Oddam za darmo lub wymienię się

08 kwietnia 2014 20:50 / 5 osobom podoba się ten post
Zaczęłam czytać ten temat - dobry pomysł , sama pozbyłam sie niedawno niepotrzebnych mi już podręczników do j. niemieckiego. Pomyślałam , że zanim wyrzucę cos sensownego następnym razem - napiszę. A tu zonk - taki fajny temat i w złym kierunku idzie , niezgodnym z tytułem - miało być nieodpłatnie.
Jeśli ktoś chce coś sprzedać , niech założy temat ,,Handlujemy , sprzedajemy , second hand '' albo coś w tym stylu. Będzie jednoznacznie.
08 kwietnia 2014 20:57 / 4 osobom podoba się ten post
08 kwietnia 2014 20:58 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tez uważam ze na tle szczytnego celu chcesz własny interes załatwić .
Gumtrre to naprawde dobre miejsce na to.
A ze jestes niegrzeczna Aniu 37 to druga sprawa.
08 kwietnia 2014 21:01
Pomoc forum1

Założyłem taki temat: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1461

super
 
bardzo dziękuję Panie Moderatorze
08 kwietnia 2014 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

ok
napisałam,oddam nieodpłatnie torebki
 
jedna zkoleżanek mi podsunęła inny pomysł i zmodyfikowałam dalsze moje posty....przecież nie zmuszam nikogo do kupienia moich używanych,ale w perfekcyjnym stanie ciuchów,czy zmyszam kogoś do kupywania moich rzeczy?

Ok, skoro podsunieto Tobie pomysł sprzedaży rób to w nowo założonym dziale i będzie wszystko w porządku.  Tutaj ma być NIEODPŁATNIE.  ♡♡♡Taka idee przyświecała zalozycielce i trzeba to szanować.  W nowym dziale zapewne będzie mnóstwo sprzedających, kupujących, sama tam zajrze ?      


 


Już jest - Patrz kilka postów wyżej, podałem link. Moderator

08 kwietnia 2014 21:03
Pomoc forum1

Założyłem taki temat: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1461

He, he, jaki procent z tego będzie dla organizatora ;)?
W Małopolsce na to mówimy "placowe" ;).
08 kwietnia 2014 21:04
Pomoc forum1

Założyłem taki temat: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1461

Dzięki za dobry ruch, to powinno troche rozluźnić atmosferę :)
08 kwietnia 2014 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko, pomysł super, właśnie wróciłam od koleżanki- wymieniłyśmy się rzeczami- ja jej dałam tunikę, niestety była dla mnie za duża a dostałam trzy bluzki i sweterek:) Oczywiście nie chciała kasy. To było na zasadzie- po co u mnie ma leżeć, gdy się tobie przyda. Gdyby Ci zostały jeszcze torby , to ja się piszę:) Lubię rzeczy z drugiej ręki, mają duszę:)
08 kwietnia 2014 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko, pomysł super, właśnie wróciłam od koleżanki- wymieniłyśmy się rzeczami- ja jej dałam tunikę, niestety była dla mnie za duża a dostałam trzy bluzki i sweterek:) Oczywiście nie chciała kasy. To było na zasadzie- po co u mnie ma leżeć, gdy się tobie przyda. Gdyby Ci zostały jeszcze torby , to ja się piszę:) Lubię rzeczy z drugiej ręki, mają duszę:)
09 kwietnia 2014 08:13 / 5 osobom podoba się ten post
Lawenda

Mleczko, ale ty te rzeczy masz w Niemczech czy w Polsce?
Jestem żywotnie zainteresowana e papierosem.
Mój mail w profilu, proszę o kontakt. :)

Lawenda - ide na pocztę,wyśle Ci "priorytetem" powinnas w piatek otrzyma przesyłke.Daj znac jak dojdzie. I pal,pal zgodnie z powiedzienie:Kto pije i pali ten nie ma robali.
09 kwietnia 2014 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Lawenda - ide na pocztę,wyśle Ci "priorytetem" powinnas w piatek otrzyma przesyłke.Daj znac jak dojdzie. I pal,pal zgodnie z powiedzienie:Kto pije i pali ten nie ma robali.

Ja tylko palę,degustuję wino wytrawne okazjonalnie,więc może jaki robal się uchował.Trzeba go będzie pewnego pięknego dnia zalać raz a dobrze;).
Muszę się koniecznie przerzucić na e-cigarety,sporo moich znajomych je pali i właściwie nie potrzebują"analogów".
Wracająć do tematu-jak będę już w Polsce,tez muszę przejrzeć rzeczy,bo toreb podróznych też kilka się znajdzie,nie mówiąc o słownikach i podręcznikach z gramatyką niemiecką ,na rozmówkach kończąc.Dam znać,jeżeli ktoś będzie potrzebował chętnie wyślę.
09 kwietnia 2014 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
Ja potrafiłam "skorygować się" do jednej szuflady.... zasilając bliskich i dalszych... Moja psiapsiółka na przedpokoju ma rzeczy do wzięcia przez wszystkich, którzy przewiną się przez ten przedpokój...może to być też listonosz... Leżą sobie rzeczy a na nich kartka - bierz jeśli chcesz... Dobry pomysł na pozbywanie się zbędnego już rozrostu i odzyskiwanie przestrzeni... Oczywiście fajnie, że to co lubiłam i potrzebowałam idzie w ręce tych, których lubię i na pewno też potrzebuję...)))))
09 kwietnia 2014 12:01 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ja tylko palę,degustuję wino wytrawne okazjonalnie,więc może jaki robal się uchował.Trzeba go będzie pewnego pięknego dnia zalać raz a dobrze;).
Muszę się koniecznie przerzucić na e-cigarety,sporo moich znajomych je pali i właściwie nie potrzebują"analogów".
Wracająć do tematu-jak będę już w Polsce,tez muszę przejrzeć rzeczy,bo toreb podróznych też kilka się znajdzie,nie mówiąc o słownikach i podręcznikach z gramatyką niemiecką ,na rozmówkach kończąc.Dam znać,jeżeli ktoś będzie potrzebował chętnie wyślę.

Tina,kochana pamietaj o mnie,jesli chodzi o rozmowki i podreczniki,bo ja jestem do tyłu z nauka,ciezko mi idzie....
09 kwietnia 2014 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja tylko palę,degustuję wino wytrawne okazjonalnie,więc może jaki robal się uchował.Trzeba go będzie pewnego pięknego dnia zalać raz a dobrze;).
Muszę się koniecznie przerzucić na e-cigarety,sporo moich znajomych je pali i właściwie nie potrzebują"analogów".
Wracająć do tematu-jak będę już w Polsce,tez muszę przejrzeć rzeczy,bo toreb podróznych też kilka się znajdzie,nie mówiąc o słownikach i podręcznikach z gramatyką niemiecką ,na rozmówkach kończąc.Dam znać,jeżeli ktoś będzie potrzebował chętnie wyślę.

Jak bedziesz chciała miksture,żeby zalac robaka tez sie znajdzie.Nawet przesyłke opłace.Tylko nie wiem jak duzy robal jaka pojemność wchodzi w grę.
09 kwietnia 2014 14:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko jak ja Cie kocham dziewczyno ! Twoj pomysl z tym tematem jest cudowny . Ja mialam kilka ksiazek do nauki niemieckiego , ale juz oddalam jednej kolezance z mojej miejscowosci , ktora miala ciezka sytuacje i chciala podjac sie pracy w opiece . Trzeba sobie pomagac .