Na wyjeździe #6

12 marca 2014 07:31

Ciąg dalszy spamerni.


 


Proszę o kontynuowanie "Na wyjeździe" w nowym temacie. 


 


Sytuacja ta jest powodowana względami technicznymi forum, w skrócie: zbyt wiele stron jednego tematu, powoduje spowalnianie działania forum, zwłaszcza w "godzinach szczytu".


 


Część 1 "Na wyjeździe" (dla tych, którzy chcą poczytać), znajduje się tutaj: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/178/page/1


 


Część 2 "Na wyjeździe": http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/996/page/1


 


Część 3 "Na wyjeździe": http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1103


 


Część 4: "Na wyjeździe": http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1244/page/1


 


Część 5: "Na wyjeździe": http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1313/page/1


 


Zapraszając do dalszej zabawy, przepraszam za utrudnienia!


 


Wasz uniżony Moderator

12 marca 2014 07:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witask!!i Kto ma dobra rade na ostrogi??? Kura wodna zaczynaj sie odzywac, na razie w słonej wodzie mocze ale zastanawiam sie nad lampom nad podczerwiem!!! Sama nie wiem macie jakies rady???Miłego usmiechnietego dnia zycze:)))))))))Ojej pierwsza sie wpisałam hehe ale szok dla mnie hehe:))))))))
12 marca 2014 07:45
miha ,oczywiscie ,ze mozesz .jaka prowizja ? ,zalezy od banku .Moj pobiera 8 zl od 100 euro .
12 marca 2014 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
 Ty jesteś nasze , forumowe słoneczko i takie tematy możesz otwierać . ))))))  .....To było do Mamuelki ..)))))))
12 marca 2014 07:51
zosia_samosia

miha ,oczywiscie ,ze mozesz .jaka prowizja ? ,zalezy od banku .Moj pobiera 8 zl od 100 euro .

PKO BP .dzięki
12 marca 2014 08:10
Dziewczyny, czy w DE dostane gdzies w sklepie mase kajmakową?
12 marca 2014 08:26
To masa do ciasta, ja tez tego nie znam, bo ja calkowite beztalencie jestem, pytam bo ktos mnie pytał. Ha ha ha 
12 marca 2014 08:47
margolcia

To masa do ciasta, ja tez tego nie znam, bo ja calkowite beztalencie jestem, pytam bo ktos mnie pytał. Ha ha ha 

Real produkty ruskie. Nie wiem, ile w tym prawdy informacja z internetu. Warto sprawdzić :)))))))))))))
12 marca 2014 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

To masa do ciasta, ja tez tego nie znam, bo ja calkowite beztalencie jestem, pytam bo ktos mnie pytał. Ha ha ha 

hej margolcia to jest masa krowkowa prosta w wykonaniu.Zobacz u wójka.
12 marca 2014 08:57 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Dziewczyny, czy w DE dostane gdzies w sklepie mase kajmakową?

Jest i to wcale nie trudni dostepna. Jest w Lidlu i Edece, widzialam ja nawet w sklepie u nas na wiosce. Dzisiaj ide po pieczywko pozniej to zerkne jak sie dokladnie nazywa, ale nie ma problemu z nia :) Poza tym i zwykle mleczko zageszczone slodzone w puszce jest w praltycznie w kazdym sklepie, no ale zeby mase zrobic z tego mleczko to trzeba troche czasu wiec taniej, szybciej i latwiej gotowca kupic :)
12 marca 2014 09:04 / 6 osobom podoba się ten post
margolcia

Dziewczyny, czy w DE dostane gdzies w sklepie mase kajmakową?

Długo szukałam i nie znalazłam ...Ostatni raz przywiozłam z Pl. dwie puszki , z czego jedną , podczas próbowania i doszukiwania się smaku zeżarłam ,tak po malutku , po łyżeczce jedną całą zawartość jednej z puszek ....... O , jeżuuuuu , jak mi było nie dobrze , jak też mnie mdliło ......Słodycze byłam zdolna żreć  d o p i e r o ....na drugi dzień ))))))))))
12 marca 2014 09:08 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witask!!i Kto ma dobra rade na ostrogi??? Kura wodna zaczynaj sie odzywac, na razie w słonej wodzie mocze ale zastanawiam sie nad lampom nad podczerwiem!!! Sama nie wiem macie jakies rady???Miłego usmiechnietego dnia zycze:)))))))))Ojej pierwsza sie wpisałam hehe ale szok dla mnie hehe:))))))))

Nie ma rady, muszą urosnąć i sie uformować. Poboli i przestanie. Lataj w klapkach ;-(((
12 marca 2014 09:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mój wczorajszy dzień to się zakończył całkiem wesoło . O godz 20.20 mąż PDP powiedział bym zatransportowała PDP do łóżka , więc ok . Jedziemy do sypialni potczepiam PDP do liftu i jazda w góre i do wyrka , a tu stop lift sie zepsuł , a PDP wisi na lifcie . Kombinuje i nic ni w dól , ni w góre . Przychodzi mąż PDP do sypialni , a PDP wisi . Gadam mu ,że coś się zepsuło , ale on nic tylko popatrzył i za telefon dzwoni po pomoc do córki PDP . Sama musiałam PDP sposobem ściągnąc z tego liftu , bo by jej przyszło wisieć tak do rana . A najlepsze jest to ,że dziś lift działa normalnie .Normalnie śmiechu warte
12 marca 2014 10:01
Czy macie jakieś skuteczne sposoby  zachęcające podopiecznych do spacerow.Nie mogę ruszyć mojej Pani.Cały dzień w domu przebywa.
12 marca 2014 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
muzyczka3

Czy macie jakieś skuteczne sposoby  zachęcające podopiecznych do spacerow.Nie mogę ruszyć mojej Pani.Cały dzień w domu przebywa.

tez mialam takiego elikwenta najlepiej w domu w fotelu bez ruszania tylka jedyne co czasem na taras sie udalo Go wyciagnac,
nie wiem jak kumaty Pdp a nie dlugo jestes moze zapropounuj zeby Ci okolice pokazal albo z Toba na zakupy poszedl ale nic na sile wiesz jak to z nimi:)