Wynagrodzenie za pracę

26 lutego 2014 19:54
Witam wszystkich
Proszę Was o opinie w mojej sprawie. Dostałam pracę jako opiekunka. Osoba niepełnosprawna, bez jednej kończyny, porusza się tylko na wózku po domu. Miałabym przy niej robić prawie wszystko:zmiana pieluchy, gotowanie, zakupy, pranie, chodzenie do lekarza po recepty i wykupywanie ich. Zadbanie o wszystko. Proponują mi 1200zł za m-c. Praca  jest pod Warszawą. Mnie się wydaje że to mało za pracę 7 dni w tygodniu. Napiszcie mi ile Wy byście wzięły. Z góry bardzo dziękuję za wasze opinie.
26 lutego 2014 20:37 / 5 osobom podoba się ten post
Moge dyskutowac o pracy w Niemczech.Jezeli to nie "zaczepka"to, poszukaj adekwatnego forum do twojego pytania.Zalozylas temat i "zniknelas" ,ciekawe ,.......tak myslalam .Ehhhhhh ...........  .
26 lutego 2014 20:45 / 6 osobom podoba się ten post
madgusi

Witam wszystkich
Proszę Was o opinie w mojej sprawie. Dostałam pracę jako opiekunka. Osoba niepełnosprawna, bez jednej kończyny, porusza się tylko na wózku po domu. Miałabym przy niej robić prawie wszystko:zmiana pieluchy, gotowanie, zakupy, pranie, chodzenie do lekarza po recepty i wykupywanie ich. Zadbanie o wszystko. Proponują mi 1200zł za m-c. Praca  jest pod Warszawą. Mnie się wydaje że to mało za pracę 7 dni w tygodniu. Napiszcie mi ile Wy byście wzięły. Z góry bardzo dziękuję za wasze opinie.

Nie prościej popatrzec w necie na podobne ogłoszenia i zobaczyc jakie  kwoty oferuj inni potrzebujacy.Na tym forum nie dostaniesz odpowiedzi bo tu 99,9%  opiekunek to panie  i panowie pracujacy w krajach niemieckojęzycznych .Nie jesteśmy zorientowani w temacie.Pozdrawiam:)W okolicach Wwy stawki na pewno wyzsze niz w reszcie kraju w tym fachu.
26 lutego 2014 20:56
madgusi

Witam wszystkich
Proszę Was o opinie w mojej sprawie. Dostałam pracę jako opiekunka. Osoba niepełnosprawna, bez jednej kończyny, porusza się tylko na wózku po domu. Miałabym przy niej robić prawie wszystko:zmiana pieluchy, gotowanie, zakupy, pranie, chodzenie do lekarza po recepty i wykupywanie ich. Zadbanie o wszystko. Proponują mi 1200zł za m-c. Praca  jest pod Warszawą. Mnie się wydaje że to mało za pracę 7 dni w tygodniu. Napiszcie mi ile Wy byście wzięły. Z góry bardzo dziękuję za wasze opinie.

 
7 dni w tygodniu, a kiedy dzień wolny ?
Poza tym: praca na umowę - czy jak ? 
Ile godzin dziennie ?
____________________________
 
Poza tym dlaczego nie szukasz gdzie inndziej odpowiedzi, my tutaj, jak to napisała kasia63  jesteśmy w temacie opieki w Niemczech.
 
 
26 lutego 2014 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
magdusia ,kiedys przegladalam forum gdzie sa opiekunki pracujace w Polsce , to co Ci proponuja to o wiele za malo , czytalam ze w Wawie , mozna nawet do 2-2,5 tys zarobic ....poszukaj w necie ,poszperaj troszke
26 lutego 2014 21:24
To ciezka robota sie wydaje.
Ja bym nie chciala takiej stawki ... .
A w ogole to sie przestraszylam ze zaproponowali ci 1200zl w Niemczech :D Ale na szczescie nie.
Ale i tak malo.
26 lutego 2014 22:33
madgusi

Witam wszystkich
Proszę Was o opinie w mojej sprawie. Dostałam pracę jako opiekunka. Osoba niepełnosprawna, bez jednej kończyny, porusza się tylko na wózku po domu. Miałabym przy niej robić prawie wszystko:zmiana pieluchy, gotowanie, zakupy, pranie, chodzenie do lekarza po recepty i wykupywanie ich. Zadbanie o wszystko. Proponują mi 1200zł za m-c. Praca  jest pod Warszawą. Mnie się wydaje że to mało za pracę 7 dni w tygodniu. Napiszcie mi ile Wy byście wzięły. Z góry bardzo dziękuję za wasze opinie.

Dobrze Ci się wydaje, że to za mało, więcej zarobisz w markecie i zachowasz wolność. No, chyba że zależy Ci na pracy z noclegiem.
26 lutego 2014 22:39 / 4 osobom podoba się ten post
A Wy jak zwykle;D;D;D;D;D;D Dałyście się wciągnąć:)
Perło Białolica:) Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 lutego 2014 10:29
Mój post to nie jest ściema, jestem nowa w temacie. Do tekj pory opiekowałam się dziećmi, a starszy człowiek to jak dziecko. Dziękuję za wasze opinie i sugestie w temacie. Ja nie mieszkałabym z tą Panią tylko dochodziła do niej około 10 minut bo mieszkam w tym samym mieście. Pozdrawiam
27 lutego 2014 11:17
madgusi

Witam wszystkich
Proszę Was o opinie w mojej sprawie. Dostałam pracę jako opiekunka. Osoba niepełnosprawna, bez jednej kończyny, porusza się tylko na wózku po domu. Miałabym przy niej robić prawie wszystko:zmiana pieluchy, gotowanie, zakupy, pranie, chodzenie do lekarza po recepty i wykupywanie ich. Zadbanie o wszystko. Proponują mi 1200zł za m-c. Praca  jest pod Warszawą. Mnie się wydaje że to mało za pracę 7 dni w tygodniu. Napiszcie mi ile Wy byście wzięły. Z góry bardzo dziękuję za wasze opinie.

Coś sciemniasz. Mam rodzinę w W-wie i okolicach.....Moja siostra opiekowała się wnukiem na Bemowie , przed czterema laty "niania" u sąsiadów mojego siostrzeńca zarabiała na opiece DZIECKA !! dużo więcej niż Ty piszesz i było to 5 dni w tygodniu po "Gora" 10 godz. dziennie ......siostra po cichutku spekulowała jakie dobrodziejstwo wyświadcza swojemu synowi ,że nie bierze forsy i jeszcze wspomaga ich zakupami za własne pieniądze.....Hogata ma chyba rację, mnie też tu pachnie jakąś "podrabianą " opiekunką :)))
27 lutego 2014 12:09
Dlaczego twierdzisz że ściemniam. tak jak pisałam przez ostatnie kilka lat opiekowałam się dziećmi. Dwoje swoich dzieci 8 i 12 lat i jeśli mam możliwość pracy w swoim mieście to wolę to niż dojeżdzać. Chciałam poznać wasze opinie. Teoretycznie chodziłabym do tej Pani 3 razy dziennie na posiłki, ale wzywanie lekarza, zakupy ,leki też na mojej głowie. Chodzi mi o całokształt.
27 lutego 2014 12:13
madgusi

Dlaczego twierdzisz że ściemniam. tak jak pisałam przez ostatnie kilka lat opiekowałam się dziećmi. Dwoje swoich dzieci 8 i 12 lat i jeśli mam możliwość pracy w swoim mieście to wolę to niż dojeżdzać. Chciałam poznać wasze opinie. Teoretycznie chodziłabym do tej Pani 3 razy dziennie na posiłki, ale wzywanie lekarza, zakupy ,leki też na mojej głowie. Chodzi mi o całokształt.

Pracowałam jako opiekunka w Polsce,też w województwie mazowieckim ,ale nie w Warszawie. Moim zadaniem było chodzić do tej pani raz dziennie,zrobienie zakupów,ugotowanie obiadu,posprzątanie od czasu do czasu. Nie nosiła ta pani pieluch,ale musiałam jej mierzyć cukier,cisnienie,załatwiac lekarza,recepty,oczywiście niedziele i świeta też miałam zajęte. Zarabiałam 1500 zł ,ale córki często dokładały mi 200 zł czasem 150 zł. Dostawałam na święta prezenty i 500 zł.
Uważam ,że Tobie proponują stanowczo za mało.
27 lutego 2014 13:33
Nie mam doświadczenia w temacie, jeśli pytasz o Polskę, ale za TAKĄ prace, 7 dni w tygodniu - wydaje mi sie zdecydowanie za mało...
27 lutego 2014 13:38
madgusi

Witam wszystkich
Proszę Was o opinie w mojej sprawie. Dostałam pracę jako opiekunka. Osoba niepełnosprawna, bez jednej kończyny, porusza się tylko na wózku po domu. Miałabym przy niej robić prawie wszystko:zmiana pieluchy, gotowanie, zakupy, pranie, chodzenie do lekarza po recepty i wykupywanie ich. Zadbanie o wszystko. Proponują mi 1200zł za m-c. Praca  jest pod Warszawą. Mnie się wydaje że to mało za pracę 7 dni w tygodniu. Napiszcie mi ile Wy byście wzięły. Z góry bardzo dziękuję za wasze opinie.

A nie możesz sobie policzyć ile to jest godz dziennie i za godz 10-15 zł...masz prosty rachunek ile powinnaś zarobić...Sobota / niedziela liczone podwójnie.
13 maja 2014 15:48
Hej, czy 1100 za małżeństwo, oboje do opieki, on z niedowidzeniem, inkontynencją, ona wstaje 2-3 razy w nocy, inkontynencja, demencja i cukrzyca tabletkowa... Wieś. Dajcie znać, bo nie wiem czy negocjować ;)