Oddam za darmo lub wymienię się

14 czerwca 2016 08:47
MartaP

Mnie baaardzo by sie przydal!

No to nie ma sprawy . jest kpl.  Musisz podac mi namiary. Wysle Ci Masz jakis adres w profilu ? jak nie to wstaw skypa. Na chwilke chociaz. Ja nie mam nic w moim profilu i nic nie będę miała. Wyśle za pobraniem pocztowym , ok?
14 czerwca 2016 08:54
mleczkovoll40

No to nie ma sprawy . jest kpl.  Musisz podac mi namiary. Wysle Ci :-) Masz jakis adres w profilu ? jak nie to wstaw skypa. Na chwilke chociaz. Ja nie mam nic w moim profilu i nic nie będę miała. Wyśle za pobraniem pocztowym , ok?

O jak fajnie.Jestem w Niemczech,ile to bedzie to pobranie pocztowe? Ok. moj adres e mail jest juz w profilu :) 
14 czerwca 2016 09:02
MartaP

O jak fajnie.Jestem w Niemczech,ile to bedzie to pobranie pocztowe? Ok. moj adres e mail jest juz w profilu :) 

Nie widze adresu mailowego. Wysle Ci na adres domowy w kraju - nie ma różnicy . Nie wiem ile to pobranie pocztowe w DE, nie wysyłałam i nie odbierałam . Jeszcze raz weszłam w profil - nic nie widze.
14 czerwca 2016 09:05 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Nie widze adresu mailowego. Wysle Ci na adres domowy w kraju - nie ma różnicy . Nie wiem ile to pobranie pocztowe w DE, nie wysyłałam i nie odbierałam . Jeszcze raz weszłam w profil - nic nie widze.

Ale ja mieszkam w Niemczech. Kurcze uzupelnilam adres mail,czekaj dodam Cie do znajomych
14 czerwca 2016 09:06
MartaP

Ale ja mieszkam w Niemczech. Kurcze uzupelnilam adres mail,czekaj dodam Cie do znajomych

Aaaaa , no to dobrze już zaglądam . adres masz w profilu  okolice Zielonki mysłałam ze jestes " na wyjeżdzie " .
14 czerwca 2016 09:10
mleczkovoll40

Aaaaa , no to dobrze :-) już zaglądam . adres masz w profilu  okolice Zielonki :-) mysłałam ze jestes " na wyjeżdzie " .

Już ustalimy termin.
14 czerwca 2016 22:12
mleczkovoll40

Mam, ale w domu. W lipcu będę mogła wysłac. Płyty i sporo do gramatyki . Spikniemy* się :-)

Jesteś  kochana.Buziaczki napiszę do ciebie na pocztę.Buziaczki
15 czerwca 2016 05:56
Krysiakrysienka

Jesteś  kochana.Buziaczki napiszę do ciebie na pocztę.Buziaczki :aniolki:

Szukam kontaktu w Twoim profilu , wpisz cos na chwile
15 czerwca 2016 13:34
mleczkovoll40

Szukam kontaktu w Twoim profilu , wpisz cos na chwile :-)

 Witaj koleżanko jest adres email napisz wyślę ci adres itd.Buziaczkiwysłałam ci zaproszenie