Oddam za darmo lub wymienię się

08 kwietnia 2014 13:32 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Można sticka  podesłac czy karte telefoniczna zwłaszca nowym dziewczynom ja juz swoje oddalam i karte LEBARA i Stick z Aldi kolezanka z forum juz korzystala z nich w czaie pobytu w D.
 
A czy sie temat utrzyma to tylko od nas zależy jak bedziemy zyczliwe wobec siebie to bedziemy go odśweżac jak cos w domu wygrzebiemy.

I koleżanka jest bardzo wdzięczna :)))))
Wtedy wydatek taki byłby dla mnie sporym obciazeniem, a tak ,miałam jeden problem z głowy.
Jestem pewna ze i ja kiedys pomogę komus innemu.
 
 
 
 
08 kwietnia 2014 13:33
Ja mam do oddania tzn trzebaby było pokryć koszt wysyłki,ja wyślę,ale za pobraniem,tylko opłata pocztowa. Mam dardzo dużo używanych torebek i chętnie się podzielę. Również sukienki wyjściowe i pełno koszul,ale wszystko do rozmiaru 38-40,oraz spodnie,większość rzeczy jest z Włoch.
08 kwietnia 2014 15:07
mleczko47

Przy pakowaniu znalazłam parę rzeczy,ktore sa juz mi nie potrzebne.Mogę oddac słowniki jęz.niemieckiego bo mam ich kilka ,e-papieros nie uzywany kpl.Przyszedł mo pomysł,że przeciez możemy sie wymieniać,oddawac komus kto potrzebuje.Dziewczyny jadace pierwszy raz czesto nie maja nadmiaru gotowki a mozna wesprzeć.Aha przypomniałam sobie,że ze dwie, trzy torby podrozne tez mogę komuś podarować.

Reflektuję na słowniki, wieczorkiem jak podasz meila to napiszę szczególy.
 
Super pomysł z takim oddawaniem, odbiorca płaci sobie tylko za przesyłkę i cieszy sie otrzymana rzeczą.
08 kwietnia 2014 15:18
ania37

Ja mam do oddania tzn trzebaby było pokryć koszt wysyłki,ja wyślę,ale za pobraniem,tylko opłata pocztowa. Mam dardzo dużo używanych torebek i chętnie się podzielę. Również sukienki wyjściowe i pełno koszul,ale wszystko do rozmiaru 38-40,oraz spodnie,większość rzeczy jest z Włoch.

Ja bym to obfotografowała i spróbowała sprzedać na allegro.
W ramach takiej jednej dużej paczki. 
08 kwietnia 2014 15:20
O, a gdyby jakaś torba została, to również jestem chętna, jeżdżę z pożyczoną, a trzeba w końcu zwrócić ;)
08 kwietnia 2014 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

Ja bym to obfotografowała i spróbowała sprzedać na allegro.
W ramach takiej jednej dużej paczki. 

Widać,że jesteś poznanianka.:)
08 kwietnia 2014 15:24
Lawenda

Mleczko, ale ty te rzeczy masz w Niemczech czy w Polsce?
Jestem żywotnie zainteresowana e papierosem.
Mój mail w profilu, proszę o kontakt. :)

Wyślę Ci tego e-papierosa.
08 kwietnia 2014 15:26
mleczko47

Widać,że jesteś poznanianka.:)

Sama też oddaję rzeczy - jest w mojej byłej szkole pani, która ma dobre rozeznanie wśród potrzebujących i przekazuje później im te dary. A jak nie rodzinom, to przyjeżdzają siostry zakonne, które prowadzą ośrodek dla upośledzonych i sobie to zabierają. 
No ale tak mi wpadło do głowy z Anią, skoro ma ich aż tak dużo, to ludzie robią paczki i w ten sposób rzeczy sprzedają.
 
Nie żebym chciała odwodzić od sczytnego zamiaru podzielenia się bezinteresownego:)
A Ania ma ładne ciuchy - widziałam wiele jej zdjęć i z ciekaowścią otwierałam następne, bo na każdym jakiś fajny ciuszek prezentowała. 
08 kwietnia 2014 15:33 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Sama też oddaję rzeczy - jest w mojej byłej szkole pani, która ma dobre rozeznanie wśród potrzebujących i przekazuje później im te dary. A jak nie rodzinom, to przyjeżdzają siostry zakonne, które prowadzą ośrodek dla upośledzonych i sobie to zabierają. 
No ale tak mi wpadło do głowy z Anią, skoro ma ich aż tak dużo, to ludzie robią paczki i w ten sposób rzeczy sprzedają.
 
Nie żebym chciała odwodzić od sczytnego zamiaru podzielenia się bezinteresownego:)
A Ania ma ładne ciuchy - widziałam wiele jej zdjęć i z ciekaowścią otwierałam następne, bo na każdym jakiś fajny ciuszek prezentowała. 

To był żart. Ja wole oddac komuś potrzebującemu.Nad garażem mamy stryszek wczoraj tam sie wbiłam,a dzisiaj zawizłam do Domu Samotnej Matki 3 wielkie worki ubrań.A ciuchy wszystkie mamy ładne tylko zbiegaja sie w praniu i coś trzeba z nimi zrobić.
08 kwietnia 2014 15:47
mleczko47

Wyślę Ci tego e-papierosa.

Mleczko, Ich liebe dich!
08 kwietnia 2014 18:39
ania37

Ja mam do oddania tzn trzebaby było pokryć koszt wysyłki,ja wyślę,ale za pobraniem,tylko opłata pocztowa. Mam dardzo dużo używanych torebek i chętnie się podzielę. Również sukienki wyjściowe i pełno koszul,ale wszystko do rozmiaru 38-40,oraz spodnie,większość rzeczy jest z Włoch.

aniu ja mam taki rozmiar i chciałabym skorzystać oczywiście opłacę wszystko namiar w profilu
08 kwietnia 2014 19:36
wichurra

Sama też oddaję rzeczy - jest w mojej byłej szkole pani, która ma dobre rozeznanie wśród potrzebujących i przekazuje później im te dary. A jak nie rodzinom, to przyjeżdzają siostry zakonne, które prowadzą ośrodek dla upośledzonych i sobie to zabierają. 
No ale tak mi wpadło do głowy z Anią, skoro ma ich aż tak dużo, to ludzie robią paczki i w ten sposób rzeczy sprzedają.
 
Nie żebym chciała odwodzić od sczytnego zamiaru podzielenia się bezinteresownego:)
A Ania ma ładne ciuchy - widziałam wiele jej zdjęć i z ciekaowścią otwierałam następne, bo na każdym jakiś fajny ciuszek prezentowała. 

Moje ciuchy nie zmieniły ani koloru ani fasonu,ani się nie zbiegły,skurczyły czy coś podobnego...
Poprostu,wyjazdy do Niemiec mi nie służą,przytyłam w ciągu 3 lat z dobre 8 kg ;( ,źle się czuję taka baryłka i nie raz sobie płaczę z tego powodu,ale coż,nie potrafię schudnąć... ;(
08 kwietnia 2014 20:23 / 7 osobom podoba się ten post
To załóz temat : FLOHMARKT inni tez sie wpiszą.
08 kwietnia 2014 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Po co te nerwy? temat topicu jest "wymiana-zamiana-przekazanie-wszystko nieodpłatnie".
Wszyscy, którzy są zainteresowani właśnie taką formą mogą tu pisać, jeśli chcą być obdarowani lub sami chcą kogoś obdarować.
Twoja propozycja jest odpłatna, a więc wyszła poza ramy topicu, dlatego możesz założyć inny wątek, tak jak napisała mleczko47.
Jeżeli chcesz oddać coś nieodpłatnie to pisz śmiało.
08 kwietnia 2014 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
ok
napisałam,oddam nieodpłatnie torebki
 
jedna zkoleżanek mi podsunęła inny pomysł i zmodyfikowałam dalsze moje posty....przecież nie zmuszam nikogo do kupienia moich używanych,ale w perfekcyjnym stanie ciuchów,czy zmyszam kogoś do kupywania moich rzeczy?