Żabiennik czyli skok na DE

03 lipca 2014 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Kochani. Na razie koniec z Żabiennikiem. Muszę wracać do domu. Wyniki rezonansu magnetycznego są złe. Rozmawialam z lekarką i ....musze do domu. Bóg da to jeszcze pożyję i dokonczę Zabiennik. A na razie....trzymajcie się cieplutko...i pomyslcie o mnie czasem.

Nikt Ci plusa nie da, bo nikomu się to nie podoba. Zdecydowanie.
Moje dobre myśli płyną w Twoją stronę.
Miej siłę.
03 lipca 2014 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Asik kochanie trzymam mocno kciuki za to,żebyś szybko zadziałała co trzeba,aby wyniki były lepsze,a potem całkiem dobre,bo takie bedą,tylko przyłóż się i rób co należy a przede wszystkim myśl pozytywnie.To bardzo pomaga.Zawsze.
03 lipca 2014 16:22 / 2 osobom podoba się ten post
Asiczku-chyba nie ma nikogo kto by kciuków nie trzymał!!!!Bedziemy trzymac z całych sił!!!!!
03 lipca 2014 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

Asik kochanie trzymam mocno kciuki za to,żebyś szybko zadziałała co trzeba,aby wyniki były lepsze,a potem całkiem dobre,bo takie bedą,tylko przyłóż się i rób co należy a przede wszystkim myśl pozytywnie.To bardzo pomaga.Zawsze.

No tak jak juz wiele kolezanek napisało , tak i ja życzę dużo zdrowia i sił.Po przebudzeniu rano powtarzaj -bedzie dobrze  i faktycznie tak powinno być.
03 lipca 2014 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
KOchani, juz wyjaśniam. Mam złamany kregosłup w odcinku piersiowym i naczyniaki w lędźwiowym. Tak naprawde to lekarka powiedziaął ze powinnam transportem medycznym wracac w gorsecie do domu. A ja dziś na rowerze byłam ! Mam się polozyc w szpitalu żeby zdiagnozowac przyczyne złamania i ona nie wykluczyła nowotworu ale tez może byc przeciążenie (7 lat dźwigania teściowej) lub urazu (pare lat temu miałam wypadek rowerowy) lub osteoporoza...to tez u mnie wczesniej zdiagnozowano. Trzymam się wszystkich pożliwości poza pierwszą bo opstatnie wyniki krwi były w normie a waga stoi w miejscu. Niemniej trzeba to zbadac. Jestem wściekła. Na razie juz znalezioono zmienniczke (pół godziny) , bus zamówiony i zaczynam się pakować. Do usłyszenia w PL.
 
03 lipca 2014 16:27 / 1 osobie podoba się ten post
Asik trzymaj się!Życzę zdrowia!
03 lipca 2014 16:30
Trzymamy kciuki!!!!!!!!! Zebyś trafiła na dobrego lekarza.........może będziesz mogła pisać "żabciownik" szpitalny? ZDRÓWKA!
03 lipca 2014 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Asik,trzymam kciuki ! Bedzie dobrze
03 lipca 2014 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

No tak jak juz wiele kolezanek napisało , tak i ja życzę dużo zdrowia i sił.Po przebudzeniu rano powtarzaj -bedzie dobrze  i faktycznie tak powinno być.

Prawo Murphiego.............działa!
03 lipca 2014 17:06 / 3 osobom podoba się ten post
Asik

KOchani, juz wyjaśniam. Mam złamany kregosłup w odcinku piersiowym i naczyniaki w lędźwiowym. Tak naprawde to lekarka powiedziaął ze powinnam transportem medycznym wracac w gorsecie do domu. A ja dziś na rowerze byłam ! Mam się polozyc w szpitalu żeby zdiagnozowac przyczyne złamania i ona nie wykluczyła nowotworu ale tez może byc przeciążenie (7 lat dźwigania teściowej) lub urazu (pare lat temu miałam wypadek rowerowy) lub osteoporoza...to tez u mnie wczesniej zdiagnozowano. Trzymam się wszystkich pożliwości poza pierwszą bo opstatnie wyniki krwi były w normie a waga stoi w miejscu. Niemniej trzeba to zbadac. Jestem wściekła. Na razie juz znalezioono zmienniczke (pół godziny) , bus zamówiony i zaczynam się pakować. Do usłyszenia w PL.
 

Asiczku kochany!
Nie ma takiej opcji żeby cokolwiek poszło nie po Twojej myśli. A ponieważ Twoja myśl jest w każdym calu identyczna z naszymi myślami to uważam że BĘDZIE DOBRZE I JUŻ. Modlitwy, ciepłe myśli, trzymanie kciuków i czego tylko się da masz od nas zapewnione, Twoje zadanie to BARDZO pozytywne myślenie i jak najszybszy powrót do zdrowia. Daj znać! Ściskam cieplutko!!!!! <3 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
03 lipca 2014 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
Asiczku,trzymam kciuki za Ciebie,choć wiem że będzie wszystko dobrze.
03 lipca 2014 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki Asik, że napisałaś bo jak się nie wie, to głupie pomysły po głowie chodzą. Teraz będziemy Ci "naganiać" samych dobrych lekarzy ;-)))
03 lipca 2014 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
Asik, trzymam wszystkie swoje konczyny za powodzenie Twojej kuracji ! Jesli tylko bedziesz mogla i chciala, pisz, co sie dzieje u Ciebie. Pomyslnosci!
03 lipca 2014 23:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kochanie zycze tobie duzo zdrowka i sil i wracaj do nas szybciutko sciskam i przytulam ,trzymie kciuki))))
03 lipca 2014 23:54 / 4 osobom podoba się ten post
Asik ja również dołączam się do wszystkich życzących Ci zdrówka. Kciuków nie będę trzymać, ale obiecuję modlitwę. Kuruj się, będzie dobrze, musi byc dobrze.