HausEngel Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
2 / 5
Liczba oddziałów
2 / 5
13 marca 2013 09:43
No niestety dziewczyny,dzwoniłam o róznych porach dnia-cisza-wysłałam e-maila-cisza-koordynatorkę znam,ale nikt sie nie odzywa!!!Cociaz by mi powiedziały,że im się nie spodobałam,przyjmę to na klatę-najgorsza w życiu jest niepewność!!Firme poleciła mi koleżanka,która z nimi współpracuje więc myślałam,że w porządku,a tu niespodzianka.Zaczynam sobie wyrabiać zdanie na temat tej firmy.
13 marca 2013 12:45
Witaj iwunia.czy ty dzwonisz do Hausengel do Niemiec czy do Polski? bo nie wiem czy wiesz że w Wrocławiu i w Poznaniu mają swoich przedstawicieli
13 marca 2013 13:10
Do brydzi!! Oczywiście,że dzwonie do Poznania,i tam wlaśnie miałam test z języka przez telefon.Ale te Panie nagle zniknęły,ani słychu ani widu !!!Nie wiem co o tym myśleć!!! Nie chcą mnie -bidulke :)
13 marca 2013 19:47
Iwunia.radziłabym abyś się nie poddawała i próbuj dzwonić do Wrocławia przedstaw jaka jest sytuacja .ja tak robiłam kiedy z nimi współpracowałam
15 marca 2013 20:17
Hej brydzia!!! Udało się jadę !!!! Dzięki z serca mojego!!Matko jak ja się boję,to moja pierwsza praca.Ale nie mogę się poddawać bo będzie mi wstyd przed samą sobą!!!
15 marca 2013 21:29
Iwunia.zawsze musi być ten pierwszy raz .dla odważnych świat należy.każda z nas bała sie a potem to już nawyk.ja też sie cieszę że ci się udało a wiesz w jaklie okolice jedziesz?
17 marca 2013 20:40
Do brydzi!!! Hej! Jadę w okolice Hanoweru !!Najbardziej to się boję,że nie zrozumiem co do mnie mówią,bo nie jestem osłuchana z językiem!!!Bo mówić coś tam umiem(bez przesady).Także proszę o duchowe wsparcie-hihhi!!!
17 marca 2013 20:54
A może byście mi przybliżyły trochę jak wygląda test z języka w Niemczech we firmie.Dobrze jest wiedzieć czego można się spodziewać!! Proszę...(bo słyszałam,że jest takowy)
17 marca 2013 21:56 / 1 osobie podoba się ten post

W HE, testuja  Niemcy, ale nie sa to jakies trudne testy, pytaja jak sie nazywasz, ile masz lat, jak wezwalabys karetke do babci czy dziadka, gdzie mieszkasz, mnie na przyklad pytal, jak minela mi podroz, jak dlugo chcialabym zostac w pracy.

17 marca 2013 22:03
Dzięki margolcia!!Jakoś tak lepiej się czuję jak wiem co mnie czeka!!Spokojnej nocy!!
18 marca 2013 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
Iwunia, trzymam za Ciebie kciuki, zycze Ci szybkiego zlecenia i spokojnej pracy ! Pytaj, jak cos chcesz wiedziec.
18 marca 2013 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Hej mrgolcia.Zlecenie już mam do babci,20marca jadę do Heskem,a póżniej dalej do babci.Powiedz mi proszę czy płaca do ręki czy muszę sobie założyc konto walutowe,czy przed numerem konta musze jakieś oznaczenia podawać typu PL czy coś takiego.Jakbyś była tak miła to napisz mi na e-maila jak to wygląda w praktyce.E-mail na profilu.Z góry dziękuję.
18 marca 2013 10:36
Trzymam kciuki oby poszło ci dobrze.HE zakładają konto w Niemczech ,tak było kiedyś .ale to oni robią ty nie musisz sie tym martwić.na ostatniego każdego miesiąca dostajesz kopie rachunku a pieniądze na konto.bywa i tak że rodzina płaci ci na ręke.Powodzenia.
18 marca 2013 14:39
Bardzo dziękuje za wszystko!!nawet nie umiem myśleć takiego mam stresa!
28 maja 2013 07:22
iwunia

A ja nie wiem co mam zrobić!1Test przeszłam zdjecia wysłałam,po dwóch dniach pani z biura mi zadzwoniła,że rodzina sie rozmyśliła.Dostałam następną propozycje,zgodziłam sie -pani w biurze mi powiedziała,że się odezwie czy mam jechać niby na 22marca i...cisza nikt sie nie odzywa,pani z biura nie odbiera telefonów nie wiem co robić???

Nie przejmuj się każda firma ma takie metody, ale w końcu doczekasz się na pracę