Na wyjeździe #6

12 marca 2014 16:35
wiesz co to jest myśl.Jak byś coś więcej w temacie mogła mi podpowiedzieć to wiesz......  Wydaje mi się ,że kasia coś o tym rano pisała.
12 marca 2014 16:48
gosia35

wiesz co to jest myśl.Jak byś coś więcej w temacie mogła mi podpowiedzieć to wiesz......  Wydaje mi się ,że kasia coś o tym rano pisała.

Pisalysmy od groma na temat i polskiej dzialalnosci i niemieckiej. Nie wiem, czy wszystko jest do odnalezienia, ale duzo sie wyswietla, jak wpiszesz w szukajke "gewerba".
12 marca 2014 16:50
emilia

Pisalysmy od groma na temat i polskiej dzialalnosci i niemieckiej. Nie wiem, czy wszystko jest do odnalezienia, ale duzo sie wyswietla, jak wpiszesz w szukajke "gewerba".

tak ale ja muszę tż coś od siebie napisać a tu nie bardzo chcę...wiesz emilia są sprawy.....
12 marca 2014 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witask!!i Kto ma dobra rade na ostrogi??? Kura wodna zaczynaj sie odzywac, na razie w słonej wodzie mocze ale zastanawiam sie nad lampom nad podczerwiem!!! Sama nie wiem macie jakies rady???Miłego usmiechnietego dnia zycze:)))))))))Ojej pierwsza sie wpisałam hehe ale szok dla mnie hehe:))))))))

Ja też mam ostrogi i na 17 mam pierwsze ultradzwięki ,wszak będę już w domku :))
12 marca 2014 17:06 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

A ja będę 97 dni i nie jest mi ciężko ;-)))

czesc a ja bylam na jednym miejscu bez zjazdu ponad 5miesiecy i dopiero jak wrocilam do kraju dotarlo do mnie jak bardzo jestem wykonczona(mialam malzenstwo oboje w zlam stanie)przez kilka dni odsypialam i nie wychodzilam nawet na zakupy-to byl pierwszy i ostatni raz!teraz gora 3 miesiace i do domku!!!bardzo lubie swoja prace ale potrzebuje jednak odskoczni od podopiecznych 3-4 tygodnie w domu i wracam znow pelna sil i optymizmu
12 marca 2014 17:09
Aneta48

czesc a ja bylam na jednym miejscu bez zjazdu ponad 5miesiecy i dopiero jak wrocilam do kraju dotarlo do mnie jak bardzo jestem wykonczona(mialam malzenstwo oboje w zlam stanie)przez kilka dni odsypialam i nie wychodzilam nawet na zakupy-to byl pierwszy i ostatni raz!teraz gora 3 miesiace i do domku!!!bardzo lubie swoja prace ale potrzebuje jednak odskoczni od podopiecznych 3-4 tygodnie w domu i wracam znow pelna sil i optymizmu

Ty to twarda kobieta jesteś to wytrzymaasz długo hahahaaaa
12 marca 2014 17:09
a ja 86 dni tu bede mija wlasnie 37dzien...
12 marca 2014 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

tak ale ja muszę tż coś od siebie napisać a tu nie bardzo chcę...wiesz emilia są sprawy.....

Nie wiem, co chcesz wiedziec, w profilu jest moj mail. Ja pracuje na niemieckiej dzialalnosci.
12 marca 2014 17:12
Alinko Ty najlepiej wiesz jak tam bylo ale fakt jestem twarda!!!!
12 marca 2014 17:13
emilia

Nie wiem, co chcesz wiedziec, w profilu jest moj mail. Ja pracuje na niemieckiej dzialalnosci.

naprwdę mogę napisać?? super,emilia tylko sie zbiorę i napiszę.......dzięki za chęć pomocy
12 marca 2014 17:14
Aneta48

Alinko Ty najlepiej wiesz jak tam bylo ale fakt jestem twarda!!!!

No wiem jak tam było , bo na własne oczy widziałam . Ale my twarde ślaskie kobity som.
12 marca 2014 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Jest MODERATOR a Ty będziesz MODEA....
;;;;;;;;))))))))))))))))))
12 marca 2014 17:23
Ale mam dzisiaj lenia :/
12 marca 2014 17:29
gosia35

A tak w ogóle to moja babka jest jakaś podejrzana???? hmmm miła od wczoraj ....
dziś się narobiłam jak dziki osioł,babka zamowiła sobie fryca jak na złość dzisiaj.Nom i co przepocona przebrałam ubrania i dawaj z babką na bóstwo ją robić.Dobrze,że dziś środa i obiad zamawiany.Odwiedził mnie mój mąż dostarczył,,TLENU,, kilka buziaków,kilka euro mi dał i pojechał.Dziewczyny padam na pysk.....

ja też nie mogę doczekać odwiedzin mojego męża on ma u mnie być w przyszłym tygodniu na chwilę bo będzie wracał do domu z DE to naprawdę jest jakiś napęd i po jego wizycie zostanie mi 3 tyg i będę w domu :)
12 marca 2014 17:33
na BADO??????   HIHIIHIHIHI