Włosy

28 lutego 2017 20:22
basiaim

Tak, używałam.
Moje włosy też się puszą, ale nie są suche.Po tej odżywce są ok, z tym że ja jeszcze wygładzam je szczotką termiczną.

Ostatnio patrzyłam na tą szczotkę termoczną w RTV EURO,czy po niej puszą się twoje włosy? Czy nie przypala końcówek? Jak oceniasz tą szczotkę?
28 lutego 2017 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Taki pysz suchy poprostuje i za chwilę znowu ma taki pysz,kręcone ale pojedyńczy włos cienki

Jak prostuje, to nie doradzę :(. Moje się kręcą i wreszcie trafiłam na super kosmetyk do podkreslenia loków. Pianka Nivei jest dobra, ale lotion Balei lepszy. Resztą tej serii nie jestem zachwycona i choć robiłam ze 2-3 podejścia, to jednak nie.

Tak wygląda lotion, dla mnie numer 1 jeśli chodzi o podkreślenie loków:


28 lutego 2017 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ostatnio patrzyłam na tą szczotkę termoczną w RTV EURO,czy po niej puszą się twoje włosy? Czy nie przypala końcówek? Jak oceniasz tą szczotkę?

Nie puszą się, nie przypala końcówek.
Włosy są po niej świetnie wygładzone. 
Nie żałuję,że kupiłam.
Mały minus (jak dla mnie) trochę długo trwa układanie, nie wiem czy to zależy od gęstości/grubości włosów, bo ja mam co układać....
28 lutego 2017 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam tą,którą polecała Tina- Remington keratin therapy.
02 marca 2017 14:54 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam takie smutne, trochę sianowate i przyklapnięte włosy. Długo szukałam jakiegokolwiek kosmetyku, który polepszy ich wygląd. Zwykłe drogeryjne odżywki nic nie pomagały, olejowanie też się nie sprawdziło. A w końcu ostatnio natknęłam się na keratynową maskę od Dr. Sante i w końcu zaczęłam lubić swoje włosy! Są gładsze, tak bardziej elegancko się układają, są mięciutkie i pachnące. A opakowanie kosztuje tylko kilka złotych. No bajka! Polecam wypróbować, naprawdę.
23 kwietnia 2017 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
Jak ja nie lubię swoich włosów w DE. Nie wiem co tutaj jest w tej wodzie, a może się powoli "rozsypuję"
23 kwietnia 2017 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak ja nie lubię swoich włosów w DE. Nie wiem co tutaj jest w tej wodzie, a może się powoli "rozsypuję" :bezradny:

To teraz polubisz, sprawdzony sposób na moich włosach!
Żółtko rozmieszaj, dodaj połowę cytryny, można też parę kropli oleju konopnego dodać.
Nałóż na włosy, po 20-minutach spłucz  i umyj szamponem.
23 kwietnia 2017 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
To jest o wiele lepsza odżywka niż kupiona u fryzjera. 
24 kwietnia 2017 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ale gdzie tam, taka maszynka sama po ogrodzie "jeździ". Wygląda to jak zabawka na prąd.
28 kwietnia 2017 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
Nioooo .... co by tu nie mówić, moje włosy też lubią być w PL Jak tylko zaliczę pierwszą wannę po powrocie do domu, to one odżywają. Zawsze były niesforne i do takich jestem przyzwyczajona. Fakt, zmieniły się z moim upływającym wiekiem ale w DE są jakieś nie moje. Zachowują się podle może krzyczą "wracajmy do domu" !! Hahaha. Zdecydowanie wolę te tutaj
28 kwietnia 2017 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Twarda ta niemiecka woda-dziwię się że nie charczy jak ichnia wymowa :)
28 kwietnia 2017 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
...mój łeb w Niemcach wygląda jak...mop,w ktorego strzelił piorun
28 kwietnia 2017 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
pytajka

...mój łeb w Niemcach wygląda jak...mop,w ktorego strzelił piorun:do bani:

Mam to samo. Ch.wa woda od wewnątrz (bo sie pije ją) i od zewnątrz (bo się nią myje).
28 kwietnia 2017 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
A ja mam długie włosy- twarda woda do tego- o waj, o waj :)
29 kwietnia 2017 09:10 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A ja mam długie włosy- twarda woda do tego- o waj, o waj :)

to tak jak ja...pióropusz niemiły,strąki jakieś i masakra...zwijam je w koczek  jak tylko mogę i tylko po umyciu przez chwilę do wysuszenia są w miarę  bo później totalne sztywne ,mopowate i nie wiem jak moje włosy tu określić  ..