Chodzę w szpilkach

27 lipca 2017 11:21 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

samopoczucie faceta tez gdy kobieta ma szpilki.Nie zapominajcie o tym kolezanki:-)
Nosząc szpilki zwłaszcza w De podnosicie morale opiekunowa :-)

Coś Ci się pomieszalo Orimku z tym morale........
27 lipca 2017 11:40 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Orim, w de? 
Na urodzinową kawę mojej Pdp w poniedziałek założyłam sukienkę i szpilki właśnie, przeciez wyjątkowa okazja, 90 urodziny babci. 
Wyglądałam jak przebieraniec, wszystkie kobiety w jeansach i adidasach. 
Resztę sobie dopowiedz. 

no to sobie dopowiadam.
byłas gwiazdą wsród wieśniaków którzy nie potrafia sie nawet stosownie ubrac do okazji.
wszystkim pewnie było glupio że na Twoim tle wygladaja jak kocmołuchy,ale wiadomo,ze zadna kobieta sie do tego nie przyzna 

Ja tez kiedys na świeta ubrałem koszule i krawat to az syn Pdp poleciał do siebie sie przebrać.Wyskoczył z bawełnianej porozciaganej koszulki i odział koszule.Równie porozciagana i nie wyprasowana.Dalej wygladał na moim tle jak menel ale juz w koszuli 
27 lipca 2017 11:42 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Coś Ci się pomieszalo Orimku z tym morale........:-)

a nic  morale i samopoczucie sie podnosi jak sie patrzy na sexy ubrana kobiete.
Pewnie pomyslałas ze nie tylko to sie podnosi  ale nie zasmiecajmy tematu domysłami
27 lipca 2017 11:43 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

samopoczucie faceta tez gdy kobieta ma szpilki.Nie zapominajcie o tym kolezanki:-)
Nosząc szpilki zwłaszcza w De podnosicie morale opiekunowa :-)

Orim,w De w szpilkach to tylko w większych miastach,na wsiach nawet noszenie sukienki w upały jest niewskazane,bo wygląda się jak odmieniec...
27 lipca 2017 11:44 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Orim,w De w szpilkach to tylko w większych miastach,na wsiach nawet noszenie sukienki w upały jest niewskazane,bo wygląda się jak odmieniec...:hihi:

uwielbiam takich odmieńców  
27 lipca 2017 11:45 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

a nic :-) morale i samopoczucie sie podnosi jak sie patrzy na sexy ubrana kobiete.
Pewnie pomyslałas ze nie tylko to sie podnosi :-) ale nie zasmiecajmy tematu domysłami:-)

Z tym morale to masz rację,ale tylko jeśli chodzi o własną kobietę czy żonę. Wiadomo,że partnerka powinna być ozdobą faceta,w tym wypadku szpilki są jak najbardziej wskazane. 
27 lipca 2017 11:47 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

uwielbiam takich odmieńców :-) 

Jesteś Polakiem więc podobają ci się kobiece kobiety,ale z punktu widzenia jakiegoś ciapatego taka kobieta wygląda jak "łatwa",więc to niewskazanie miałam na mysli.
27 lipca 2017 11:49 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Z tym morale to masz rację,ale tylko jeśli chodzi o własną kobietę czy żonę. Wiadomo,że partnerka powinna być ozdobą faceta,w tym wypadku szpilki są jak najbardziej wskazane. 

a ja nie dziele kobiet na własne,pożyczone,koleżanki,żony czy kochanki.
Wole podział na madre lub głupie oraz sexy lub atrakcyjne inaczej  Tu też nie bede dyskutował z gustami 
27 lipca 2017 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

a ja nie dziele kobiet na własne,pożyczone,koleżanki,żony czy kochanki.
Wole podział na madre lub głupie oraz sexy lub atrakcyjne inaczej :-) Tu też nie bede dyskutował z gustami :-)

No tak,wiem że nie dzielisz kobiet....ale pisząc o tym,że kobieta powinna ładnie wyglądać u boku SWOJEGO faceta nie miałam na myśli jej intelektu,zresztą ubranie nie świadczy o intelinencji.
27 lipca 2017 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jesteś Polakiem więc podobają ci się kobiece kobiety,ale z punktu widzenia jakiegoś ciapatego taka kobieta wygląda jak "łatwa",więc to niewskazanie miałam na mysli.

no tak.Co kraj to obyczaj,ale przeciez nie zaczne mordowac ciapatych aby nacieszyc oko kobieta w sukience i szpilkach
Chociaż moze warto  
Jak pewnie pamietasz kiedys tu na forum toczyłem krucjate o noszenie latem sukienkienek przez panie.Wspierałas mnie w tym wpisami i strojem.
Wiesz o co mi chodzi.
27 lipca 2017 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

no to sobie dopowiadam.
byłas gwiazdą wsród wieśniaków którzy nie potrafia sie nawet stosownie ubrac do okazji.
wszystkim pewnie było glupio że na Twoim tle wygladaja jak kocmołuchy,ale wiadomo,ze zadna kobieta sie do tego nie przyzna :-)

Ja tez kiedys na świeta ubrałem koszule i krawat to az syn Pdp poleciał do siebie sie przebrać.Wyskoczył z bawełnianej porozciaganej koszulki i odział koszule.Równie porozciagana i nie wyprasowana.Dalej wygladał na moim tle jak menel ale juz w koszuli :-)

To nie tak, one najlepiej czują się w takim ubraniu, tylko my Polki mamy inny pogląd na temat wyglądu.
Generalnie super babeczki, do tanca i do rozanca.
27 lipca 2017 12:22 / 7 osobom podoba się ten post
ORIM

a nic :-) morale i samopoczucie sie podnosi jak sie patrzy na sexy ubrana kobiete.
Pewnie pomyslałas ze nie tylko to sie podnosi :-) ale nie zasmiecajmy tematu domysłami:-)

Dla mnie morale to dyscyplina, poczucie własnej wartości i godności oraz odpowiedzialność. W odniesieniu do Twojej kobiety, żony lub partnerki jestem w stanie się z tym zgodzić. Jak masz u boku elegancka kobietę wtedy Twoje morale wzrasta.
Natomiast każda inna sexy ubrana kobieta każdemu mężczyźnie podnosi samopoczucie......I nie tylko 
27 lipca 2017 12:35 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

To nie tak, one najlepiej czują się w takim ubraniu, tylko my Polki mamy inny pogląd na temat wyglądu.
Generalnie super babeczki, do tanca i do rozanca.

Będąc pierwszy raz w pracy w de.popadły mi święta Bożego Narodzenia, sylwester ,Nowy Rok.Byłam u małżeństwa, pd po wylewie z rozrusznikiem,pan bardzo sympatyczny mówiący troszkę po polsku.ludzie bardzo majętni,nie gotowałam był catering.Wszystko cudnie pięknie myśle jak na pierwszy raz super trafiłam,pomyślałam chyba zagoszczę tu na dłużej,a że się spodobałam więc nie było problemu.I nagle dwa tygodnie do wyjazdu.akurat Nowy Rok ja ubrana pięknie, schodzę do salonu,pan zwraca się do mnie, cudnie wyglądasz,pomyślałam fajnie pewnie mnie zaakceptują.No i masz na mój widok pd dostała piany,zaczęła się drzeć że moje miejsce jest w moim pokoju,za tel zadzwonIła do córkiżeby natychmiast przyjechała,pan ją uspakaja, a ona wpadła w szał.Córka szybko przyjechała,ta jej mówi że ja już tu więcej nie wracam,córka oczy zrobiła,ja na górze zapłakana aliganc na wieszak, ubieram się na sportowo cyrk z małpami,no i widzicie nie zawsze lans jest dobry.Przepraszali mnie pan i córka,ale niestety pożegnałam się na zawsze.
27 lipca 2017 12:39 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

no tak.Co kraj to obyczaj,ale przeciez nie zaczne mordowac ciapatych aby nacieszyc oko kobieta w sukience i szpilkach:-)
Chociaż moze warto :-) 
Jak pewnie pamietasz kiedys tu na forum toczyłem krucjate o noszenie latem sukienkienek przez panie.Wspierałas mnie w tym wpisami i strojem.
Wiesz o co mi chodzi.

Raczej nie masz szans wymordować w De wszystkich ciapatych,a kobietami w szpilkach i sukienkach ciesz się w Polsce,bo tu ich raczej nie uświadczysz,no chyba,że jakąś kobiete w burce...
27 lipca 2017 12:48
Malina

Będąc pierwszy raz w pracy w de.popadły mi święta Bożego Narodzenia, sylwester ,Nowy Rok.Byłam u małżeństwa, pd po wylewie z rozrusznikiem,pan bardzo sympatyczny mówiący troszkę po polsku.ludzie bardzo majętni,nie gotowałam był catering.Wszystko cudnie pięknie myśle jak na pierwszy raz super trafiłam,pomyślałam chyba zagoszczę tu na dłużej,a że się spodobałam więc nie było problemu.I nagle dwa tygodnie do wyjazdu.akurat Nowy Rok ja ubrana pięknie, schodzę do salonu,pan zwraca się do mnie, cudnie wyglądasz,pomyślałam fajnie pewnie mnie zaakceptują.No i masz na mój widok pd dostała piany,zaczęła się drzeć że moje miejsce jest w moim pokoju,za tel zadzwonIła do córkiżeby natychmiast przyjechała,pan ją uspakaja, a ona wpadła w szał.Córka szybko przyjechała,ta jej mówi że ja już tu więcej nie wracam,córka oczy zrobiła,ja na górze zapłakana aliganc na wieszak, ubieram się na sportowo cyrk z małpami,no i widzicie nie zawsze lans jest dobry.Przepraszali mnie pan i córka,ale niestety pożegnałam się na zawsze.:-)

Dla mnie to nie był lans tylko ubralas się stosownie do okoliczności ( Nowy Rok ). Histeryczna reakcja Pdp to nic innego jak poczucie zagrożenia tym bardziej, ze jej maz zwrócił uwagę jak ładnie wyglądasz.....