Warmia i Mazury

09 czerwca 2016 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Czy to co pisze dociera tylko do ciebie?bo nie mam rozeznania.dotarlam tu dzis.
09 czerwca 2016 21:26
Jula.09

Czy to co pisze dociera tylko do ciebie?bo nie mam rozeznania.dotarlam tu dzis.

Nie ;))) to wszyscy czytaja sobie...tutaj nie ma chata i sie nie da prywatnych wiadomosci skrobac. Ale jak wejdziesz w moj profil to adres mail powinnas miec moj. Napisz tam do mnie;))))))
09 czerwca 2016 21:37
Bylam juz tam.Zapisalam twoj adres w swej pamieci.I uzupelnilam swoj profil.mhhh
09 czerwca 2016 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Dopiero urodzilam sie a juz taka stara.Dotarlo to do mnie gdy wpisywalam date urodzenia w w profilu.
09 czerwca 2016 21:40
Jula.09

Bylam juz tam.Zapisalam twoj adres w swej pamieci.I uzupelnilam swoj profil.mhhh

Jak pisze do Ciebie tutaj,to po prawej stronie mojego tekstu sa dwie opcje,cytuj i cos tam o polubeniu chyba,kliknij cytuj i jak odpiszesz to ja bede o tym wiedziala,bo dostane powiadomienie ;)))
A w profilu naklamalas! Bo niemiecki znasz lepiej niz na trzy gwiazdki. Klamczucha 
09 czerwca 2016 21:42
Jula.09

Dopiero urodzilam sie a juz taka stara.Dotarlo to do mnie gdy wpisywalam date urodzenia w w profilu.

Glupia Stara to jest piramida w Egipcie. 
09 czerwca 2016 21:44
Zbieram sie do lulku.Dziadek mnie dzis wykonczyl tym siedzeniem na tarasie.to byl zart.od 15 jazda bez trzymanki.Gospodyni wraca.
09 czerwca 2016 21:45
Ale to dojdziemy do tego tematu.buziaki
09 czerwca 2016 21:51
Jula.09

Zbieram sie do lulku.Dziadek mnie dzis wykonczyl tym siedzeniem na tarasie.to byl zart.od 15 jazda bez trzymanki.Gospodyni wraca.

;)))) Dasz rade,bo kto jak nie Ty? A babka moze sie okaze okej? nigdy nie wiadomo ;)) Zmykaj sobie,dobranoc;)
09 czerwca 2016 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie ;))) to wszyscy czytaja sobie...tutaj nie ma chata i sie nie da prywatnych wiadomosci skrobac. Ale jak wejdziesz w moj profil to adres mail powinnas miec moj. Napisz tam do mnie;))))))

Fioletowa koleżankę realną spotkałeś na forum.Fajnie tak.I miło.
09 czerwca 2016 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Fioletowa koleżankę realną spotkałeś na forum.Fajnie tak.I miło.

No pewnie,ze fajnie ;)) Namawialam ja na to od miesiaca co najmniej ,nie chciala sie dac zlamac. Ale wyszlo na moje. Ma sie ten dar przekonywaniaMusi troche  tutaj wszystko ogarnac i bedzie si. A poza tym zawsze czegos ciekawego sie mozna dowiedziec. I troche powydurniac...
09 czerwca 2016 23:02 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

No pewnie,ze fajnie ;)) Namawialam ja na to od miesiaca co najmniej ,nie chciala sie dac zlamac. Ale wyszlo na moje. Ma sie ten dar przekonywania:-)Musi troche  tutaj wszystko ogarnac i bedzie si. A poza tym zawsze czegos ciekawego sie mozna dowiedziec. I troche powydurniac...

Och.Tylko ci" gupoty" w głowie.A ja taką jedną namawiam to pinda konta na forum nie potrafi założyć.No ręce do ziemi opadają.Ma tego lapka do Skypa i nic więcej.
09 czerwca 2016 23:05
teresadd

Och.Tylko ci" gupoty" w głowie.A ja taką jedną namawiam to pinda konta na forum nie potrafi założyć.No ręce do ziemi opadają.Ma tego lapka do Skypa i nic więcej.:boks1:

Kazdy kiedys zaczynal przygode z netem. Nie ma co sie bac! Klawiatura nie gryzie  
30 sierpnia 2016 11:59
Nie ma Warmińsko więc tu piszę.
W dniach 5-8 września będziemy z Martą w Makowie nad jeziorem Jeziorak.
Znaczy trochę nas będzie, trochę nie będzie, zależy gdzie łodzią popłyniemy.
Ale jakby tam jakieś Warminki lub inne pobliskie opiekunki miały ochotę na spotkanie,
to jesteśmy do dyspozycji, :)))))
30 sierpnia 2016 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Jedna Warmianka Fioletowa ma być