Urlop - opiekunka odpoczywa

29 maja 2014 08:57
emi

Jedź więc nad morze :))) Ja już wyjazd mam zaplanowany, wykupiony, tylko pogody mi brakuje :))))

 Stary chcę w góry:))))))) ale będzie morze !!! wstyd się przyznać jak dawno byłam. Mazury są piękne ale chleb z masłem co dzień jeśc też się znudzi:)
29 maja 2014 09:18 / 3 osobom podoba się ten post
W młodości, dzięki temu, że tańczyłam w zespole, objeździłam prawie całą Europę, później firma męża oranizowała fajne rodzinne wyjazdy min do Szwecjii, Włoch.
Teraz zwiedzamy nasz piękny kraj. Przemyśl i później Bieszczady, Sandomierz, Mazury. Najbardziej kocham Kazimierz Dolny, urokliwe wąwozy, źródełka, śpiew ptaków, mam swoje miejsce, gdzie nabieram sił, to górka w Mięćmierzu.
W sezonie letnim Kazimierz jest zapchany ludźmi, którzy często przez przypadek trafili w to miejsce i oprócz Rynku nie widzą niczego. Wczesna wiosna,jesień, a nawet śnieżna zima są w Kazimierzu cudne. We wtorki i piątki rano na Rynku jest targ, miejscowi sprzedają to, co urodziła ziemia. Starsze panie z czosnkiem powiązanym w warkocze,kolorowe jabłka,których nie kupi się w supermarkecie.Cudowny świat, kolory i zapachy.Polecam.
29 maja 2014 09:38
michasia

Ja planuje 2 tyg.urlop z mężem i 3 wnuków w Krynicy Morskiej.W górach nie byłam ale tak kiedyś klapnęłam językiem, że góry zobaczę przed samą śmiercią:), więc się ociągam. 

To jedż  do pracy w góry,to nie wczasy, klapnięcie nie będzie się liczyło,przeżyjesz:)
29 maja 2014 09:38
Ja póki co, za wiele nie podróżowałam. Mam nadzieję, że to zmienię. Wypadałoby coś zobaczyć w życiu ;)
29 maja 2014 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Ja póki co, za wiele nie podróżowałam. Mam nadzieję, że to zmienię. Wypadałoby coś zobaczyć w życiu ;)

Czasami fajnie jest coś zobaczyć, wspomnienia zostają na zawsze:)
29 maja 2014 10:29
W tym roku jade na Mazury do przyjaciolki do Olsztyna. Warunek jest jednak taki: jak juz zjade do Pl i troche odpoczne w domu to czy w ogole bedzie chcialo mi sie z niego ruszyc... Ale plany som!
Poza tym im blizej konca odsiadki to mam sny ze jestem w domu, chodze po miescie lub jakies scenki rodzinno-towarzyskie i jak sie budze to sie dziwie ze nadal siedze na stelli bo przeciez rzeczywistosc jest ta we snie a nie ta tutaj w De. Tesknota jakas czy oszukiwanie siebie(?).
29 maja 2014 12:11 / 1 osobie podoba się ten post
W naszej pracy warto korzystac z tego,ze urlop mamy wted gdy inni nie maja,poza sezonem wakacyjno wyjazdowym.Tanio i bez tłoku mozna zwiedzic np.Egipt.Bylam w lutym w Afryce i wygrzałam sie w słonku wtedy gdy w Pl było brrrr.
29 maja 2014 12:56 / 3 osobom podoba się ten post
A ja w tym roku chciałabym wyjechac do Wietnamu,Kambodży i Laosu ,taki mam plan...ciagnie mnie ostatnio w te rejony,,,jeżdże duzo z racji tej,że nie mam żadnych zobowiązań ,jestem sama z "dochodzącym przyjacielem",więc w skarpete nie chowam,,bo i po co...jeszcze mi się marzy Gruzja i Wielki Kanion ,takie mam najbliższe marzenia,co się spełni,zobaczymy...
29 maja 2014 12:59
giunta

Ja póki co, za wiele nie podróżowałam. Mam nadzieję, że to zmienię. Wypadałoby coś zobaczyć w życiu ;)

A jak klapnięcie się sprawidzi !!! Poczekam do starości z tymi górami :)
29 maja 2014 13:00
iwunia

A ja w tym roku chciałabym wyjechac do Wietnamu,Kambodży i Laosu ,taki mam plan...ciagnie mnie ostatnio w te rejony,,,jeżdże duzo z racji tej,że nie mam żadnych zobowiązań ,jestem sama z "dochodzącym przyjacielem",więc w skarpete nie chowam,,bo i po co...jeszcze mi się marzy Gruzja i Wielki Kanion ,takie mam najbliższe marzenia,co się spełni,zobaczymy...

Trzymam kciuki, żeby się udało i żebyś nam tu wszystko ładnie opisała:)
29 maja 2014 13:09
wichurra

Trzymam kciuki, żeby się udało i żebyś nam tu wszystko ładnie opisała:)

Marzenia sie spełniają!!! życzę ich spełnienia :) co oczy zobaczą tego nikt nie zabierze :)
29 maja 2014 13:21
wichurra

Trzymam kciuki, żeby się udało i żebyś nam tu wszystko ładnie opisała:)

Tez trzymam kciuki,,ale wszystko wskazuje na to,że sie uda,teraz tylko kwestia wybrania terminu,bo w sumie najlepiej to jechac w porze listopada do kwietnia czyli w porze suchej gdzie temp,jest wtedy w granicach 20-25 st i o taka mi chodzi...
29 maja 2014 14:54
iwunia

A ja w tym roku chciałabym wyjechac do Wietnamu,Kambodży i Laosu ,taki mam plan...ciagnie mnie ostatnio w te rejony,,,jeżdże duzo z racji tej,że nie mam żadnych zobowiązań ,jestem sama z "dochodzącym przyjacielem",więc w skarpete nie chowam,,bo i po co...jeszcze mi się marzy Gruzja i Wielki Kanion ,takie mam najbliższe marzenia,co się spełni,zobaczymy...

tez misie marzy zobaczyc Wielki Kanion ..... Ameryka Poludniowa....Brazylia....Tajlandia...Australia....warto pomarzyc i miec plany kiedys a noz sie spelnia...
W tym roku beda wakacje nad Baltykiem z plecakiem, spiworem i namiotem.....tam tez jest super ....najbardziej mi sie spodobalo w Jastarni :)
29 maja 2014 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
85marzena

tez misie marzy zobaczyc Wielki Kanion ..... Ameryka Poludniowa....Brazylia....Tajlandia...Australia....warto pomarzyc i miec plany kiedys a noz sie spelnia...
W tym roku beda wakacje nad Baltykiem z plecakiem, spiworem i namiotem.....tam tez jest super ....najbardziej mi sie spodobalo w Jastarni :)

Każde miejsce na ziemii jest piękne,, czy to nasz Bałtyk czy inne morze,,,a w marzenia trzeba wierzyc,,mi się już kilka ziściło marzeń, dotyczacych miejsc na ziemii,,więc trzymam kciuki też za twoje marzenia,,,,
29 maja 2014 19:16
Tak mnie Iwunia ciekawi - sama organizujesz tą wyprawę, czy przez biuro?
Mój kolega był 2 lata temu - Wietnam, Kambodża i nie pamiętam już co jeszcze, ale ze 3 tygodnie to tam był i mało kasy wydał.