Włosy

29 kwietnia 2017 09:25 / 2 osobom podoba się ten post
Tu gdzie jestem woda jest super, czajnika od 2 lat nie odkamieniałam taki czysty.
Natomiast jak jestem w domu to masakra z woda. 
Moze zaleta jest to ze jestem na wsi? 
29 kwietnia 2017 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Tu gdzie jestem woda jest super, czajnika od 2 lat nie odkamieniałam taki czysty.
Natomiast jak jestem w domu to masakra z woda. 
Moze zaleta jest to ze jestem na wsi? 

Ja też na wodę nie narzekam,wręcz przeciwnie,włosy i paznokcie w de rosną mi jak szalone.
29 kwietnia 2017 14:17 / 1 osobie podoba się ten post
Ja co drugie pranie-płuczę kudły wodą z octem jabłkowym.Mam wrażenie że mop jest jakiś taki mniej rozwichrzony no i nie czochram łba.
28 czerwca 2017 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Aaaaa,to sprawdze jutro co to za nowinka:-) Dziekuje.

Stary post cytuję, ale chcę Cię o coś spytać w tym temacie.

Gdy pisałyśmy o szczotce termicznej "Remington keratin therapy", wspominałaś chyba że masz prostownicę z tej serii.
Zadowolona jesteś? Jakaś opinia?
28 czerwca 2017 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Stary post cytuję, ale chcę Cię o coś spytać w tym temacie.

Gdy pisałyśmy o szczotce termicznej "Remington keratin therapy", wspominałaś chyba że masz prostownicę z tej serii.
Zadowolona jesteś? Jakaś opinia?

Jestem zadowolona Basiu. Wlosy sie prostuje bardzo szybko i naprawde dlugo utrzymuje sie ten efekt. Jak pogoda jest okej to do nastepnego dnia (moje sa nie bardzo podatne na ukladanie).Wlosy sa miekkie,lejace i blyszczace. Jedyne co mnie wkurza to zapach przy nagrzewaniu ustrojstwa. Dziwny taki,paskudny szczerze mowiac...No ale kilka kropli perfum zalatwia temat,chociaz wolalabym,zeby jednak nie bylo tych aromatow czuc;)
28 czerwca 2017 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jestem zadowolona Basiu. Wlosy sie prostuje bardzo szybko i naprawde dlugo utrzymuje sie ten efekt. Jak pogoda jest okej to do nastepnego dnia (moje sa nie bardzo podatne na ukladanie).Wlosy sa miekkie,lejace i blyszczace. Jedyne co mnie wkurza to zapach przy nagrzewaniu ustrojstwa. Dziwny taki,paskudny szczerze mowiac...No ale kilka kropli perfum zalatwia temat,chociaz wolalabym,zeby jednak nie bylo tych aromatow czuc;)

Już kilka razy miałam tę prostownicę w ręku i jakoś zdecydować się nie mogę...Polecasz Mysiu czy nie?
28 czerwca 2017 14:42 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Już kilka razy miałam tę prostownicę w ręku i jakoś zdecydować się nie mogę...Polecasz Mysiu czy nie?

Polecam bo jest lepsza od innych. I cena dobra. W allegro widzialam za 140 zeta tylko. Ale lepsze efekty sa na wlosach grubych niz cienkich. Wiem bo kumpela tez ma.
28 czerwca 2017 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Polecam bo jest lepsza od innych. I cena dobra. W allegro widzialam za 140 zeta tylko. Ale lepsze efekty sa na wlosach grubych niz cienkich. Wiem bo kumpela tez ma.

Najlepiej jakby w sklepie dali wypróbować,ale nie dadzą przecież. Ja własnie mam cienkie i nie chce kupić kolejnego sprzętu ,który tylko zalegnie w szafie...Pomyślę jeszcze.
28 czerwca 2017 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Najlepiej jakby w sklepie dali wypróbować,ale nie dadzą przecież. Ja własnie mam cienkie i nie chce kupić kolejnego sprzętu ,który tylko zalegnie w szafie...Pomyślę jeszcze.

Jak masz cienkie to u nasady moga wygladac jak przylizane...
28 czerwca 2017 14:51 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jak masz cienkie to u nasady moga wygladac jak przylizane...

Aż tak żle to chyba by nie było,bo jednak jest ich sporo,tylko żreć nie chcą to i chude...
28 czerwca 2017 14:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam gęste, w sensie dużo.
Do niedawna miałam je długie i tamta szczotka sprawdzała się rewelacyjnie.
Ostatnio sporo obcięłam,teraz są już do ramion, a były +/- równo z brodą i MUSZĘ prostować.
28 czerwca 2017 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Aż tak żle to chyba by nie było,bo jednak jest ich sporo,tylko żreć nie chcą to i chude...:smiech3:

Daj je do mnie. Beda wygladaly jak slone paluszki
28 czerwca 2017 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Ja mam gęste, w sensie dużo.
Do niedawna miałam je długie i tamta szczotka sprawdzała się rewelacyjnie.
Ostatnio sporo obcięłam,teraz są już do ramion, a były +/- równo z brodą i MUSZĘ prostować.

To zaryzykuj. Jest ok ta prostownica do gestych wlosow.
28 czerwca 2017 15:05
Chciałam jeszcze dopisać,że zdarza się,że moja prostownica (Zelmer) przypala mi końcówki
28 czerwca 2017 15:08
basiaim

Chciałam jeszcze dopisać,że zdarza się,że moja prostownica (Zelmer) przypala mi końcówki :-(

Wszystkie zwykłe prostownice,nawet z ceramicznymi płytkami przypalają włosy. Ja staram się nie rozgrzewać na full i jakoś nie przypaliłam jeszcze,ale i efekt nieciekawy.