Warmia i Mazury

23 października 2016 23:44 / 2 osobom podoba się ten post
W Elblagu wole tym razem
23 października 2016 23:46 / 3 osobom podoba się ten post
Mazowsze życzy wam dobrej nocki
23 października 2016 23:58 / 3 osobom podoba się ten post
A może ktoś chętny na spotkanie z mazowszankami.
Zapraszamy.
24 października 2016 00:01 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

A może ktoś chętny na spotkanie z mazowszankami.
Zapraszamy.

Ale gdzie? Mazowsze od Mazur rzut beretem:)
24 października 2016 00:04 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Ale gdzie? Mazowsze od Mazur rzut beretem:)

Michasiu 17 grudnia o 12 w południe.Prawdopodobnie w Złotych Tarasach.W Warszawie.
24 października 2016 00:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mazowsze już umówione. Zapraszamy chętnych z innych regionów.
24 października 2016 01:19 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Michasiu 17 grudnia o 12 w południe.Prawdopodobnie w Złotych Tarasach.W Warszawie.

Bym się postarała jak przyjmiecie?
24 października 2016 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Bym się postarała jak przyjmiecie?:strach przed noca::modlmy sie:

Michasiu z całą przyjemnością.My zapraszamy wszystkich z całej Polski.Jak kto ma ochotę to proszę.
24 października 2016 07:54 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Michasiu z całą przyjemnością.My zapraszamy wszystkich z całej Polski.Jak kto ma ochotę to proszę.

Wiesz przyznam się. Nie byłam w Warszawie 18 lat/ ostatni na komunii u kuzynki/ .Tak tak a mam tylko 170km ale zawsze nie po drodze.Pierwszy raz bym była na takim spotkaniu i nie wiem jak to jest organizacyjnie, czy z noclegiem czy takie tages bla bla:)
24 października 2016 08:28 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Wiesz przyznam się. Nie byłam w Warszawie 18 lat/ ostatni na komunii u kuzynki/ .Tak tak a mam tylko 170km ale zawsze nie po drodze.Pierwszy raz bym była na takim spotkaniu i nie wiem jak to jest organizacyjnie, czy z noclegiem czy takie tages bla bla:)

O noclegu nikt nie mówił,mamy blisko ,ale czemu nie.
Ale jeszcze temat do obgadania.
24 października 2016 13:31 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Wiesz przyznam się. Nie byłam w Warszawie 18 lat/ ostatni na komunii u kuzynki/ .Tak tak a mam tylko 170km ale zawsze nie po drodze.Pierwszy raz bym była na takim spotkaniu i nie wiem jak to jest organizacyjnie, czy z noclegiem czy takie tages bla bla:)

Michasiu, organizacja należy do nas i tak będzie, jak my wszyscy będziemy chcieli i żeby każdemu pasowało. 
24 października 2016 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Bym się postarała jak przyjmiecie?:strach przed noca::modlmy sie:

Michasiu - pewnie, że przyjmiemy
Każda/y chętna/y bardzo mile widziany/a.......
06 lutego 2017 10:05
Potrzebuję pomocy w znalezieniu lekarza chirurga od chirurgii miękkiej w Olsztynie by było najlepiej. Takiego sprawdzonego, może ktoś kogoś polecić? Wiem, że są w necie opinie, ale najlepsze rozeznanie jest gdy już ktoś miał z danym lekarzem "coś wspolnego".
06 lutego 2017 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Potrzebuję pomocy w znalezieniu lekarza chirurga od chirurgii miękkiej w Olsztynie by było najlepiej. Takiego sprawdzonego, może ktoś kogoś polecić? Wiem, że są w necie opinie, ale najlepsze rozeznanie jest gdy już ktoś miał z danym lekarzem "coś wspolnego".

Mojej Córki znajomej robił zylaki - Wojciech Biedawski podobno b. dobry. 
08 listopada 2018 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
witam|!!