Oddam za darmo lub wymienię się

01 lutego 2015 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prośba do darczyńców : czy nie ma ktoś odstąpić - nieodpłatnie , bezzwrotnie z 1000 ojro ??? no co ! zęby bym se poleczyła , tu i ówdzie uzupełniła braki, tu usunęła .....śmiała bym się pełną gębą !.... Znajdzie się ktoś tak miły ? ......przeciez swoich wydawać nie będę , nie po to tak ciężko pracuję , żeby jakiś sadysta mi pieniądze odbierał !!! -:))))))))))

:))))wlasnie na ostatnim urlopie zrobilam sobie przeglad i leczenie i uwierz mi ze to 1000ojro to malo na naszych dentystow:)pros darczyncow o 2000ojro:)))))
 
01 lutego 2015 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
mala

:))))wlasnie na ostatnim urlopie zrobilam sobie przeglad i leczenie i uwierz mi ze to 1000ojro to malo na naszych dentystow:)pros darczyncow o 2000ojro:)))))
 

2000 € to chyba juz nie ma co leczyć tylko wzorem amelki inplanty zrobić:)) chociaż dwa)))))
01 lutego 2015 14:01
mleczko47

2000 € to chyba juz nie ma co leczyć tylko wzorem amelki inplanty zrobić:)) chociaż dwa:-))))))

:)))))dokladnie,ja jeden implant i plomby:))))
01 lutego 2015 20:09 / 8 osobom podoba się ten post
Siostrzane 2 + 3 Pusine + na jednego sie rzucisz ? ....... odzyskałam wiarę w ludzi ! -:))))......Chociaż jedna z koleżanek , nie będę wskazywała palcem , najbardziej interesowała się jak ja podgryzałam " myśliwską "? a ja , biedny żuczek tylko se tak mientoliłam a jak nie mogłam odgryżć to Magda mi odgryzła .......... ale oddała , nie zeżarła ! -:)))))))))
01 lutego 2015 20:17 / 3 osobom podoba się ten post
Nieeee , w domku mam i tutaj też , ale dzięki za poddanie myśli ! Na drugi raz wezmę ze sobą i konsumpcję zacznę w sklepiku - myślisz , czasem , myślisz - tak trzymaj -:))))))))
28 marca 2015 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
Mam do oddania" nauka języka niemieckiego" na płytkach dwa dobre słowniki i gramatykę.Zajmują mi miejsce a ja z nich juz nie korzystam. To dla młodych stażem opiekunek,ktore sa szlifować jezyk.Mam też rozmówki.Z chęcia je przekażę.
28 marca 2015 20:05
mleczko1

Mam do oddania" nauka języka niemieckiego" na płytkach dwa dobre słowniki i gramatykę.Zajmują mi miejsce a ja z nich juz nie korzystam. To dla młodych stażem opiekunek,ktore sa szlifować jezyk.Mam też rozmówki.Z chęcia je przekażę.

Witam jestem zainteresowana płytkami do nauki języka niemieckiego, jesli jeszcze nie jest za poźno;)
Pozdrawiam serdecznie :)
28 marca 2015 20:09
Jowitaa

Witam jestem zainteresowana płytkami do nauki języka niemieckiego, jesli jeszcze nie jest za poźno;)
Pozdrawiam serdecznie :)

Nie ,jesteś pierwsza podaj adres.
28 marca 2015 20:15
mleczko1

Nie ,jesteś pierwsza podaj adres.

Cieszy mnie to bardzo że jestem pierwsza, teraz jestem w pracy w Niemczech,
sorki ale nie bardzo wiem jak mam Ci podać adres tutaj???
28 marca 2015 20:25
Jowitaa

Cieszy mnie to bardzo że jestem pierwsza, teraz jestem w pracy w Niemczech,
sorki ale nie bardzo wiem jak mam Ci podać adres tutaj???

Nie tutaj, tylko w swoim profilu.
Wejdz w swoj profil i uzupelnij tam dane o sobie, bo nie ma tam Twojego adresu e-mail.
28 marca 2015 20:35
oki dzięki tak zrobiłam :)
28 marca 2015 20:54
mleczko47

2000 € to chyba juz nie ma co leczyć tylko wzorem amelki inplanty zrobić:)) chociaż dwa:-))))))

2000 EUR nie wystarczy nawet na jeden.
29 marca 2015 07:18 / 1 osobie podoba się ten post
Jowitaa

Cieszy mnie to bardzo że jestem pierwsza, teraz jestem w pracy w Niemczech,
sorki ale nie bardzo wiem jak mam Ci podać adres tutaj???

Nie mam  adresuTwojej poczty,widocznie masz tak zaznaczone w profilu.Jak podasz dogadamy sie i Ci wyślę.
29 marca 2015 14:21
mleczko1

Nie mam  adresuTwojej poczty,widocznie masz tak zaznaczone w profilu.Jak podasz dogadamy sie i Ci wyślę.

Adres moj jest widoczny dla przyjaciół, nie mam pojęcia jak się zaprasza :(
10 kwietnia 2015 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Nie mam  adresuTwojej poczty,widocznie masz tak zaznaczone w profilu.Jak podasz dogadamy sie i Ci wyślę.

Witam, nie chce być natrętna ,czy dalej aktualne są te płyty czy to tylko ściema ?????
Pozdrawiam ;)