Co zabrać na pierwszy wyjazd

28 kwietnia 2021 23:39 / 6 osobom podoba się ten post
Najważniejszy to ten plecaczek na zakupy.Jak się pandemia skończy i wejdzie się spokojnie do sklepów to odrazu poznać gdzie plecaczek  na plecach to opiekunka.Jak najbardziej polecam jako znak rozpoznawczy.?
29 kwietnia 2021 13:54 / 5 osobom podoba się ten post
Ahhhh no milo wybrac Sie na zakupy w de I pobusxowac co sklepach po ile I co dobrego zwlaszcza jak sie w jakichss   zafsioczonych wsiach zabitych dechami kisilo  i bylo I wkomcu sie do sklepow udalo wyrwac   / + plecak /torba xxl   
Trzeba korzyatac z okazji 
Chwilo trwaj
29 kwietnia 2021 14:00 / 5 osobom podoba się ten post
Majtki ,biustonosze i skarpetki w ilości conajmniej 2 sztuki ,a pastę i szczoteczkę do zębów .Resztę można dokupić kiedyś tam 
29 kwietnia 2021 14:22 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Majtki ,biustonosze i skarpetki w ilości conajmniej 2 sztuki ,a pastę i szczoteczkę do zębów .Resztę można dokupić kiedyś tam :-)

Bez majtkuff i cyckuffnosz też można żyćFreie Körper Kultur kwitnie
29 kwietnia 2021 15:25 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Bez majtkuff i cyckuffnosz też można żyć:-)Freie Körper Kultur kwitnie:chaplin:

Może i można, ale nie zawsze kwitnie, zwłaszcza kiedy łodyżka już ujschła 
29 kwietnia 2021 15:27 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Ahhhh no milo wybrac Sie na zakupy w de I pobusxowac co sklepach po ile I co dobrego zwlaszcza jak sie w jakichss   zafsioczonych wsiach zabitych dechami kisilo  i bylo I wkomcu sie do sklepow udalo wyrwac :smiech3: :jazda na rowerze: /:ferrari: + plecak /torba xxl  :hihihi: :serce:
Trzeba korzyatac z okazji:plotki: 
Chwilo trwaj:radosc:

Ok, ale wracaj już, bo zaraz koniec pauzy. Babka się wkurzy i będziesz w piwnicy znowu kaszę przebierać 
29 kwietnia 2021 15:30 / 4 osobom podoba się ten post
A żeby było w temacie, to napiszem, że na pierwszy wyjazd trzeba sobie tego Windowsa na świat zabrać, albo tego, jak mu tam było -Androida, po to aby nam się na standbayu 24 h-nie nudziło 
29 kwietnia 2021 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Bez majtkuff i cyckuffnosz też można żyć:-)Freie Körper Kultur kwitnie:chaplin:

Można i to jeszcze jak 
06 listopada 2021 12:28 / 3 osobom podoba się ten post
martynadln

Ja dezynfekuję, bo to jest jednak schorowany człowiek, na stopach ma potworną grzybicę, brzydzę się najnormalniej w świecie...Rąk oczywiście nie myje :( Nawet chleb mam osobny, bo nie chcę, żeby go dotykał, nie mówiąc o reszcie. Reżim sanitarny musi być, co by nic brzydkiego nie zawlec do Ojczyzny.

Mam to samo. Nawet jak podopieczny nie ma grzybicy, to jednak warto. Mój też nie myje rąk, a jak myje to robi to w zimnej wodzie (podobnie myje też naczynia) 
07 listopada 2021 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
Pozbierałam kilka rzeczy z tego wpisu (i kilku innych, z niektórych można było się pośmiać) i napisałam krótki przewodnik w tym temacie:
https://opiekunkoland.pl/co-spakowac-na-pierwszy-wyjazd-jako-opiekunka-osob-starszych/
 
Wydaje mi się, że wspomniałam o wszystkim 
07 listopada 2021 15:53 / 5 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Pozbierałam kilka rzeczy z tego wpisu (i kilku innych, z niektórych można było się pośmiać) i napisałam krótki przewodnik w tym temacie:
https://opiekunkoland.pl/co-spakowac-na-pierwszy-wyjazd-jako-opiekunka-osob-starszych/
 
Wydaje mi się, że wspomniałam o wszystkim :gazeta1:

Masz fajny styl b.mi się podoba rzeczowo konkretnie z humorem ?cmoka ślę i 5 *****
07 listopada 2021 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Masz fajny styl b.mi się podoba rzeczowo konkretnie z humorem ?cmoka ślę i 5 *****

Przeczytałem i dam jedną ☆ ekstra, za poprawne posługiwanie się językiem polskim, co dla mnie jest niezwykle istotne w odbiorze współforumowicza i wzajemnym szacunku.
Zabrakło mi tylko jednej, małej literli "er"?.
Poproszę o więcej?.
07 listopada 2021 16:41 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Masz fajny styl b.mi się podoba rzeczowo konkretnie z humorem ?cmoka ślę i 5 *****

bardzo dziękuję! bez poczucia humoru to w tej robocie nie da rady
07 listopada 2021 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunkoland

:aniolki: bardzo dziękuję! :modlitwa: bez poczucia humoru to w tej robocie nie da rady:brak wiary:

???°???
07 listopada 2021 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Przeczytałem i dam jedną ☆ ekstra, za poprawne posługiwanie się językiem polskim, co dla mnie jest niezwykle istotne w odbiorze współforumowicza i wzajemnym szacunku.
Zabrakło mi tylko jednej, małej literli "er"?.
Poproszę o więcej?.

dziękuję Ci bardzo za miłe słowa. Muszę zerknąć, gdzie brakuje literki. Pozdrawiam!