Kobieta z brodą na Eurowizji

11 maja 2014 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie ogladałam programu o tej osobie, ani nie spotkałam się z nią wcześniej. Nie mnie ją oceniać, ale...
Jeżeli piszesz, że jest to mężczyzna - to powinien się jednak ubrać jak mężczyzna. Tolerujemy przecież mężczyzn z długimi włosami.
Myślę że jednak jest to kobieta uwięziona w ciele mężczyzny - czyli de facto ten ktoś czuje się kobietą - ubiera się jak kobieta, ma piękny makijaż - to wtedy, żeby nie razić mógłby się ogolić (wiele mężczyzn goli się i pokazuje całemu światu bez zarostu - i nikt ich za to nie krytykuje).
Ale jeżeli się mylę i ten człowiek jednak czuje się mężczyzną to po co ten makijaż, suknia itp? Mógłby założyć świetny kostium w spodniach ale bez wyzywającego makijażu i nikogo by nie raził.
A tolerancji to ja mam  w sobie dużo, nie rażą mnie pary homoseksualne - to ich wybór.

A mnie się podoba to co mój Opcia (77 lat) mówi o transseksualistach, homoseksualistach itp.:
"NIe rozumiem, ale akceptuję|".
 
Ja też się pod tym podpisuję.
11 maja 2014 13:50
mleczko47

A brodę tez bys zapusciła?

A po co mi broda?
11 maja 2014 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

No nie,ja napisalam za chamskość? nigdy sobe tego nie wybacze, jezeli pisałam to napewno za wulgarność.Nie chce mi sie szukać wpisu.No nie lubie go, ale go nie krytykuje.Niech sobie spiewa ku uciesze innych.

No może coś przekręciłam - w każdym razie nie lubisz to nie oglądasz i się nad tym nie rozczulasz:)
11 maja 2014 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mezczyzna i kobieta sa tak stworzeni, zeby pasowac do siebie, ona ma dziurka, a on taka specjalna wypuklosc. Te wszystkie dziwolągi, to jawne pogwałcenie natury.
 
Sowka, jaka on/a ma figure? Ani wciecia ani wyciecia, prosta/y  jak deska
11 maja 2014 13:58
Sówka

A po co mi broda?

No jak sie wszystko poświęca to gładką buzie tez.
11 maja 2014 14:01 / 6 osobom podoba się ten post
Pozwolę sobie też dołączyć swoją opinie  w tym temacie, bo aż mną wstrząsneła ta fascynacją z Eurowizji. Jeśli jesteście tak tolerancyjne (jak przy tym parawidowisku), to myślę, że nie zlinczujecie mnie - każdy ma prawo wyrażać siebie.
Dla mnie jest to jednoznaczne; OHYDA SPUSTOSZENIA ZAJĘŁA PIEDESTAŁ PODZIWU.  Jest to poprostu maskarada i nikt mnie nie przekona, że to jest w normie i nalezy to uszanować. Oczywiście, że w tej całej eskapadzie nie choodzi o piękno utworu, tylko o promocję tego, co od kilku lat usiłuje się  nam wciskać na siłę - diabelska ideologia GENDER.
 
Zgroza i wbrew naturze. Dla przypomnienia kochane rodaczki (myślę, że w większości katoliczki, a przynajmniej ochrzczone):
Księga rodzaju, rozdział 1, werset 27 mówi:
"Stworzył  więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i kobietę". Amen
11 maja 2014 14:11
Zofija

Pozwolę sobie też dołączyć swoją opinie  w tym temacie, bo aż mną wstrząsneła ta fascynacją z Eurowizji. Jeśli jesteście tak tolerancyjne (jak przy tym parawidowisku), to myślę, że nie zlinczujecie mnie - każdy ma prawo wyrażać siebie.
Dla mnie jest to jednoznaczne; OHYDA SPUSTOSZENIA ZAJĘŁA PIEDESTAŁ PODZIWU.  Jest to poprostu maskarada i nikt mnie nie przekona, że to jest w normie i nalezy to uszanować. Oczywiście, że w tej całej eskapadzie nie choodzi o piękno utworu, tylko o promocję tego, co od kilku lat usiłuje się  nam wciskać na siłę - diabelska ideologia GENDER.
 
Zgroza i wbrew naturze. Dla przypomnienia kochane rodaczki (myślę, że w większości katoliczki, a przynajmniej ochrzczone):
Księga rodzaju, rozdział 1, werset 27 mówi:
"Stworzył  więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i kobietę". Amen

czy ty kobieto wiesz co to jest tolerancja ?? na pewno nie ma nic wspolnego z tymi obrazami w twoim poscie,,,, piedestal??   nie potrafisz kulturalnie sie wypowiadac? Przez takie osoby jak ty az wstyd sie przyznawac ze pochodzi sie z polski,,, mam nadzieje ze ADMINISTRATOR forum zareaguje ,,,
11 maja 2014 14:16 / 4 osobom podoba się ten post
Według Ciebie tolerancja może funkcjonować tylko w jedynie słusznym kierunku - gender i lewactwo?????

Wyłączam się z dalszej dyskusji na ten temat.
11 maja 2014 14:17 / 7 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

czy ty kobieto wiesz co to jest tolerancja ?? na pewno nie ma nic wspolnego z tymi obrazami w twoim poscie,,,, piedestal??   nie potrafisz kulturalnie sie wypowiadac? Przez takie osoby jak ty az wstyd sie przyznawac ze pochodzi sie z polski,,, mam nadzieje ze ADMINISTRATOR forum zareaguje ,,,

Bardzi sie dziwie ze ta dyskusja na taki błahy temat zaczyna być agresywna.Nie ogladałam tego widowska bo mnie to nie interesuje kto ma kiecke a kto sie nie goli.Znam z reportazu z przed wiecej jak dwu lat,jeszcze jak pracowałam w Austrii,problemy zwyciężcy tego festiwalu.Ludzie,żyjmy i pozwolmy żyć innym.Innym w dosłownym tego słowa znaczeniu.
11 maja 2014 14:19 / 9 osobom podoba się ten post
A na co ma zareagowac? Chyba po to jest ten temat i kazdy ma prawo sie w nim wypowiedziec?

Na tym polega tolerancja, ja toleruje Twoje zdanie na ten temat, Ty moje. Magdaleno Sewicka jestes calkowicie pozbawiona tolerancji.
11 maja 2014 14:19 / 4 osobom podoba się ten post
margolcia

Mezczyzna i kobieta sa tak stworzeni, zeby pasowac do siebie, ona ma dziurka, a on taka specjalna wypuklosc. Te wszystkie dziwolągi, to jawne pogwałcenie natury.
 
Sowka, jaka on/a ma figure? Ani wciecia ani wyciecia, prosta/y  jak deska

Margolcia! A Ty co masz do desek, co??! Nie zapominaj, ze jeszcze czasami gwozdzie z nich wystaja)))
11 maja 2014 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Według Ciebie tolerancja może funkcjonować tylko w jedynie słusznym kierunku - gender i lewactwo?????

Wyłączam się z dalszej dyskusji na ten temat.

no wylacz sie, wylacz
11 maja 2014 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

Margolcia! A Ty co masz do desek, co??! Nie zapominaj, ze jeszcze czasami gwozdzie z nich wystaja:-))))

Binorek, ja do desek nic niemam, w tartaku 16 lat przepracowalam, ja tylko co do Kielbaski sie odnioslam, ze z przodu deska z boku deska,....
11 maja 2014 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Binorek, ja do desek nic niemam, w tartaku 16 lat przepracowalam, ja tylko co do Kielbaski sie odnioslam, ze z przodu deska z boku deska,....

No wlasnie do Kielbaski sie odnioslas, ze to deska- zajarzylam od razu
Problem w tym, ze choc ja nie Kielbaska, to tez taka deska ze mnie)
 
W temacie sie nie wypowiadam, bo nie ogladalam, ale po przeczytaniu watku mam prosbe do Magdaleny: wrzuc na luz, Dziewczyno i pozwol innym miec wlasne zdanie.
11 maja 2014 14:35 / 5 osobom podoba się ten post
Zofija

Pozwolę sobie też dołączyć swoją opinie  w tym temacie, bo aż mną wstrząsneła ta fascynacją z Eurowizji. Jeśli jesteście tak tolerancyjne (jak przy tym parawidowisku), to myślę, że nie zlinczujecie mnie - każdy ma prawo wyrażać siebie.
Dla mnie jest to jednoznaczne; OHYDA SPUSTOSZENIA ZAJĘŁA PIEDESTAŁ PODZIWU.  Jest to poprostu maskarada i nikt mnie nie przekona, że to jest w normie i nalezy to uszanować. Oczywiście, że w tej całej eskapadzie nie choodzi o piękno utworu, tylko o promocję tego, co od kilku lat usiłuje się  nam wciskać na siłę - diabelska ideologia GENDER.
 
Zgroza i wbrew naturze. Dla przypomnienia kochane rodaczki (myślę, że w większości katoliczki, a przynajmniej ochrzczone):
Księga rodzaju, rozdział 1, werset 27 mówi:
"Stworzył  więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i kobietę". Amen

"Przyjmując chrześcijańską koncepcję osoby, zabieg dotyczący zmiany płci należy uważać raczej za moralnie niedopuszczalny. Z punktu filozofii klasycznej i teologii chrześcijańskiej, transseksualizm należy raczej uważać za zespół zaburzeń psychicznych, które wywołują wrażenie niezgodności płci. W rzeczywiści taka niezgodność nie występuje, bo jak uczy Jan Paweł II w adhortacji Familiares consortio, niedopuszczalne jest traktowanie ludzkiego ciała jako przedmiotu, którym w dowolny sposób kieruje „duch ludzki”, zredukowany do czystej sfery psychicznej. Nie mózg, ale cały człowiek określa swoją płeć. W takim rozumieniu operacyjna zmiana płci nie zmienia mężczyzny w kobietę i odwrotnie. Zdaniem Stolicy Apostolskiej chirurgiczna zmiana płci jest powierzchowna i nie zmienia w sposób istotny osobowości człowieka" Cytat z http://www.przewodnik-katolicki.pl/
Mieszanie do tego Boga jest moim zdaniem bardziej niesmaczne, niż sam kiełbasa z brodą w sukience:(((((