Oddam za darmo lub wymienię się

11 kwietnia 2015 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Jowitaa

Witam, nie chce być natrętna ,czy dalej aktualne są te płyty czy to tylko ściema ?????
Pozdrawiam ;)

Dlaczego  ma być ściema, nie rozumiem.Te osoby,ktorym zobowiazalam sie cos wysłać.Mam nadzieje,że otrzymały przesyłki bo nie reklamują.Zagladałam na profil, ale nie było adresu do Ciebie. Zaraz skocze i pooczytam.Aktualne,mam płytki i Ci wyślę.Jesli adres będze miala.
 
 
No niestety,nie masz adresu.Widocznie masz dostepny tylko dla przyjaciól.Więc nie pisz,że to ściema.Nie jestem jasnowidzem:):):)
11 kwietnia 2015 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Dlaczego  ma być ściema, nie rozumiem.Te osoby,ktorym zobowiazalam sie cos wysłać.Mam nadzieje,że otrzymały przesyłki bo nie reklamują.Zagladałam na profil, ale nie było adresu do Ciebie. Zaraz skocze i pooczytam.Aktualne,mam płytki i Ci wyślę.Jesli adres będze miala.
 
 
No niestety,nie masz adresu.Widocznie masz dostepny tylko dla przyjaciól.Więc nie pisz,że to ściema.Nie jestem jasnowidzem:):):)

Pisz na Berdyczów ....... za zwrotnym poświadczeniem odbioru i to koniecznie priorytet musi być ))))))))))
11 kwietnia 2015 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pisz na Berdyczów ....... za zwrotnym poświadczeniem odbioru i to koniecznie priorytet musi być :-)))))))))))

Chyba tak zrobie:):):)
11 kwietnia 2015 20:17
mleczko1

Dlaczego  ma być ściema, nie rozumiem.Te osoby,ktorym zobowiazalam sie cos wysłać.Mam nadzieje,że otrzymały przesyłki bo nie reklamują.Zagladałam na profil, ale nie było adresu do Ciebie. Zaraz skocze i pooczytam.Aktualne,mam płytki i Ci wyślę.Jesli adres będze miala.
 
 
No niestety,nie masz adresu.Widocznie masz dostepny tylko dla przyjaciól.Więc nie pisz,że to ściema.Nie jestem jasnowidzem:):):)

Sorki ale nie podam swojego adresu do ogolnej wiadomosci, pisałam juz to wyzej.
Dzieki za dobre chęci, pozdrawiam 
11 kwietnia 2015 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Jowitaa

Sorki ale nie podam swojego adresu do ogolnej wiadomosci, pisałam juz to wyzej.
Dzieki za dobre chęci, pozdrawiam 

Ja nie chce Twojego adresu publicznie.Chciałam adres poczty elektronicznej.No to jak mam Ci wysłać? Tylko meilowo możemy sie porozumieć.
21 kwietnia 2015 20:54



dziewczyny zakupilam fajne klapki niestety sa na mnie za male mam za wysokie pdbicie i nie moge ich do konca wlozyc numer 38 dlugos 24,5 cm na waska stopechcialabym sie zamienic badz sprzedac czy ktoras z Was ma cos na wymiane badz chcialaby je kupic???
24 kwietnia 2015 17:27
Hej dziewczyny i chłopaki
Mam do oddania troche polskiej prasy(Twój Styl,Sens,Wróżka,Swiat Kobiety,Olivia,Pani itp)oraz kilka książek.
Jestem na południu Niemiec,30 km od Stuttgartu w Kirchheim/Teck.Jestem do połowy czerwca,potem pdp idzie do Heimu więc nie mam komu zostawić tych gazet.
Może któraś z Was jest w pobliżu i chciała by je ode mnie odebrac?
24 kwietnia 2015 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
dakota

Hej dziewczyny i chłopaki
Mam do oddania troche polskiej prasy(Twój Styl,Sens,Wróżka,Swiat Kobiety,Olivia,Pani itp)oraz kilka książek.
Jestem na południu Niemiec,30 km od Stuttgartu w Kirchheim/Teck.Jestem do połowy czerwca,potem pdp idzie do Heimu więc nie mam komu zostawić tych gazet.
Może któraś z Was jest w pobliżu i chciała by je ode mnie odebrac?

Hej, ja byłabym chętna, mam do Ciebie 0,5 godz autkiem.
W przyszłym tygodniu mogłabym podjechać, 
lubię poczytać takie starszą prasówkę, 
a przy okazji chętnie poznam koleżankę z forum.
Mam  meila w profilu.
:))))))
24 kwietnia 2015 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Hej, ja byłabym chętna, mam do Ciebie 0,5 godz autkiem.
W przyszłym tygodniu mogłabym podjechać, 
lubię poczytać takie starszą prasówkę, 
a przy okazji chętnie poznam koleżankę z forum.
Mam  meila w profilu.
:))))))

Hej:)
bardzo się cieszę,w końcu z kimś się tu zobacze,ani żywej polskiej duszy tu koło mnie a i prase chętnie oddam,odezwe sie na tel bo Twój adres mailowy jest jakiś "urwany".pozdrawiam.
24 kwietnia 2015 19:07
dakota

Hej:)
bardzo się cieszę,w końcu z kimś się tu zobacze,ani żywej polskiej duszy tu koło mnie a i prase chętnie oddam,odezwe sie na tel bo Twój adres mailowy jest jakiś "urwany".pozdrawiam.

No faktycznie, nie wiem dlaczego tak pokazuje, jak wchodzę w edytuj profil, to jest cały.
To brakujące po małpie to :vp.pl
24 kwietnia 2015 19:10
scarlet

No faktycznie, nie wiem dlaczego tak pokazuje, jak wchodzę w edytuj profil, to jest cały.
To brakujące po małpie to :vp.pl

ok,dzięki
to zaraz wyślę maila,to ustalimy co i jak.
własnie większość opisów jest urwana,w moim też tak było,nie wiem dlaczego.
13 czerwca 2016 14:41

Czy ktoś potrzebuje glukometr ?
13 czerwca 2016 19:53
Witajcie drogie kolezanki i koledzy ,mam też prośbę może ktoś ma zbyteczne pomoce do nauki j. niemieckiego np płyty książki jestem chętna to przejąć.
14 czerwca 2016 08:21 / 1 osobie podoba się ten post
Krysiakrysienka

Witajcie drogie kolezanki i koledzy:-) ,mam też prośbę może ktoś ma zbyteczne pomoce do nauki j. niemieckiego np płyty książki jestem chętna to przejąć.:pisanie na forum:

Mam, ale w domu. W lipcu będę mogła wysłac. Płyty i sporo do gramatyki . Spikniemy* się
14 czerwca 2016 08:42
mleczkovoll40


Czy ktoś potrzebuje glukometr ?

Mnie baaardzo by sie przydal!