WC oraz lazienka z podopiecznym

25 marca 2014 20:02
magdalena_k

a rekawiczki jakie masz? czasem od nich jest uczulenie

latexallergiker ;)no wiec.....;)
25 marca 2014 20:05
natalia.n

latexallergiker ;)no wiec.....;)

no wiec to nie wiem :) 
ja kupuje zwykle pezpudrowe najczesciej w dm lub rossmanie i nigdy mi nic nie bylo ....
moze sprobuj z innymi
25 marca 2014 20:08
magdalena_k

no wiec to nie wiem :) 
ja kupuje zwykle pezpudrowe najczesciej w dm lub rossmanie i nigdy mi nic nie bylo ....
moze sprobuj z innymi

corka babci kupila az 3 opakowania ale ja je stosuje codziennie jak babci pomagam przy toalecie wiec mysle ze to nei rekawiczki.To jest przy kapaniu tylko.
25 marca 2014 20:11
natalia.n

corka babci kupila az 3 opakowania ale ja je stosuje codziennie jak babci pomagam przy toalecie wiec mysle ze to nei rekawiczki.To jest przy kapaniu tylko.

no niby by mialo sens skoro uzywasz caly czas ze to nie rekawiczki ale moze rekawiczki,woda,plyn wszystko sie w calosc laczy skoro zaraz znika to nie uczulenie .... nie pomoge niestety
25 marca 2014 20:14
magdalena_k

no niby by mialo sens skoro uzywasz caly czas ze to nie rekawiczki ale moze rekawiczki,woda,plyn wszystko sie w calosc laczy skoro zaraz znika to nie uczulenie .... nie pomoge niestety

O tym tez pomyslalam ze moze i z woda sie zmieszalo wszystko i ot wyszlo hmm mam jeszcze inne opakowanie rakawiczek zobacze czy moze bedzie inaczej przy nastepnym kapaniu.
25 marca 2014 20:14
natalia.n

O tym tez pomyslalam ze moze i z woda sie zmieszalo wszystko i ot wyszlo hmm mam jeszcze inne opakowanie rakawiczek zobacze czy moze bedzie inaczej przy nastepnym kapaniu.

pewnie probuj:)
25 marca 2014 20:15
natalia.n

corka babci kupila az 3 opakowania ale ja je stosuje codziennie jak babci pomagam przy toalecie wiec mysle ze to nei rekawiczki.To jest przy kapaniu tylko.

Jeśli zbyt długo masz rękawiczki na rękach np. aż spocą Ci się to każde rękawiczki wywołają alergię,nawet z platyny. Możesz miec uczulenie na własny pot. Spróbuj zakładać bawelniane rękawiczki i dopiero na nie latexowe. Wiem,że to sporo zachodu male może Ci pomóc.
25 marca 2014 20:22
ivanilia40

Jeśli zbyt długo masz rękawiczki na rękach np. aż spocą Ci się to każde rękawiczki wywołają alergię,nawet z platyny. Możesz miec uczulenie na własny pot. Spróbuj zakładać bawelniane rękawiczki i dopiero na nie latexowe. Wiem,że to sporo zachodu male może Ci pomóc.

Nie no raczej nie , nie odczulam spoconych rak szybko ogarniam wszystko sciagam rekawiczki i myje dokladnie dlonie watpie zeby to bylo to ale dzieki za rady a moze masz racje a nie wiem no ...
25 marca 2014 20:23
natalia.n

Zarty zartami ale nie chce jakiegos ,,dziadostwa dostac,, babcie mam zadbana ale to jest schorowana kobieta ...Dzis jeszcze jak kolacje zrobilam, babcia zjadla posprzatalam po kolacji wlaczylam jej kasete do cwiczen zeby sie rozruszla  jeszcze i wyszlam na chwile....wracam a ona swoje sztuczne zabki i buzie plucze w zlewie w kuchni .Boze jak sie wkur......zwrocilam jej uwage spokojnie i delikatnie  a czyscilam chyba z godzine wszystkim czym sie dalo.Cierpliwosc Moja najdrozsza :)))))))))))) 

Wiem , zażartowałam sobie.Pflegedienst zawsze powtarzają aby używać rękawiczek ,u mnie dziadków też kąpią w rękawiczkach.Może po prostu masz uczulenie na dany płyn do kąpieli /wypróbuj inny/.:))
25 marca 2014 20:24
natalia.n

Nie no raczej nie , nie odczulam spoconych rak szybko ogarniam wszystko sciagam rekawiczki i myje dokladnie dlonie watpie zeby to bylo to ale dzieki za rady a moze masz racje a nie wiem no ...

Jeszcze to moze być wina mydla,którym myjesz dłonie. Ja tam miałam,umyłam a za chwilę swędzialy mnie jak nie wiem co,no i wymyślilam że to mydlo mnie uczula,zmienilam i jest ok.:)
25 marca 2014 20:28
Ani plyn do kapieli bo nowy zaczelam ani mydlo mam zagadke teraz ale ja ja rozszyfruje mowie Wam hehhe;)
25 marca 2014 20:36
natalia.n

Zarty zartami ale nie chce jakiegos ,,dziadostwa dostac,, babcie mam zadbana ale to jest schorowana kobieta ...Dzis jeszcze jak kolacje zrobilam, babcia zjadla posprzatalam po kolacji wlaczylam jej kasete do cwiczen zeby sie rozruszla  jeszcze i wyszlam na chwile....wracam a ona swoje sztuczne zabki i buzie plucze w zlewie w kuchni .Boze jak sie wkur......zwrocilam jej uwage spokojnie i delikatnie  a czyscilam chyba z godzine wszystkim czym sie dalo.Cierpliwosc Moja najdrozsza :)))))))))))) 

Moja Babcia to robi po każdym posiłku. Masakra jakaś, ale nie da się oduczyć. W jadalni jemy posiłki, później ja zostaję tam dłużej, a Ona idzie do kuchni i myje zęby, tzn. protezę. Mam już przygotowany czajnik z wrzątkiem i za każdym razem  przepłukuję tym wrzątkiem zlewozmywak. A obok jest śliczna łazienka z pięknym lusterkiem i umywalką, ale Babcia nie chce jej zamoczyć
25 marca 2014 20:38 / 12 osobom podoba się ten post
Mycha

I tu Ci przyznaję rację !!! w 100% co domowy tron to domowy ;-)))  Żaden inny go nie zastąpi, najlepiej się na nim myśli, wszystko jest lekkie i piękne ;-)))  hahaha. Jeszcze trochę to wierszyki o domowym WC będziemy pisały, matko kochana !!! Co to się z człowiekiem robi. 

Siedzi Mycha wygodnie
Na domowym tronie
Myśli lekkie
I piękne
Przylatują
Do niej:)
Żaden go nie zastąpi
Choćby kryształowy
Bo nie ma to
Jak swojski
Polski tron
Domowy:):):):)
25 marca 2014 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Siedzi Mycha wygodnie
Na domowym tronie
Myśli lekkie
I piękne
Przylatują
Do niej:)
Żaden go nie zastąpi
Choćby kryształowy
Bo nie ma to
Jak swojski
Polski tron
Domowy:):):):)

hahahaha 
25 marca 2014 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
Same swirki tutaj haha