Entuzjazm opiekunki (?)

05 maja 2014 14:00 / 9 osobom podoba się ten post
Tak sobie przeglądam różne ogloszenia w necie, bo szukam czegoś nowego( a i nudzę się nieco) i co rusz natykam się na coraz bardziej interesujące wymagania względem opiekunek.
Moim ostatnim szlagierem jest wymóg bycia "entuzjastyczną". Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? :)
Ja rozumiem,że opiekunka powinna byc uśmiechnięta ( w jakimś sensie za ten uśmiech nam płacą, nieważne,że często jest on sztuczny, no ale można to zaakceptować , bo nikt nie chce oglądać wrednej,zaciętej jakiejś opiekunki z Polski). Rozumiem,że opiekunka powinna być pogodna, choć tu z nieco większym trudem, bo to kwestia charakteru, ale taki wymóg jest też akceptowalny...
Ale o co chodzi z tym entuzjazmem??? Mam radośnie i z entuzjazmem zmieniać pampersy, zachwycając się ich zawartością?Czy może z entuzjazmem i perlistym śmiechem mam uciekać przed PDP, który chce mnie np. uderzyć? Mam się zachwycać , kiedy PDP mnie ruga, wyzywa i każe wynosić się z domu ( te przypadki to teoretycznie, bo aż tak źle nie miałam nigdy, ale multum opiekunek z takimi sytuacjami się spotyka) ?
Bardzo jestem ciekawa o co chodzi z tym entuzjazmem. :P
05 maja 2014 14:11 / 24 osobom podoba się ten post
Właśnie tak kochana do tych wszystkich czynności powinnas podchodzić z wielkim entuzjazmem dziką radością i chęcią pracy tak długo aż nie padniesz na nos.
Po za tym powinnaś przejawiac niepochamowaną chęć przekopania ogródka,wysprzątania piwnicy strychu i ogólnie brudu mającego 20lat,w nocy wstawac z uśmiechem i wdzięcznością że dzięki PDP masz szanse na wyprostowanie nóg.
To chyba właśnie mają na myśli firmy,aha i nie należy zapominać że opiekunka która pracuje wypełniona entuzjazmem nie zawraca głowy swojej agencji...
05 maja 2014 14:15 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Właśnie tak kochana do tych wszystkich czynności powinnas podchodzić z wielkim entuzjazmem dziką radością i chęcią pracy tak długo aż nie padniesz na nos.
Po za tym powinnaś przejawiac niepochamowaną chęć przekopania ogródka,wysprzątania piwnicy strychu i ogólnie brudu mającego 20lat,w nocy wstawac z uśmiechem i wdzięcznością że dzięki PDP masz szanse na wyprostowanie nóg.
To chyba właśnie mają na myśli firmy,aha i nie należy zapominać że opiekunka która pracuje wypełniona entuzjazmem nie zawraca głowy swojej agencji...

Padłam...:D :D :D
05 maja 2014 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Tak sobie przeglądam różne ogloszenia w necie, bo szukam czegoś nowego( a i nudzę się nieco) i co rusz natykam się na coraz bardziej interesujące wymagania względem opiekunek.
Moim ostatnim szlagierem jest wymóg bycia "entuzjastyczną". Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? :)
Ja rozumiem,że opiekunka powinna byc uśmiechnięta ( w jakimś sensie za ten uśmiech nam płacą, nieważne,że często jest on sztuczny, no ale można to zaakceptować , bo nikt nie chce oglądać wrednej,zaciętej jakiejś opiekunki z Polski). Rozumiem,że opiekunka powinna być pogodna, choć tu z nieco większym trudem, bo to kwestia charakteru, ale taki wymóg jest też akceptowalny...
Ale o co chodzi z tym entuzjazmem??? Mam radośnie i z entuzjazmem zmieniać pampersy, zachwycając się ich zawartością?Czy może z entuzjazmem i perlistym śmiechem mam uciekać przed PDP, który chce mnie np. uderzyć? Mam się zachwycać , kiedy PDP mnie ruga, wyzywa i każe wynosić się z domu ( te przypadki to teoretycznie, bo aż tak źle nie miałam nigdy, ale multum opiekunek z takimi sytuacjami się spotyka) ?
Bardzo jestem ciekawa o co chodzi z tym entuzjazmem. :P

 Bywa w dzień wypłaty
05 maja 2014 14:21
mleczko47

 Bywa w dzień wypłaty:-):-)

Pod warunkiem,że terminowa i w ogole jest. :)
A co zrobic z pozostałymi dniami? :D
05 maja 2014 14:21 / 18 osobom podoba się ten post
Lawenda

Tak sobie przeglądam różne ogloszenia w necie, bo szukam czegoś nowego( a i nudzę się nieco) i co rusz natykam się na coraz bardziej interesujące wymagania względem opiekunek.
Moim ostatnim szlagierem jest wymóg bycia "entuzjastyczną". Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? :)
Ja rozumiem,że opiekunka powinna byc uśmiechnięta ( w jakimś sensie za ten uśmiech nam płacą, nieważne,że często jest on sztuczny, no ale można to zaakceptować , bo nikt nie chce oglądać wrednej,zaciętej jakiejś opiekunki z Polski). Rozumiem,że opiekunka powinna być pogodna, choć tu z nieco większym trudem, bo to kwestia charakteru, ale taki wymóg jest też akceptowalny...
Ale o co chodzi z tym entuzjazmem??? Mam radośnie i z entuzjazmem zmieniać pampersy, zachwycając się ich zawartością?Czy może z entuzjazmem i perlistym śmiechem mam uciekać przed PDP, który chce mnie np. uderzyć? Mam się zachwycać , kiedy PDP mnie ruga, wyzywa i każe wynosić się z domu ( te przypadki to teoretycznie, bo aż tak źle nie miałam nigdy, ale multum opiekunek z takimi sytuacjami się spotyka) ?
Bardzo jestem ciekawa o co chodzi z tym entuzjazmem. :P

Ze słownika znaczenie słowa:
► entuzjazm
stan zachwytu, radosnego uniesienia, podniecenia; zapał, euforia, ferwor, ekstaza.
Stan zachwytu jak zerknę na stan konta po wypłacie, radosne uniesienie kiedy wracam do domu, podniecenie na myśl o czekającym partnerze, zapał aby nie wykonywać nic poza ustalone w umowie warunki, euforia kiedy PDP grzecznie śpi, ferwor - starania, aby ułożyć sobie PDP, jeżeli trafimy na nieposłusznego, ekstaza po pierwszej po powrocie nocy przespanej z partnerem .
Nie mówcie dziewczyny, że opiekunka nie może być entuzjastyczna :)))))))))))))))))))))))))
05 maja 2014 14:29 / 4 osobom podoba się ten post
I My to wszyscy mamy,znaczy ten entuzjazm,teraz już wiecie co dopisac w cv.
05 maja 2014 15:51 / 9 osobom podoba się ten post
Jezu przeczytałam temat "eutanazja opiekunki" i sobie pomyślałam, to któryś PDP dopiekł opiekunce , że takie ma myśli. Już chyba zmęczona jestem "nicnierobieniem" ;-)
05 maja 2014 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Jezu przeczytałam temat "eutanazja opiekunki" i sobie pomyślałam, to któryś PDP dopiekł opiekunce , że takie ma myśli. Już chyba zmęczona jestem "nicnierobieniem" ;-)

Sowa dobre ale pośmiałam się:)))))))))) Takie spontaniczne wpisy lepsze niż niejeden kawał...
05 maja 2014 16:13 / 5 osobom podoba się ten post
Sówka

Jezu przeczytałam temat "eutanazja opiekunki" i sobie pomyślałam, to któryś PDP dopiekł opiekunce , że takie ma myśli. Już chyba zmęczona jestem "nicnierobieniem" ;-)

Przeczytałaś eutanazja... bo na entuzjazm bys nie wpadła... Niestety to pierwsze jest jakby bliżej prawdy...  hihihi, ale humor mam poprawiony..hihihi))))
05 maja 2014 16:39 / 3 osobom podoba się ten post
Sówka

Jezu przeczytałam temat "eutanazja opiekunki" i sobie pomyślałam, to któryś PDP dopiekł opiekunce , że takie ma myśli. Już chyba zmęczona jestem "nicnierobieniem" ;-)

Sowa jak tak dalej pójdzie to eutanazja nie będzie potrzebna bo zejdziemy śmiercią naturalną ze śmiechu.
05 maja 2014 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Sówka

Jezu przeczytałam temat "eutanazja opiekunki" i sobie pomyślałam, to któryś PDP dopiekł opiekunce , że takie ma myśli. Już chyba zmęczona jestem "nicnierobieniem" ;-)

A jakbyś przeczytała "orgazm"?
Np. przy zmianie Opciowego pampersa?
 
Do roboty!!!
05 maja 2014 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Ze słownika znaczenie słowa:
► entuzjazm
stan zachwytu, radosnego uniesienia, podniecenia; zapał, euforia, ferwor, ekstaza.
Stan zachwytu jak zerknę na stan konta po wypłacie, radosne uniesienie kiedy wracam do domu, podniecenie na myśl o czekającym partnerze, zapał aby nie wykonywać nic poza ustalone w umowie warunki, euforia kiedy PDP grzecznie śpi, ferwor - starania, aby ułożyć sobie PDP, jeżeli trafimy na nieposłusznego, ekstaza po pierwszej po powrocie nocy przespanej z partnerem .
Nie mówcie dziewczyny, że opiekunka nie może być entuzjastyczna :)))))))))))))))))))))))))

A ja myślę, że najbardziej jesteśmy entuzjastyczne wychodząc po 17 godzinach z busa i po umyciu rąk i wepchnięciu walizek do pokoju rozpoczynamy swoją pracę. Ja tak robię już 3 raz, nawet jak za ten dzień nie miałam zapłacone (teoretycznie powinnam rozpocząć pracę następnego dnia). I niech ktoś mi powie, że nie mam ENTUZJAZMU! )))))))))))
05 maja 2014 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Pod warunkiem,że terminowa i w ogole jest. :)
A co zrobic z pozostałymi dniami? :D

No właśnie... w dniu wypłaty to mam ulgę, że pieniadze są   A entuzjazm do tej pracy mi sie wskrzesza jak ich (tych pieniedzy) nie mam na koncie...hihihi))))
05 maja 2014 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
Ja najwiekszy entuzjazm odczuwam, gdy pdp leży juz w łożeczku, a ja moge spokojnie zadawać się z komputerem, bez obawy, czy babcia przypadkiem nie chowa w czasie mojej nieobecności aparatu słuchowego do zamrażarki... A drugi moment doznawania entuzjazmu ma miejsce, gdy wyrywam się z domu na 2 godzinną przerwę. Słowem jako mało entuzjastyczna osoba na opiekunkę do tej firmy się nie nadaję i jestem z tego dumna!!!!!