Entuzjazm opiekunki (?)

05 maja 2014 21:08 / 2 osobom podoba się ten post
romana

Ja najwiekszy entuzjazm odczuwam, gdy pdp leży juz w łożeczku, a ja moge spokojnie zadawać się z komputerem, bez obawy, czy babcia przypadkiem nie chowa w czasie mojej nieobecności aparatu słuchowego do zamrażarki... A drugi moment doznawania entuzjazmu ma miejsce, gdy wyrywam się z domu na 2 godzinną przerwę. Słowem jako mało entuzjastyczna osoba na opiekunkę do tej firmy się nie nadaję i jestem z tego dumna!!!!!

Czekaj no jak jutro twoja firma to przeczyta;))
05 maja 2014 21:10 / 4 osobom podoba się ten post
No to ja jestem nienormalna, bo największy entuzjazm odczuwam, kiedy siedze w domu, śpię we własnym łóżku ( obowiązkowo pachnącym wanilią) i mam wszystko gdzieś. :D
Entuzjaźmie, wo bisst du, kiedy mam jechać do Niemiec? Wróć! Daj mi siły do pracy, daj mi radość z dobrze spełnionego obowiązku!
 
05 maja 2014 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Czekaj no jak jutro twoja firma to przeczyta;))

Moja firma jest luzacka, bardzo ich za to lubię. Dzis pogadałam z niemieckim koordynatorem, Polakiem dwujęzycznym i prosił, byśmy zachęcały dziewczyny do dzwonienia do agencji, gdy cos jest nie tak, bo oni szok przeżywają, gdy jedzie jedna babeczka i się nie żali, a potem dzwoni druga, że miejsce jest do d...Powiedział, że jako forum robimy dobrą robotę i tak mamy trzymać dalej, namawiać opiekunki do asertywności!  
 
A teraz sobie pomyślałam złośliwie, że w czasie naszej rozmowy obok niego siedziała jakaś pracownica i potem powiedziała mu kwicząc ze śmiechu:
-Ale poleciałeś Kazek z tym dzwonieniem do nas, dawno się tak nie ubawiłam!
05 maja 2014 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Moja firma jest luzacka, bardzo ich za to lubię. Dzis pogadałam z niemieckim koordynatorem, Polakiem dwujęzycznym i prosił, byśmy zachęcały dziewczyny do dzwonienia do agencji, gdy cos jest nie tak, bo oni szok przeżywają, gdy jedzie jedna babeczka i się nie żali, a potem dzwoni druga, że miejsce jest do d...Powiedział, że jako forum robimy dobrą robotę i tak mamy trzymać dalej, namawiać opiekunki do asertywności!  
 
A teraz sobie pomyślałam złośliwie, że w czasie naszej rozmowy obok niego siedziała jakaś pracownica i potem powiedziała mu kwicząc ze śmiechu:
-Ale poleciałeś Kazek z tym dzwonieniem do nas, dawno się tak nie ubawiłam!

Moja firma też mówi że mamy dzwonić czasem pomogą czasem udają że pomagają podzwonić sobie przecież można:)
05 maja 2014 21:54 / 5 osobom podoba się ten post
Najlepiej się dzwoni, kiedy cały czas u firmy jest zajęte. Bowiem, jak głosi mądrość ludowa

"Kto do firmy się zwraca,
ten jej tyłek zawraca!
Nie rób tego kolego,
chyba żeś do niczego!"
06 maja 2014 01:10
kasiachodziez

Właśnie tak kochana do tych wszystkich czynności powinnas podchodzić z wielkim entuzjazmem dziką radością i chęcią pracy tak długo aż nie padniesz na nos.
Po za tym powinnaś przejawiac niepochamowaną chęć przekopania ogródka,wysprzątania piwnicy strychu i ogólnie brudu mającego 20lat,w nocy wstawac z uśmiechem i wdzięcznością że dzięki PDP masz szanse na wyprostowanie nóg.
To chyba właśnie mają na myśli firmy,aha i nie należy zapominać że opiekunka która pracuje wypełniona entuzjazmem nie zawraca głowy swojej agencji...

Glebłam totalnie (według słownictwa mojego syna) :))))) O tej "eutanazji" juz nie wspominam :))))))))))))
07 maja 2014 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też jestem przepełniona entuzjazjem! (w dzien, kiedy pakuje sie wracam do domku do męża). Czyli łapie sie i pasuje do ogloszenia :D
07 maja 2014 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Glebłam totalnie (według słownictwa mojego syna) :))))) O tej "eutanazji" juz nie wspominam :))))))))))))

Lilli , ja wracam w sobotę do Opola może kawka ???? albo normalnie piwko ???
07 maja 2014 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
08 maja 2014 11:33
fiber39

Lilli , ja wracam w sobotę do Opola może kawka ???? albo normalnie piwko ???

Fiber, jasne!!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze kwitnę w Pl, a dziewczyny sie już rozjechały i co ja mam - mały biedny żuczek - zrobić? :)))))
Zadzwoń i się umówimy :)))   -----> @
 
08 maja 2014 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj spotkałam Polkę w mojej miejscowości, będzie gadanie na żywo:)))))))))
08 maja 2014 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
greenandy

Program o opiekunkach bez entuzjazmu?http://www.wdr.de/tv/monitor/sendungen/2013/0606/pflege.php5

Bardzo dobry, obiektywny materiał. Przedstawiono w nim Polki jako ludzi, jako osoby mające swoje życie, swoje prawa, swoją duszę. Ogromna rzadkość w niemieckiej telewizji.
Dodałam do ulubionych.
 
08 maja 2014 16:49 / 4 osobom podoba się ten post
A ja jestem przepełniona entuzjazmem jak mam kaske w kieszeni i euro dobrze "stoi".No i jak juz jestem na peronie czekając na pociąg.
09 maja 2014 00:08 / 4 osobom podoba się ten post
Enzo66

A ja jestem przepełniona entuzjazmem jak mam kaske w kieszeni i euro dobrze "stoi".No i jak juz jestem na peronie czekając na pociąg.

Jak stoi, to mnie tez wypełnia entuzjazm.
 
Witaj Enzo.
09 maja 2014 06:13
Sówka

Jezu przeczytałam temat "eutanazja opiekunki" i sobie pomyślałam, to któryś PDP dopiekł opiekunce , że takie ma myśli. Już chyba zmęczona jestem "nicnierobieniem" ;-)

Przepraszam Sowa...ale dołożyłaś do pieca...
Eutanazja opiekunek...to co ze sobą zrobili by ci wszyscy staruszkowie w de
chyba by ich w przyspieszeniu do Oświęcimia albo Dachał rodzinki wysyłały...