Co robimy z zarobioną gotówką po przyjeździe do domu?

31 grudnia 2016 07:12 / 2 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam całe kółko różańcowe i życzę nowych pomysłów na wydawanie. Każdego śmieszy coś innego. Pani się pojawi, jak ją ponownie ubawią ciekawe tematy do dyskusji. Dużo forsy do wydawania życzę w nowym roku. Wyluzujcie, bo wam korony pospadają od tej złości.
31 grudnia 2016 08:14 / 6 osobom podoba się ten post
Bellanna

Pozdrawiam całe kółko różańcowe i życzę nowych pomysłów na wydawanie. Każdego śmieszy coś innego. Pani się pojawi, jak ją ponownie ubawią ciekawe tematy do dyskusji. Dużo forsy do wydawania życzę w nowym roku. Wyluzujcie, bo wam korony pospadają od tej złości.

Nic nam nie pospada.......nie ma obawy......Tobie też dużo forsy do wyrzucania i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!
31 grudnia 2016 08:25 / 8 osobom podoba się ten post
za zarobione pieniądze planuje jechać na 3 dni w polskie góry z córką i wnukami, no może męza też zabiorę ale na razie nie wiem czym tam pojedziemy bo stary samochód przed wyjazdem sprzedałam a nowy zamówiony w salonie będzie dopiero pod koniec lutego. Córka z dziećmi przylatuje do polski w Londynu 13 lutego, no to nie pozostaje mi nic innego jak duży samochód wypożyczyć, Już oglądałam ceny, w zależności od modelu to muszę 60-100 na dzień zapłacić, ale co tam pieniądze, najważniejsze ze spędzę czas z ukochanymi wnukami i córką.
01 stycznia 2017 12:29 / 2 osobom podoba się ten post
nusia2302

za zarobione pieniądze planuje jechać na 3 dni w polskie góry z córką i wnukami, no może męza też zabiorę :lol2: ale na razie nie wiem czym tam pojedziemy bo stary samochód przed wyjazdem sprzedałam a nowy zamówiony w salonie będzie dopiero pod koniec lutego. Córka z dziećmi przylatuje do polski w Londynu 13 lutego, no to nie pozostaje mi nic innego jak duży samochód wypożyczyć, Już oglądałam ceny, w zależności od modelu to muszę 60-100 na dzień zapłacić, ale co tam pieniądze, najważniejsze ze spędzę czas z ukochanymi wnukami i córką. :niech zyje:

trzy dni w polskich górach za 1500 euro to na bogato planujesz  tak trzymaj
01 stycznia 2017 12:44 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

trzy dni w polskich górach za 1500 euro to na bogato planujesz :-) tak trzymaj

córka od trzech lat w angli a z dziecmi przyjeżdza pierwszy raz   to chcę im wszystkim przyjemność sprawić,   moze nastepnym razem chłopcy będą już nastolatkami to gdzie tam z babcią będą chcieli czas spędzać, teraz jeszcze z nimi na sniegu moge sie powygłupiać   a za parę lat to nie ja będę sie innymi opiekować tylko czekać że mnie ktoś pomoże,   a 1500 EURO to w marzeniach,   jestem pierszy raz na wyjeżdzie i  cieszę się  ze troche ponad 1100 dostałam,  ale bardzo proszę  o namiary na firmę która płaci 1500 ,, od przybytku głowa nie boli  a następnym razem to może za granicą wszasy,  walia mi sie marzy z córka i wnukami
01 stycznia 2017 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
nusia2302

za zarobione pieniądze planuje jechać na 3 dni w polskie góry z córką i wnukami, no może męza też zabiorę :lol2: ale na razie nie wiem czym tam pojedziemy bo stary samochód przed wyjazdem sprzedałam a nowy zamówiony w salonie będzie dopiero pod koniec lutego. Córka z dziećmi przylatuje do polski w Londynu 13 lutego, no to nie pozostaje mi nic innego jak duży samochód wypożyczyć, Już oglądałam ceny, w zależności od modelu to muszę 60-100 na dzień zapłacić, ale co tam pieniądze, najważniejsze ze spędzę czas z ukochanymi wnukami i córką. :niech zyje:

Ciężko pracujesz, lekko wydajesz. Równowaga jak się patrzy
01 stycznia 2017 17:20 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

Ciężko pracujesz, lekko wydajesz. Równowaga jak się patrzy

Nie denerwuj się , nie przeżywaj .....Nusia , chorero jedna jak tak możesz forsą szastać dla rodziny ? Nie lepiej , żebyś zarobioną forsę Knorrowi przekazała ? Nusia , ciężko pracujesz i tak se lekką ręką wydajesz ? .....Słuchaj się Knorra ....to mądry człowiek jest No prawie doradca finansowy 
01 stycznia 2017 18:03 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Ciężko pracujesz, lekko wydajesz. Równowaga jak się patrzy

czas spędzony z rodzina waży na wadze zycia więcej niz np, płytki do łazienki czy nowe meble, kazdy ma swoje priorytety, na chwile obecną wybieram rodzinę
01 stycznia 2017 18:05 / 5 osobom podoba się ten post
nusia2302

czas spędzony z rodzina waży na wadze zycia więcej niz np, płytki do łazienki czy nowe meble, kazdy ma swoje priorytety, na chwile obecną wybieram rodzinę :aniolki:

Nusia,a co Ty sie tłumaczysz?!Twoja kasa!Będziesz chciała to rozdasz,będziesz chciałą to wydasz na co uważasz.Nic nikomu do tego ,jak kasa nie jego:):):)
01 stycznia 2017 18:07 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie denerwuj się , nie przeżywaj .:aniolki:....Nusia , chorero jedna jak tak możesz forsą szastać dla rodziny ? Nie lepiej , żebyś zarobioną forsę Knorrowi przekazała ? Nusia , ciężko pracujesz i tak se lekką ręką wydajesz ? .....Słuchaj się Knorra ....to mądry człowiek jest :-) No prawie doradca finansowy :lol3:

jak będę miała problemy finansowe, to nieomieszkam poradzić sie Knora, na razie moje potrzeby są daleko niższe niż zgromadzony majątek, a że opiekunką jestem ... chmmmm,.....  każdy ma swoje uzasadnienie wyboru tego sposobu życia,  
01 stycznia 2017 18:11 / 9 osobom podoba się ten post
kasia63

Nusia,a co Ty sie tłumaczysz?!Twoja kasa!Będziesz chciała to rozdasz,będziesz chciałą to wydasz na co uważasz.Nic nikomu do tego ,jak kasa nie jego:):):)

nie tłumaczę sie po prostu to jest wymiana zdań,   dla jednych waża super fura dla innych  chata, kazdy sam sobie układa życie, ja miała jedno i drugie  i już mi nie imponują wartości materialne,  lepiej zaszaleć
01 stycznia 2017 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie denerwuj się , nie przeżywaj .:aniolki:....Nusia , chorero jedna jak tak możesz forsą szastać dla rodziny ? Nie lepiej , żebyś zarobioną forsę Knorrowi przekazała ? Nusia , ciężko pracujesz i tak se lekką ręką wydajesz ? .....Słuchaj się Knorra ....to mądry człowiek jest :-) No prawie doradca finansowy :lol3:

No właśnie. Jaki powód, że mnie nie przekazała grosza jak dotąd?
Przecie ja też rodzina, co prawda forumowa tylko, ale i w biedzie pomogę i w potrzebie podpowiem, oparcie dam.
Lepsze tu rady każdy otrzyma niźli najlepsza, najbliższa rodzina.
01 stycznia 2017 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

No właśnie. Jaki powód, że mnie nie przekazała grosza jak dotąd?
Przecie ja też rodzina, co prawda forumowa tylko, ale i w biedzie pomogę i w potrzebie podpowiem, oparcie dam.
Lepsze tu rady każdy otrzyma niźli najlepsza, najbliższa rodzina.

Z Ciebie Knorrku taka rodzina, że jak poprosiłam o przepis, to do dziś nie dałeś  
01 stycznia 2017 19:39
nusia2302

nie tłumaczę sie po prostu to jest wymiana zdań,   dla jednych waża super fura dla innych  chata, kazdy sam sobie układa życie, ja miała jedno i drugie  i już mi nie imponują wartości materialne,  lepiej zaszaleć :randka2:

No i brawo!!!
Podoba mnie się. Tak trzeba postępować, według własnego uznania i woli własnej. Twoja kasa, Twoja wola. 
Ja też tylko wtrąciłem co swoje. Na tym dyskusja polega. 
A swoją drogą, ze 6 lat nie byłem w Zakopanem, tzn., w Tatrach nie byłem, ale drogawo tam coś się zrobiło. 
01 stycznia 2017 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Z Ciebie Knorrku taka rodzina, że jak poprosiłam o przepis, to do dziś nie dałeś :lol1: :-)

Ale na co przepis?
Musiałek nie czytać wszystkiego, nie daję rady.
Napisz, na co chcesz, to jeśli nie zapomniałem to tu zaraz Tobie napiszę.