Kurs niemieckiego przez Skype

07 grudnia 2014 11:15
anna3637

Podam kontakt do nauki przez skypa ja sie uczylam warto
 

Ania możesz tez mi podać .
07 grudnia 2014 11:57 / 2 osobom podoba się ten post
K.Katarzyna

Bardzo bym chciała aby ktoś mnie pouczył podstaw jezyka niemieckiech, jak się buduje zdania, gdyby to była Wichura to było by super, ale może być też osoba, która zna jezyk na poziomie komunikatywnym. 

Kasiu jak masz ochotę to możesz, ze mną porozmawić na skype, co prawda ja się uczyłam sama i tylko od czasu do czasu chodziłam do kol. germ na lekcje gram.
To jednak tu w Niemczech zawsze mnie b chwalą za język. wejdz na mój profil napisz maila, a ja ci podam namiary na skype. Oczywiście nie wezmę żadnych pieniędzy.
07 grudnia 2014 13:30
ja tez proszę o kontakt mimo ,iz radze sobie z jezykiem chciałabym sie podszkolic mój mail na profilu Dzieki
07 grudnia 2014 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
A czy to działa na totalnego lenia? Bo jak tak to ja też chcę. Ale musi mnie ktoś cisnąć. Bez tego to tak jakoś .... mnie męczy nauka.
07 grudnia 2014 14:40 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

A czy to działa na totalnego lenia? Bo jak tak to ja też chcę. Ale musi mnie ktoś cisnąć. Bez tego to tak jakoś .... mnie męczy nauka.

Wybieraj nauka albo urodziny z Wurstem.I nie mylić z  Conchitą:):):)
07 grudnia 2014 14:44
mleczko47

Wybieraj nauka albo urodziny z Wurstem.I nie mylić z  Conchitą:):):)

Mi z Wurstem tylko niestety piekna Conchita sie skojarzyla :-PP 
07 grudnia 2014 14:50
na mnie działa jak ktos mnie uczy wiem ,ze muszę a tak to odkładam na pózniej
07 grudnia 2014 14:50
Pyza

Mi z Wurstem tylko niestety piekna Conchita sie skojarzyla :-PP 

Poprawiam się : die Wurst.
07 grudnia 2014 16:04
didusia

Ania możesz tez mi podać .

Aniu wysłałam Ci zaproszenie podaj mi namiary na skeypa.
Pozdrawiam
07 grudnia 2014 16:05
Babcia

ja tez proszę o kontakt mimo ,iz radze sobie z jezykiem chciałabym sie podszkolic mój mail na profilu Dzieki

Byłam na twoim profilu i maila nie znalazłam.???
07 grudnia 2014 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Wybieraj nauka albo urodziny z Wurstem.I nie mylić z  Conchitą:):):)

Niestety wyboru nie mam. Właśnie wróciłam z biby. Zmarznięta i obżarta (jedyny plus). Mam wrażenie, że dla niektórych Niemców 18 stopni to parówa. Niestety nie dla mnie. A  teraz czas na naukę niestety. Poczekam tylko aż przestanę szczękać zębami.
07 grudnia 2014 18:57
K.Katarzyna

Aniu wysłałam Ci zaproszenie podaj mi namiary na skeypa.
Pozdrawiam

www.niemieckiszkolenia.pl    a skyp to   anna.niemiecki    warto
07 grudnia 2014 18:59
Dzięki.
07 grudnia 2014 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
Jeżeli chodzi o mnie to nie jestem przekonana do nauczania przez skype. To trzeba ucznia widzieć, patrzeć co notuje, poprawiać błędy - a jak przez skype ćwiczenia robić? A nauka bez ćwiczeń to do dupy przecież. Nie wydaje mi się, żebym dobrze umiała przekazać wiedzę w ten sposób i czuję, że tak po prostu nie idzie, a ci, którzy w ten sposób nauczają, to po prostu kasę chcą na siłę zarobić. Jeżeli uczeń byłby już na w miarę wysokim poziomie i tylko o konwersacje by chodziło, to jeszcze się tak da, ale uczyć się od podstaw przez skype? Jakoś naciągactwem mi to pachnie.
07 grudnia 2014 19:04
wichurra

Jeżeli chodzi o mnie to nie jestem przekonana do nauczania przez skype. To trzeba ucznia widzieć, patrzeć co notuje, poprawiać błędy - a jak przez skype ćwiczenia robić? A nauka bez ćwiczeń to do dupy przecież. Nie wydaje mi się, żebym dobrze umiała przekazać wiedzę w ten sposób i czuję, że tak po prostu nie idzie, a ci, którzy w ten sposób nauczają, to po prostu kasę chcą na siłę zarobić. Jeżeli uczeń byłby już na w miarę wysokim poziomie i tylko o konwersacje by chodziło, to jeszcze się tak da, ale uczyć się od podstaw przez skype? Jakoś naciągactwem mi to pachnie.

Dopiero napisałam,ze Ciebie nie ma na forum.Witam,witam - jeszcze długo w domu.Poczyniłas jakieś działania?