Kurs niemieckiego przez Skype

07 grudnia 2014 19:05
Wstyd i sromota, ale jeszcze nie! Muszę się za to w tym tygodniu zabrać.
07 grudnia 2014 19:06 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Wstyd i sromota, ale jeszcze nie! Muszę się za to w tym tygodniu zabrać.

Sprawdze:)
07 grudnia 2014 19:14
wichurra

Jeżeli chodzi o mnie to nie jestem przekonana do nauczania przez skype. To trzeba ucznia widzieć, patrzeć co notuje, poprawiać błędy - a jak przez skype ćwiczenia robić? A nauka bez ćwiczeń to do dupy przecież. Nie wydaje mi się, żebym dobrze umiała przekazać wiedzę w ten sposób i czuję, że tak po prostu nie idzie, a ci, którzy w ten sposób nauczają, to po prostu kasę chcą na siłę zarobić. Jeżeli uczeń byłby już na w miarę wysokim poziomie i tylko o konwersacje by chodziło, to jeszcze się tak da, ale uczyć się od podstaw przez skype? Jakoś naciągactwem mi to pachnie.

Koleżanka się uczyła j była zadowolona ale uczyła sie z koleżanką ,może to inaczej . Zrezygnowała bo ja to za duzo kosztowało . Niewiem czy 30 zł to dużo czy nie?
07 grudnia 2014 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
30 zł płaci się za standardową lekcję, na żywo. Przez skype powinno być taniej chyba.
07 grudnia 2014 20:32
Ja uczyłam sie wczesniej przez skayp ale mój lektor wyjechał a mi bardziej chodzi własnie o konwersacje .Moze sie skusisz pomyśl bardzo bym chciała
07 grudnia 2014 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
Zeby uczyć kogoś na skypie trzeba mieć czas i chęci,poza tym trzeba każdemu dostosować indywidualny system nauczania,bo wiadomo nie wszyscy są na tym samym poziomie. Jeśli miałaby być to grupka to też trzeba dobrać osoby na odpowiednim poziomie.
Logicznym też jest,że nikt swojego czasu nie będzie poświęcał gratis,dlatego namawianie Wichurry do uczenia na skypie nie jest zbyt grzecznym. Jakby chciała to sama by zaproponowała za odpowiednią kwotę.
07 grudnia 2014 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
K.Katarzyna

Szukam osoby do nauki j. niemieckiego na skeypie na poziomie podstawowym. Proste zdania związane z opieką. Oczywiście zapłacę za każdą godzinę korepetycji. Proszę o kontakt.

proponuję zanim zaczniesz konwersację spróbuj tutaj    http://samouczek-j-niemieckiego.com/ , są ćwiczenia , sama sprawdzisz czy poprawnie , naucz sie tego a później podejdź do konwersacji .
07 grudnia 2014 21:17
wichurra

30 zł płaci się za standardową lekcję, na żywo. Przez skype powinno być taniej chyba.

Dziękuję za info .
07 grudnia 2014 21:28
K.Katarzyna

Szukam osoby do nauki j. niemieckiego na skeypie na poziomie podstawowym. Proste zdania związane z opieką. Oczywiście zapłacę za każdą godzinę korepetycji. Proszę o kontakt.

Ja miałam taki kurs miesięczny dla opiekunek i jestem zadowolona. Dodam że uczyłam się z kobietką z Zabrza, widziałyśmy sie tylko przez skeypa. Teraz pracujemy niedaleko siebie i sie widzimy co tydzień :D Jak coś to napisz do mnie na E-mail.
08 grudnia 2014 08:23
Aniak

proponuję zanim zaczniesz konwersację spróbuj tutaj    http://samouczek-j-niemieckiego.com/ , są ćwiczenia , sama sprawdzisz czy poprawnie , naucz sie tego a później podejdź do konwersacji .

Dziękuję za fajną stonę.
08 grudnia 2014 08:34 / 1 osobie podoba się ten post
Przepraszam ale tu nikt nie mówi o nauce gratis nawet tak nie pomyslałam .Wichura długo sie uczyła zeby poznac ten jezyk włożyła w ta nauke dużo wysiłku czasu i pieniedzy więc dlaczego miałaby swoja wiedze oddawac za darmo
08 grudnia 2014 13:16 / 1 osobie podoba się ten post
Aniak

proponuję zanim zaczniesz konwersację spróbuj tutaj    http://samouczek-j-niemieckiego.com/ , są ćwiczenia , sama sprawdzisz czy poprawnie , naucz sie tego a później podejdź do konwersacji .

Spojrzarzałam na to naprawdę dobra stronka, ja co prawda uczę się czytając książki bo to jest bardzo ciekawe i mnie nie nudzi, ale na poczatek to super bo konkretnie i na temat. Trzeba pomału dążyc do celu bo jak się chce się ogarnąć wszystko na raz. to raczej powstanie metlik i zniechęcenie. Do tej pory jestem na slowka.pl i tez polecam
05 marca 2015 13:12
Kasia00744

Ja miałam taki kurs miesięczny dla opiekunek i jestem zadowolona. Dodam że uczyłam się z kobietką z Zabrza, widziałyśmy sie tylko przez skeypa. Teraz pracujemy niedaleko siebie i sie widzimy co tydzień :D Jak coś to napisz do mnie na E-mail.

Kasiu,próbowałam napisać do ciebie,ale nie dochodzi.Interesuje mnie ten kurs ,napisz mi proszę na pocztę,jak to wyglada,dobrze?