Włosy

01 listopada 2016 17:00 / 4 osobom podoba się ten post
Ja się przyzwyczaiłam, że w czasie pobytu w DE robię się brzydka włosy nie takie, oczy czasami niewyspane i jakaś taka do dooopy. Dopiero w PL odżywam. Sam powrót powoduje, że włosy i oczy śmieją się do wszystkiego Już nie walczę ze swoją tymczasową brzydotą i jest OK I tak cudna jestem.
01 listopada 2016 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja się przyzwyczaiłam, że w czasie pobytu w DE robię się brzydka :lol1: włosy nie takie, oczy czasami niewyspane i jakaś taka do dooopy. Dopiero w PL odżywam. Sam powrót powoduje, że włosy i oczy śmieją się do wszystkiego :-) Już nie walczę ze swoją tymczasową brzydotą i jest OK :-) I tak cudna jestem.

Chetnie zamieniłabym się z tobą na włosy,chciałabym mieć tak grube i gęste. Z tą brzydota to gruba przesada,moja droga...Jakbys taka "brzydka" pojechała do sanatorium to musiałabys się oganiać od wielbicieli jak od much. Proszę zmienić lusterko 
01 listopada 2016 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Chetnie zamieniłabym się z tobą na włosy,chciałabym mieć tak grube i gęste. Z tą brzydota to gruba przesada,moja droga...Jakbys taka "brzydka" pojechała do sanatorium to musiałabys się oganiać od wielbicieli jak od much. Proszę zmienić lusterko :brak wiary:

Sama wiesz jak działa w DE woda na nasze włosy. Niech wszyscy ewentualni wielbiciele widzą mnie brzydką, będę miała spokój, bo mężczyzna to gatunek na wymarciu  Ale dzięki za dobre słowo  
01 listopada 2016 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Sama wiesz jak działa w DE woda na nasze włosy. Niech wszyscy ewentualni wielbiciele widzą mnie brzydką, będę miała spokój, bo mężczyzna to gatunek na wymarciu :lol1: Ale dzięki za dobre słowo :-) 

No to ja Ci drugie dobre słowo dołożę :) Ładna babka z Ciebie i się nie wyprzesz i tak :)
01 listopada 2016 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Sama wiesz jak działa w DE woda na nasze włosy. Niech wszyscy ewentualni wielbiciele widzą mnie brzydką, będę miała spokój, bo mężczyzna to gatunek na wymarciu :lol1: Ale dzięki za dobre słowo :-) 

Fakt,kiedyś znałam jednego mężczyznę,ale to dawno było...
01 listopada 2016 19:51 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Fakt,kiedyś znałam jednego mężczyznę,ale to dawno było...

To miałaś szczęście  chociaż to dawno było. 
05 listopada 2016 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
05 listopada 2016 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
IWA

Takie coś wpadło mi w ręce. Może by warto było spróbować ???  
http://niezwykle.pl/niezwykle/56,144981,20714740,zatrzymaj-wypadanie-wlosow-za-pomoca-zwyklych-lisci,,1.html

W sumie proste do wykonania i tanie
11 grudnia 2016 15:40
Drożdże naprawdę pomagają. ja sobie zrobiłam 3 miesięczną kurację i naprawdę widziałam spore efekty. wlosy dużo mniej wypadały :)
17 lutego 2017 21:28
kika1

Witam:))) kupilam polecany MAGIC RETOUCH - L`OREAL pokrywajacy odrosty... do wlosow ciemnych.
Po pierwszym myciu odrosty ani o jedna nutke nie byly ciemniejsze.
Wlosy myje sie czesto /w moim przypadku codzieniennie lub co drugi dzien/, nie rozumiem idei producenta.
Literki na opakowaniu sa tak male, ze nie daje rady odczytac.

Ode mnie - duzy minus za to ustrojstwo!!!



Cześć! Weszłam na forum w poszukiwaniu innych spraw, ale zaintrygowało mnie to, co napisałaś, bo na moich włosach ten spray działa cuda! Nareszcie nie muszę tak często farbować moich zniszczonych włosów, a w dodatku nie tracę na to czasu, którego i tak już mam mało. Ja używałam tego koloru zimny czy tam chłody brąz i polecam.
28 lutego 2017 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
Zwróćcie proszę uwagę, czy jest w "Waszych" dm-ach ta maska do włosów.
W tym okrągłym pudełku.
Patrzyłam w dwóch sklepach u siebie i nie ma. Jest tylko odżywka w takim opakowaniu, jak szampon.

28 lutego 2017 19:36
basiaim

Zwróćcie proszę uwagę, czy jest w "Waszych" dm-ach ta maska do włosów.
W tym okrągłym pudełku.
Patrzyłam w dwóch sklepach u siebie i nie ma. Jest tylko odżywka w takim opakowaniu, jak szampon.

Tu gdzie jestem jest ta maska,a Ty używałaś jej,bo ja potrzebuję czegoś na włosy puszące dla koleżanki,ona ma problem ma takie siano,wyczytuję w dm i nic takiego nie widzę
28 lutego 2017 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Tu gdzie jestem jest ta maska,a Ty używałaś jej,bo ja potrzebuję czegoś na włosy puszące dla koleżanki,ona ma problem ma takie siano,wyczytuję w dm i nic takiego nie widzę

Puszące proste, czy kręcone?
28 lutego 2017 20:01
Malina

Tu gdzie jestem jest ta maska,a Ty używałaś jej,bo ja potrzebuję czegoś na włosy puszące dla koleżanki,ona ma problem ma takie siano,wyczytuję w dm i nic takiego nie widzę

Tak, używałam.
Moje włosy też się puszą, ale nie są suche.Po tej odżywce są ok, z tym że ja jeszcze wygładzam je szczotką termiczną.
28 lutego 2017 20:15
salazar

Puszące proste, czy kręcone?

Taki pysz suchy poprostuje i za chwilę znowu ma taki pysz,kręcone ale pojedyńczy włos cienki