Kobieta z brodą na Eurowizji

11 maja 2014 12:50
wichurra

Tu nie chodzi przecież o to, żeby w tej kobiecie piękno dostrzegać, tylko żeby nie emocjonować się, że ma brodę:)
Jest to na pewno dla nas dziwne, bo niespotykane, ale skoro jej się tak podoba to niech tak się nosi. 
I co tu jest do przekonywania?
Jedni lubią to, inni tamto, a ona lubi brodę. 
 
Mleczko nie lubi Maleńczuka za chamskość, więc go nie słucha (o ile dobrze pamiętam), Ty nie lubisz brody u kobiety, to też jej nie oglądaj. 
I koniec filozofi w tym temacie:)

Wichurka tak w ogóle to jest mężczyzna. Nie wiem czy tylko dla kariery czy z osobistych pobudek lansuje się na kobietę. Czyli u mężczyzny nie powinna dziwić broda, tylko jak już to damski strój.  
 
Temat powinien raczej brzmieć: Facet z brodą wyglądający jak kobieta wygrał Eurowizję :))))))
11 maja 2014 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
A to sory - nie wgłębiałam się w temat:)
Ale skoro to facet, to właśnie tym bardziej broda nie dziwi. A do facetów noszących damskie ciuszki jesteśmy już bardziej przyzwyczajone:)
 
Jeżeli już przy Eurowizji jesteśmy, to mnie się w ogóle to nie podoba. Poziom artystyczny bardzo niski. Takie tam kolejne igrzyska dla ludu. 
11 maja 2014 12:54
wichurra

A to sory - nie wgłębiałam się w temat:)
Ale skoro to facet, to właśnie tym bardziej broda nie dziwi. A do facetów noszących damskie ciuszki jesteśmy już bardziej przyzwyczajone:)
 
Jeżeli już przy Eurowizji jesteśmy, to mnie się w ogóle to nie podoba. Poziom artystyczny bardzo niski. Takie tam kolejne igrzyska dla ludu. 

My może tak, ale jak widać nie wszyscy.....
11 maja 2014 13:00
,, jako osoba OK ,,  lubie Drag Queen.... 
piosenka mi sie nie podobala, wg ballady mi nie podchodza. bylla w programnie reality show  Wild Girls, nie wiem czy pamietacie ,,,,
11 maja 2014 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tam kiedyś czytałam, że to facet i tylko jako artysta, występuje w roki kobiety. Taka jego "artystyczna wizja". Generalnie myślę, że nie ma czym się emocjonować. Mnie to nie gorszy, ani też nie fascynuje. Nie ma co przeżywać :) Wichurra ma rację, jego sprawa, czy nosi kiecki, brodę itd. :)
11 maja 2014 13:03 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

A to sory - nie wgłębiałam się w temat:)
Ale skoro to facet, to właśnie tym bardziej broda nie dziwi. A do facetów noszących damskie ciuszki jesteśmy już bardziej przyzwyczajone:)
 
Jeżeli już przy Eurowizji jesteśmy, to mnie się w ogóle to nie podoba. Poziom artystyczny bardzo niski. Takie tam kolejne igrzyska dla ludu. 

Fakt, niski poziom artystyczny jest na Eurowizji. Szkoda mi zawsze czasu i nie oglądam.
11 maja 2014 13:15
Ja dzwonilam na Islandie i na Bialorus - bo mi sie najbardziej podobali . Na Niemcy nie moglam dzwonic ,,, bo mam jestem w Niemczech,,,
,,ale w sumie dobrze ze ta Conchita wygrala :))))))))) ,,,,
11 maja 2014 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
"....... a krowy żrebic sie będą, konie cielić,

chlop z chlopem spac bedzie, baba z babą......" zacytowalam tekst z Konopielki. Moja tolerancja ma jakies tam granice, ale to niewiadomo co z broda,...... piosenka ładna, nawet sie wzruszylam nie patrzac w ekran.... hi hi hi.
11 maja 2014 13:25
Hahahah! No proszę jaki temat powstał, dziś moduś nadrabia brak wczorajszej aktywności i zakłada tematy ;-)
11 maja 2014 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Sowko, przeciez od tego jest, dobrze ze zaklada.
11 maja 2014 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Tu nie chodzi przecież o to, żeby w tej kobiecie piękno dostrzegać, tylko żeby nie emocjonować się, że ma brodę:)
Jest to na pewno dla nas dziwne, bo niespotykane, ale skoro jej się tak podoba to niech tak się nosi. 
I co tu jest do przekonywania?
Jedni lubią to, inni tamto, a ona lubi brodę. 
 
Mleczko nie lubi Maleńczuka za chamskość, więc go nie słucha (o ile dobrze pamiętam), Ty nie lubisz brody u kobiety, to też jej nie oglądaj. 
I koniec filozofi w tym temacie:)

No nie,ja napisalam za chamskość? nigdy sobe tego nie wybacze, jezeli pisałam to napewno za wulgarność.Nie chce mi sie szukać wpisu.No nie lubie go, ale go nie krytykuje.Niech sobie spiewa ku uciesze innych.
11 maja 2014 13:36
A ja bym oddała wszystko żeby mieć taką figure !!!
11 maja 2014 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

No nie,ja napisalam za chamskość? nigdy sobe tego nie wybacze, jezeli pisałam to napewno za wulgarność.Nie chce mi sie szukać wpisu.No nie lubie go, ale go nie krytykuje.Niech sobie spiewa ku uciesze innych.

Dobrą masz pamięć :) Dokładnie napisałaś: "Nie lubie wulgarnych ludzi a on taki jest"
11 maja 2014 13:41 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Dobrą masz pamięć :) Dokładnie napisałaś: "Nie lubie wulgarnych ludzi a on taki jest"

dzieki Emi,już nie bede szukala wpisu.
11 maja 2014 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

A ja bym oddała wszystko żeby mieć taką figure !!!

A brodę tez bys zapusciła?