Wynagrodzenie za pracę

13 maja 2014 16:01 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Hej, czy 1100 za małżeństwo, oboje do opieki, on z niedowidzeniem, inkontynencją, ona wstaje 2-3 razy w nocy, inkontynencja, demencja i cukrzyca tabletkowa... Wieś. Dajcie znać, bo nie wiem czy negocjować ;)

Nianta z tego co pamietam to masz mało ofert jak do tej pory z tego powodu ze jestes młodziutka.
Nie wiem czy negocjacje w tym wypadku wskazane.
Zastanów sie nad tym porządnie.
Popytaj obecną opiekunke o warunki, to jest dosc istotne.
Obyś nie wpadła znowu pod rynnę.
 
13 maja 2014 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
nianta

Hej, czy 1100 za małżeństwo, oboje do opieki, on z niedowidzeniem, inkontynencją, ona wstaje 2-3 razy w nocy, inkontynencja, demencja i cukrzyca tabletkowa... Wieś. Dajcie znać, bo nie wiem czy negocjować ;)

nianta,chyba chca Cie wsadzic na "mine" ,chociaz .................czasami mlode maja wiecej cierpliwosci i mozesz sobie poradzic w dzien .Pozostaje pytanie .......co z noca ?.........jak funkcjonowac dalej ....,nie piszesz nic o drugiej osobie( schorzenia) .Decyzja nalezy do Ciebie. :)
13 maja 2014 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
Nianta -posłuchaj dobrych rad,doświadczonych koleżanek i omiń tę propozycje pracy!!
13 maja 2014 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
nianta

Hej, czy 1100 za małżeństwo, oboje do opieki, on z niedowidzeniem, inkontynencją, ona wstaje 2-3 razy w nocy, inkontynencja, demencja i cukrzyca tabletkowa... Wieś. Dajcie znać, bo nie wiem czy negocjować ;)

Czy to duzo,czy mało ? Nic wiecej nie napisałas,wiesz coś na temat drugiej osoby? Napisz jaki Twoj jezyk,jakie doswiadczenie,co potrafisz zrobić.Tu nie tylko jedną stronę sie wycenia, ale druga tez ocenia.A czy to wies czy miasto to juz nie podlaga pod dyskusje,ja lubie na wsi to biorę, ale za to kasy nie ma.Pytaj warunki bytowe.Negocjować mozesz nawet jak Ci zaproponuja 1500€  zawsze cos mozna ugrać.Powodzenia życzę.Ja za dwie osoby do opieki mialam 1600€ jedna osoba z P druga  depresja.W nocy nie wstawałam,no moze tak nie  dokladnie trafiało sie,że trzeba było wstawać.
13 maja 2014 16:48
nianta

Hej, czy 1100 za małżeństwo, oboje do opieki, on z niedowidzeniem, inkontynencją, ona wstaje 2-3 razy w nocy, inkontynencja, demencja i cukrzyca tabletkowa... Wieś. Dajcie znać, bo nie wiem czy negocjować ;)

 czy to dobra płaca czy nie to wg mnie zlezy także od tego czy prywatnie czy przez firmę czyli kto i w jakiej kwocie opłaca ubezpieczenie zdrowotne i jaki zakres to ubezpieczenie obejmuje i czy masz opłacaną składkę emerytalno-rentową i od jakiej kwoty . Wg mnie to śa bardzo istotne składniki wynagrodzenia bo terz jestesmy młodzi , zdrowi i silni a warto chyba pomysleć za co będe zyła jak bede stara , chora .Kwota 1100 Eu , bez pełnego ubezpieczenia zdrowotnego  i składek od średniej krajowej - to wyzysk a nie zapłata za taką pracę .
13 maja 2014 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
basiaburbis

 czy to dobra płaca czy nie to wg mnie zlezy także od tego czy prywatnie czy przez firmę czyli kto i w jakiej kwocie opłaca ubezpieczenie zdrowotne i jaki zakres to ubezpieczenie obejmuje i czy masz opłacaną składkę emerytalno-rentową i od jakiej kwoty . Wg mnie to śa bardzo istotne składniki wynagrodzenia bo terz jestesmy młodzi , zdrowi i silni a warto chyba pomysleć za co będe zyła jak bede stara , chora .Kwota 1100 Eu , bez pełnego ubezpieczenia zdrowotnego  i składek od średniej krajowej - to wyzysk a nie zapłata za taką pracę .

Ja myślę, że 1200 to jest absolutne minimum do dwóch osób, zwłaszcza jak obie są chore i wymagaja twojej opieki.
Nie ważne jest w tym momencie doświadczenie opiekunki.
13 maja 2014 17:09
Masz racje Malgi, za prace z jednä osobä mozna miec 1100 Euro a tu podwöjna praca , widzialam sporo takich ofert i nie zdecydowalabym sie nigdy.
13 maja 2014 17:21 / 6 osobom podoba się ten post
nianta

Hej, czy 1100 za małżeństwo, oboje do opieki, on z niedowidzeniem, inkontynencją, ona wstaje 2-3 razy w nocy, inkontynencja, demencja i cukrzyca tabletkowa... Wieś. Dajcie znać, bo nie wiem czy negocjować ;)

Nie, nie negocjować. Ten czas poswięcić na poszukiwanie innego miejsca pracy.
13 maja 2014 17:31
Agencja oceniła mój język na średni, usłyszałam,że jest tak samo jak przed pierwszym wyjazdem, ja wiem i czuję, że jest lepiej, no ale... A z opiekunką nie pogadam, bo to nowe miejsce pracy, stwierdziłam, że jak znowu mnie odrzucą bo... nie wiem co, to się przenoszę... A druga propozycja była do matki z córką za moją standardową stawkę... Kurcze, dla mnie to dużo, a kasa potrzebna:/ natomiast jesli gdzie indziej możnaby mieć więcej?
13 maja 2014 17:38
nianta

Agencja oceniła mój język na średni, usłyszałam,że jest tak samo jak przed pierwszym wyjazdem, ja wiem i czuję, że jest lepiej, no ale... A z opiekunką nie pogadam, bo to nowe miejsce pracy, stwierdziłam, że jak znowu mnie odrzucą bo... nie wiem co, to się przenoszę... A druga propozycja była do matki z córką za moją standardową stawkę... Kurcze, dla mnie to dużo, a kasa potrzebna:/ natomiast jesli gdzie indziej możnaby mieć więcej?

Jedz sprobuj , zawsze mozesz zrezygnowac ,a zarobione pieniadze przeciez dostaniesz ,jestes troszke mloda no i niestety tak naprawde bedzie ci ciezko znalezc szybko za godne pieniadze do 1 osoby ,ja bym jechala na twoim miejscu  
13 maja 2014 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
nianta

Agencja oceniła mój język na średni, usłyszałam,że jest tak samo jak przed pierwszym wyjazdem, ja wiem i czuję, że jest lepiej, no ale... A z opiekunką nie pogadam, bo to nowe miejsce pracy, stwierdziłam, że jak znowu mnie odrzucą bo... nie wiem co, to się przenoszę... A druga propozycja była do matki z córką za moją standardową stawkę... Kurcze, dla mnie to dużo, a kasa potrzebna:/ natomiast jesli gdzie indziej możnaby mieć więcej?

Nianta dziewczyny Ci już dawno pisały: aplikuj do wielu agencji. A jeśli dla Ciebie 1100 to dużo kasy to po co nas pytasz o zdanie?
Moim zdaniem czasem może być więcej pracy i obowiązków przy jednej wymagającej osobie, niż przy dwójce. Ale reguły nie ma...
Zależy Ci na czasie i tej kasie, nie masz ochoty lub możliwości zgłaszać się do większej ilości agencji to .... zrób tak, aby Tobie było dobrze
13 maja 2014 17:42
Zgłosiłam się do 4 innych agencji, które wg zasługiwały na uwagę, ŻADNA się nie odezwała... Pytam, bo chcę znać Wasze zdanie, nie wim co jest powodem braku kontaktu, pewnie wiek, załóżmy, że jesteście na MOIM miejscu, co robicie, to było na takiej zasadzie...
13 maja 2014 17:43 / 3 osobom podoba się ten post
emi

Nianta dziewczyny Ci już dawno pisały: aplikuj do wielu agencji. A jeśli dla Ciebie 1100 to dużo kasy to po co nas pytasz o zdanie?
Moim zdaniem czasem może być więcej pracy i obowiązków przy jednej wymagającej osobie, niż przy dwójce. Ale reguły nie ma...
Zależy Ci na czasie i tej kasie, nie masz ochoty lub możliwości zgłaszać się do większej ilości agencji to .... zrób tak, aby Tobie było dobrze

Jeżeli siedzi się bez kasy i czeka na prace to 1100 E to dużo, patrząc jeszcze na realia polskie...
13 maja 2014 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
Nianta jja w zeszlym roku tez podjelam sie ciezkiej stelli do 2 osob -no za odpowiednie pieniadze ,tak mi naswietllili ze cykora mialam jak diabli . wyobraz sobie ze taki luzik mialam jak jeszcze nigdy no pomijajac to ze wstawalam w nocy bo balam sie ze dziadek umrze ,, no i umarl ale 3 godziny po moim wyjezdzie
13 maja 2014 17:47
nianta

Zgłosiłam się do 4 innych agencji, które wg zasługiwały na uwagę, ŻADNA się nie odezwała... Pytam, bo chcę znać Wasze zdanie, nie wim co jest powodem braku kontaktu, pewnie wiek, załóżmy, że jesteście na MOIM miejscu, co robicie, to było na takiej zasadzie...

Ja bym też się na takie miejsce nie zdecydowała. To wykończyć się idzie, a kasa też słaba. 
Wysłałabym swoją ofertę nie do 4 agencji, tylko do 40-stu i dodatkowo szukałabym na seniorporcie na przykład wyjazdu prywatnego.
 
Jeżeli możesz pozwolić sobie finansowo na poczekanie jeszcze trochę, to bym poczekała.
Chyba o gorszą ofertę trudno.