Pacjenci i ich potrzeby (molestowanie)

20 lutego 2014 22:11
scarlet

Jakbys miala meila w profilu, to Ci wyślę.

Ja mam maila w profilu. Też mogę prosić o wyslanie?
 
20 lutego 2014 22:11
Moja droga prawa autorskie się kłaniają :))) Lepiej nie wklejać!
20 lutego 2014 22:19
A mozesz mnie na meila wkleić. Bo skarlett chyba spać poszła..................Dzięki
 
20 lutego 2014 22:23
kasia63

To nie na forum Mycha.....Kiedyś Ci opowiem jak sie spotkamy.

Szkoda:(A jak my sie spotkamy,to opowiesz?
20 lutego 2014 22:25
Ja niestety wysylac moge tylko doo 19 bo ootem wisze juz na tablecie
20 lutego 2014 22:25
Ja niestety wysylac moge tylko doo 19 bo ootem wisze juz na tablecie
20 lutego 2014 22:25
To ja też bym poprosiła o ta książkę:)
20 lutego 2014 22:33 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

To ja też bym poprosiła o ta książkę:)

Porozsyłałam już.
20 lutego 2014 22:38
scarlet

Porozsyłałam już.

super
20 lutego 2014 22:41
Mycha

A zaliczyłaś taki kurs ??? Bo większość dziewczyn nie. 

Ja byłam na takim kursie ale o seksualności słowem nikt nie wspomniał. czytam wasze wpisy i cieszę się że to moja ostatnia stella na opiece bo aż strach się bać gdy trafi się na osobę do opieki o takich problemach
20 lutego 2014 22:45
opiekunkaa

Ja kiedyś oglądałam film jak ojciec swojego niepełnosprawnego syna woził do agencji towarzyskiej ,ale to nie działo sie w Polsce.
Ojciec bez żadnego zażenowania o tym opowiadał.Syn był na wózku inwalidzkim,miał swoje ,,panie,,które go obsługiwały i tez sie wypowiadały,Traktowały go inaczej niż innych klientów.....

20 lutego 2014 22:47
anetta

Ja byłam na takim kursie ale o seksualności słowem nikt nie wspomniał. czytam wasze wpisy i cieszę się że to moja ostatnia stella na opiece bo aż strach się bać gdy trafi się na osobę do opieki o takich problemach

A dlaczego ostatnia, jeśli wolno spytać?
A co do głownego tematu, to napisałam mocny tekst,ale mi strona wygasła i się nie załadowało. Może to i lepiej, bo bym chyba bana dostała.
20 lutego 2014 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

A dlaczego ostatnia, jeśli wolno spytać?
A co do głownego tematu, to napisałam mocny tekst,ale mi strona wygasła i się nie załadowało. Może to i lepiej, bo bym chyba bana dostała.

Ostatnia bo znalazłam inną pracę, już nie będę opiekunką ale będę tutaj do Was zaglądała :)
21 lutego 2014 14:48
anetta

Ja byłam na takim kursie ale o seksualności słowem nikt nie wspomniał. czytam wasze wpisy i cieszę się że to moja ostatnia stella na opiece bo aż strach się bać gdy trafi się na osobę do opieki o takich problemach

Powinnyśmy wiecej o takich problemach pisać, tak aby każda chociaż teoretycznie się przygotowała do takiej ewentualności. Tak na codzień, będąc w biegu nie zastanawiamy się nad rozwiązaniami problemów, które nas nie dotyczą. Cieszę się, że taki temat wypłynął. Mogę sie zastanowić nad tym ;-)))  Chociaz tyle. 
13 września 2017 12:48 / 7 osobom podoba się ten post
Paolo Ty się ewidentnie nudzisz. Zobacz w łazience czy przypadkiem gdzieś w kącie nie leżą Twoje skarpety albo gacie - nieuprane oczywiście. Weź się za coś pożytecznego. Nie nakręcaj się bo szkodzisz sam sobie a i innym też. Polataj po dzielnicy, popływaj w wannie albo coś innego wymyśl. Jak Tobie jest źle to nie wszyscy muszą na to "patrzeć". Coś Ty taki mściwy się zrobił ??