i zgłosiła sytuacje, dostała odpowiedź, że jest przemęczona i przesadza, a że przyjechała świerza krew i da rade, ona ma 46 latm wiec starsza...

O matko!!!46 lat i jeszcze w "opiece w D." pracuje?!!!!.....przeciez to juz jakas "starowinka" jest ,i ze daje rade?.....ja jak bym miala 46 lat to juz bym to rzucila-:))))))
09 lutego 2014 21:50 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O matko!!!46 lat i jeszcze w "opiece w D." pracuje?!!!!.....przeciez to juz jakas "starowinka" jest ,i ze daje rade?.....ja jak bym miala 46 lat to juz bym to rzucila-:))))))

A ja jak miałam 46  lat to jeszcze o pracy jako opiekunka w DE wcale nie myślałam. ))))
09 lutego 2014 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja jak miałam 46  lat to jeszcze o pracy jako opiekunka w DE wcale nie myślałam. :-)))))

Ciiiiiichoooo! Ja tez ,ale co sie bede przyznawac ile mam,a moze na tyle nie wygladam -:)))......Sorki, spojrzalam w lusterko i buuuuuuu-:))))
09 lutego 2014 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ciiiiiichoooo! Ja tez ,ale co sie bede przyznawac ile mam,a moze na tyle nie wygladam -:)))......Sorki, spojrzalam w lusterko i buuuuuuu-:))))

Ja już nawet w lusterko nie patrzę, bo... po co mam się stresować? ;-) )))))
09 lutego 2014 22:34
kasia63

Nianta,  a czemu się tak przywiązałaś do tej jednej firmy?????Firm jest multum,zmienic zawsze mozna:)

No kurde, nie lubię zmian, poza tym teraz to chciałabym skończyć co zaczęłam, mam nadzieję, że wesprzecie;) 
09 lutego 2014 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O matko!!!46 lat i jeszcze w "opiece w D." pracuje?!!!!.....przeciez to juz jakas "starowinka" jest ,i ze daje rade?.....ja jak bym miala 46 lat to juz bym to rzucila-:))))))

Hahahahahahaha 'starowinka' dobrze, że ona poczucie humoru , bo myślałam że iak jej to przeczytam to w łeb zarobię, ale luz, roześmiała się:>