Włosy

29 czerwca 2017 11:18
Potraktowałam włosy tym koloryzującym szamponem i szczerze mówiąc efekt lichy,prawie nie ma różnicy a trzymałam z 30 min.Dobrze ,że to tylko 85 centów,to nie żal:)Hi hi

http://www.beautyspion.de/keralock-inspiration-brilliant-reflex-tonungsshampoos-so-spontan-war-farbe-noch-nie
20 sierpnia 2017 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Kupiłam sobie szampon Weledy i powiem wam, że sprawdza się Zobaczymy co będzie, jak wykończę całą butelkę.
20 sierpnia 2017 20:18 / 4 osobom podoba się ten post
Ostatnio używam farby z tej firmy i jestem zadowolona. 
A wczoraj kupiłam kurację jedwabną do włosów farbowanych, po pierwszym użyciu ok, zobaczymy co bedzie dalej. 
22 września 2017 14:53
serdecznie polecam biotyne, ewentualnie jej pochodną, biotebal, nadaje sie do kazdych włosów, farbowanych lub nie, dobrze robi tez na paznokcie
27 września 2017 15:05

A ja podrzucam Wam ten (link usunięty). Dużo porad dla pań - na temat włosów, kosmetyków, ich pielęgnacji :) Ja lubię sobie wieczorkiem posiedzieć z kubkiem ciepłej herbaty i poczytać sobie artykuły ;)

19 grudnia 2018 17:13
A ktoś próbuje wcierek? Używam z jantaru i efekty są hmmm widoczne? Sama nie wiem, jestem ciekawa waszych opinii
19 grudnia 2018 18:09
ivanilia40

Wszystkie zwykłe prostownice,nawet z ceramicznymi płytkami przypalają włosy. Ja staram się nie rozgrzewać na full i jakoś nie przypaliłam jeszcze,ale i efekt nieciekawy.

Ja mam prostownice remington z powłoką nawilżająca włosy ale moje włosy  grube gęste długie zeby dobrze wyprostować to z 1,5 h trzeba a mi często szkoda czasu więc nie używam często .
19 grudnia 2018 18:33
Ewelina645

Ja mam prostownice remington z powłoką nawilżająca włosy ale moje włosy  grube gęste długie zeby dobrze wyprostować to z 1,5 h trzeba a mi często szkoda czasu więc nie używam często .

Ty masz fale, albo i loki, tylko może niewłasciwie pielęgnujesz. Ja prostuję od wielkiego dzwonu- mam prostownicę z płytkami z keratyną. Tak napisali w kazdym razie na ulotce.
Poczytaj, pooglądaj filmiki na jutubie o pielęgnacji włosów kręconych. Najważniejsze to ich niczym nie maltretować, odżywiać i nawilżać a będą pięknie się kręcić.
19 grudnia 2018 18:41
tina 100%

Ty masz fale, albo i loki, tylko może niewłasciwie pielęgnujesz. Ja prostuję od wielkiego dzwonu- mam prostownicę z płytkami z keratyną. Tak napisali w kazdym razie na ulotce.
Poczytaj, pooglądaj filmiki na jutubie o pielęgnacji włosów kręconych. Najważniejsze to ich niczym nie maltretować, odżywiać i nawilżać a będą pięknie się kręcić.

Fale i to bardzo delikatne . Loków nie miałam nigdy . 
07 lutego 2019 18:19

 
Z mojego doświadczenia na mocne włosy bardzo pomaga picie pokrzywy oraz stosowanie toniku z pokrzywy. Posiada ona dużo witamin. Oprócz tego dodatkowo biorę Locerin . Są to tabletki które zawierają dużo witamin. Warto sie z nimi zapoznać (link usunięty) .

 

11 lutego 2019 23:08
Mnie po wit d3 się wzmocniły włosy
28 lutego 2019 17:08

Ja tam widzę jak moja żona wciera dziwne rzeczy ww włosy mówi że to maseczki z pokrzywy i skrzypu no i ostanio zakupiła (link usunięty) wspomniane powyżej - mam nadzieje że jej to pomoże bo te jej długie włosy to wszędzie są.

14 grudnia 2022 18:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny  czym zmyć płukankę ( różowa) z blond włosów . Nasza małolata trudzi się nic jej nie wychodzi . Wypada powiedzieć " a nie mówiłam .....
15 grudnia 2022 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dziewczyny  czym zmyć płukankę ( różowa) z blond włosów . Nasza małolata trudzi się nic jej nie wychodzi . Wypada powiedzieć " a nie mówiłam .....

No niestety, trzeba pochodzić na różowo ?. Znam ten ból, lubię latem zaszaleć, szczególnie różowe,delikatne  pasma mi się podobają. Ostatnio jakoś tak wyszło, że nie były to delikatne przebłyski, tylko intensywny róż, tu grubsze pasmo ,tam cieńsze, na szczęście nie zrobiłam sobie łatek . Latem łatwiej, myłam ,myłam, nawet dwa razy dziennie, aż po tygodniu się zmyło. Mialam szczęście, bylo gorąco, to w kapeluszu paradowałam,niby dla zadania szyku,a tak naprawdę, chowałam swoje dzieło ? Małolata musi "pocierpieć "?
15 grudnia 2022 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No niestety, trzeba pochodzić na różowo ?. Znam ten ból, lubię latem zaszaleć, szczególnie różowe,delikatne  pasma mi się podobają. Ostatnio jakoś tak wyszło, że nie były to delikatne przebłyski, tylko intensywny róż, tu grubsze pasmo ,tam cieńsze, na szczęście nie zrobiłam sobie łatek :lol1:. Latem łatwiej, myłam ,myłam, nawet dwa razy dziennie, aż po tygodniu się zmyło. Mialam szczęście, bylo gorąco, to w kapeluszu paradowałam,niby dla zadania szyku,a tak naprawdę, chowałam swoje dzieło ? Małolata musi "pocierpieć "?

Wczoraj widziałam zabiegi " od wujka Google " dok z cytryny , soda oczyszczona a na koniec jaka farba blond  z firmy Garnier .To nauczka, że trzeba ponosić konsekwencje .
Ja zawsze na niebiesko i jak mi się zmyją to źle się czuje , jakby nie ja   Nie jest niebieski to taki srebrno-niebieski .