Pierwszy raz w niemczech - przerażona

28 lutego 2014 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba nie ma na forum ani jednej,która nie byłaby choć troszeczkę przestraszona ,jadąc 1x:):):):)Wszystkie to przerabiałyśmy w większym lub miniejszym stopniu.Mnie ciekawi jak swój 1x wyjazd do tej pracy wspominaja nasi forumowi panowie-nic o tym nie piszą nigdy,a takie męskie spostrzeżenia nt.pierwszej pracy na pewno nieco inne niż nasze,bo mężczyźni nie podchodzą z takimi emocjami i fajnie byłoby porównać:)
28 lutego 2014 21:48
Hahaaa...:) Andrea jabyś trafila w sedno :) Ale to bylo do pampersika os... nie bede sie wyrażać :) Dosłownie i w przenosni. Mnie podobają sie wszystkie...do jutra cos skomponuję. A teraz musze sie przespać bo Skarb łaskawie poszedł wczesniej spać :) Anja przyjechala i od jutra bede miala więcej czasu :) Buziole dla wszystkich .
28 lutego 2014 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
annnna

Matko dziewczyny!!DZIEKUJE!!!:)

Alez nie ma za co kochana. Pociesz sie że ty będziesz zielona tylko chwile a ja całe życie :) rech, rech...
28 lutego 2014 21:51
kasia63

Chyba nie ma na forum ani jednej,która nie byłaby choć troszeczkę przestraszona ,jadąc 1x:):):):)Wszystkie to przerabiałyśmy w większym lub miniejszym stopniu.Mnie ciekawi jak swój 1x wyjazd do tej pracy wspominaja nasi forumowi panowie-nic o tym nie piszą nigdy,a takie męskie spostrzeżenia nt.pierwszej pracy na pewno nieco inne niż nasze,bo mężczyźni nie podchodzą z takimi emocjami i fajnie byłoby porównać:)

ja mysle ze panowie sie wogóle nie bali....
28 lutego 2014 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
dodałam maila