Kobieta z brodą na Eurowizji

11 maja 2014 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Binorek, ja do desek nic niemam, w tartaku 16 lat przepracowalam, ja tylko co do Kielbaski sie odnioslam, ze z przodu deska z boku deska,....

Oj! Margolcia! Ja nie jestem Kiełbasa a tez deska! Buuuuu....i brody nie noszę :(
 
11 maja 2014 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
emi

"Przyjmując chrześcijańską koncepcję osoby, zabieg dotyczący zmiany płci należy uważać raczej za moralnie niedopuszczalny. Z punktu filozofii klasycznej i teologii chrześcijańskiej, transseksualizm należy raczej uważać za zespół zaburzeń psychicznych, które wywołują wrażenie niezgodności płci. W rzeczywiści taka niezgodność nie występuje, bo jak uczy Jan Paweł II w adhortacji Familiares consortio, niedopuszczalne jest traktowanie ludzkiego ciała jako przedmiotu, którym w dowolny sposób kieruje „duch ludzki”, zredukowany do czystej sfery psychicznej. Nie mózg, ale cały człowiek określa swoją płeć. W takim rozumieniu operacyjna zmiana płci nie zmienia mężczyzny w kobietę i odwrotnie. Zdaniem Stolicy Apostolskiej chirurgiczna zmiana płci jest powierzchowna i nie zmienia w sposób istotny osobowości człowieka" Cytat z http://www.przewodnik-katolicki.pl/
Mieszanie do tego Boga jest moim zdaniem bardziej niesmaczne, niż sam kiełbasa z brodą w sukience:(((((

Emi napisz to jeszcze kilka razy bo jeden plus dla Ciebie mnie nie satysfakcjonuje
11 maja 2014 14:39 / 9 osobom podoba się ten post
Zofija

Pozwolę sobie też dołączyć swoją opinie  w tym temacie, bo aż mną wstrząsneła ta fascynacją z Eurowizji. Jeśli jesteście tak tolerancyjne (jak przy tym parawidowisku), to myślę, że nie zlinczujecie mnie - każdy ma prawo wyrażać siebie.
Dla mnie jest to jednoznaczne; OHYDA SPUSTOSZENIA ZAJĘŁA PIEDESTAŁ PODZIWU.  Jest to poprostu maskarada i nikt mnie nie przekona, że to jest w normie i nalezy to uszanować. Oczywiście, że w tej całej eskapadzie nie choodzi o piękno utworu, tylko o promocję tego, co od kilku lat usiłuje się  nam wciskać na siłę - diabelska ideologia GENDER.
 
Zgroza i wbrew naturze. Dla przypomnienia kochane rodaczki (myślę, że w większości katoliczki, a przynajmniej ochrzczone):
Księga rodzaju, rozdział 1, werset 27 mówi:
"Stworzył  więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i kobietę". Amen

Zofija wyluzuj, nikt nie kaze nikomu nic na siłę akceptować. Dla mnie to tylko facet w sukience i z brodą.
Nie znajac go jednak osobiscie nie mozemy jednoznacznie stwierdzic jaki z niego /niej człowiek.
Ja wybieram wersje ze dobry. W koncu nikogo nie skrzywdził tą "swoją" stylizacją.
Nie znam pisma św. i nie mogę go cytować ale wiele razy słyszałam ze bóg jest dobry i miłosierny.
Dla takich "innych"tez pewnie znajdzie trochę miłosci.
11 maja 2014 14:43 / 4 osobom podoba się ten post
Sówka

Emi napisz to jeszcze kilka razy bo jeden plus dla Ciebie mnie nie satysfakcjonuje

Sowa mi ten jeden plus Twój komentarz wystarczy.
Chciałabym coś dorzucić do mojego komentarza, ale moje dobre wychowanie i kultura powstrzymało mnie...
11 maja 2014 14:43 / 6 osobom podoba się ten post
Zofija

Pozwolę sobie też dołączyć swoją opinie  w tym temacie, bo aż mną wstrząsneła ta fascynacją z Eurowizji. Jeśli jesteście tak tolerancyjne (jak przy tym parawidowisku), to myślę, że nie zlinczujecie mnie - każdy ma prawo wyrażać siebie.
Dla mnie jest to jednoznaczne; OHYDA SPUSTOSZENIA ZAJĘŁA PIEDESTAŁ PODZIWU.  Jest to poprostu maskarada i nikt mnie nie przekona, że to jest w normie i nalezy to uszanować. Oczywiście, że w tej całej eskapadzie nie choodzi o piękno utworu, tylko o promocję tego, co od kilku lat usiłuje się  nam wciskać na siłę - diabelska ideologia GENDER.
 
Zgroza i wbrew naturze. Dla przypomnienia kochane rodaczki (myślę, że w większości katoliczki, a przynajmniej ochrzczone):
Księga rodzaju, rozdział 1, werset 27 mówi:
"Stworzył  więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i kobietę". Amen

Zofia dlaczego do wszystkiego mieszasz Boga? A to dla Ciebie, tak z zupełnej przekory. Szach i Mat.

11 maja 2014 15:03 / 7 osobom podoba się ten post
emi

Sowa mi ten jeden plus Twój komentarz wystarczy.
Chciałabym coś dorzucić do mojego komentarza, ale moje dobre wychowanie i kultura powstrzymało mnie...

Posprzątałam kuchnię po obiedzie, ostudziłam trochę emocję i jednak dorzucę coś do tematu.
Bardzo mnie wku.za kiedy ktoś "wykorzystuje" Pana Boga i Pismo Święte, aby wyrazić swoje zdanie.
Moja tolerancja jest szeroka, ale ukrywanie swoich negatywnych uczuć pod płaszczykiem wiary budzi we mnie wzburzenie.
To tak jakby dawać przyzwolenie księżom na molestowanie, w myśl, że robią to z przykazania miłości...
Musiałam to z siebie wywalić. Nie chcę urazić nikogo, tylko uspokoić moje wzburzenie.
Teraz spadam z tej dyskusji.... idę odświeżyć umysł....
11 maja 2014 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

wynik był ustawiony ;) z góry było wiadomo że brodata wygra - mówie Wam dziouchy ;) ;)

A ja zaskoczona byłam,ze nie wygrała Ukraina,ze wzgledów politycznych i solidarnościowych oczywiście:)A tu zonk.....kobieta z brodą/niewazne co mówia ,wazne że mówią;)Thomas-Conchita wie dobrze jak sie sprzedać.Było do przewidzenia ,że media to kupią.
11 maja 2014 15:30 / 4 osobom podoba się ten post
jak sie czyta Biblię,a mnie sie to zdarza,to NIGDY nie natknęłam się,żeby Jezus (jesli był)chocby skarcił kogoś,bo odstawał od innych,albo wykonywał wstrętna innym pracę(celnicy,Magdalena),wydaje mi sie,że był (jesli był) bardzo tolerancyjnym i bardzo dobrym czlowiekiem i nigdy,by nie odtrącił "baby z brodą" choc wg mnie wygrać nie powinien,bo miałam innych faworytów,ale cóż ja jestem elastyczna w sądach i nie bardziej "świeta od prawdziwych Swiętych":)))) acha i mieszanie do takich pierdół  wiary i BOGA , a to w co  sie wierzy powinno być osobistą sprawą każdego człowieka,cóż....
11 maja 2014 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
Co sie czepiacie Conchity ze zapomniala sie ogolic.może bidulka zestresowana przed wystepem byla.a moze celowo,bo nieogolona twarz szczescie przynosi,pilkarze sie nie gola przed waznym meczem.a co do spiewania to przeciez 'spiewac kazdy moze,troche lepiej lub troche gorzej'
11 maja 2014 15:35 / 8 osobom podoba się ten post
dokladnie jak napisala kasia63, i w ogole dziwie sie, ze organizatorzy wpuszczaja taka osoba ne scene by ogladalo to miliony widzów w tym rowniez dzieci.Tolerancja tu nie ma nic do tematu, bo nast razem wyjdzie zupelnie ktos goly na scene mowiąc ze ma taka wewnetrzna potrzebe,że w stroju mu duszno, tez bedziecie wyrozumiale i tolerancyjne?no w koncu oceniac beda glos a nie stroj czy bezstrój.uwazam, ze jest to pewnego rodzaju obraza samego widza,damski makijaż,damski strój a tu broda,juz nie chce napisać Co-ale co wyszlo na scene tak naprawde?On czy Ona?coż,nie poddawajmy takich pomysłow dzieciom, mlodziezy na czym mozna zbic kase,jak mozna zdobyc rozglos,bo om wiecej takich tolerancyjnych ludzi to za lat kilka bedzie strach wlaczyc telewizor)wybaczcie, ze az tak daleko tolerancyjna nie jestem,ale ja mam jadlowstret po czyms takim.
11 maja 2014 15:51 / 2 osobom podoba się ten post
zgadzam się ,bo co niektórzy (geje w Polsce)pozwalaja sobie na zbyt wiele,otóż jeden z nich,bardzo znany celebryta ,fachowiec od mody niefrasobliwie stwierdził,że miał swietny weekend,bo go AŻ D..A boli, w TV!!!!! co Wy na to:) oj dała ja bym mu pokaz ....tolerancji:)))))))))))
11 maja 2014 16:14 / 3 osobom podoba się ten post
ziolkowa

zgadzam się ,bo co niektórzy (geje w Polsce)pozwalaja sobie na zbyt wiele,otóż jeden z nich,bardzo znany celebryta ,fachowiec od mody niefrasobliwie stwierdził,że miał swietny weekend,bo go AŻ D..A boli, w TV!!!!! co Wy na to:) oj dała ja bym mu pokaz ....tolerancji:)))))))))))

Niezaleznie od orientacji seksualnej ,takie zachowanie swiadczy jedynie o braku kultury danego czlowieka.Przecież gdyby hetero celebryta  czy celebrytka powiedział/a/ np.  że ma poobcierane tu i tam bo sie gziła cały wekend to byłoby ok? A jak mówi to gej, to juz nie jest?????Uważam ,że jesli chwalimy czy potepiamy takie zachowania to tylko jako zachowanie czlowieka ,nie inaczej.Bo nie to kim prywatnie jest ta osoba powinno byc ważne tylko to co mówi publicznie.Dla jasności wypowiedź pana potępiam.
11 maja 2014 16:16 / 4 osobom podoba się ten post
ziolkowa

zgadzam się ,bo co niektórzy (geje w Polsce)pozwalaja sobie na zbyt wiele,otóż jeden z nich,bardzo znany celebryta ,fachowiec od mody niefrasobliwie stwierdził,że miał swietny weekend,bo go AŻ D..A boli, w TV!!!!! co Wy na to:) oj dała ja bym mu pokaz ....tolerancji:)))))))))))

Jeżeli już go oceniasz to oceniaj go jako człowieka a nie homoseksualiste, po prostu jest chamem i to nie ma nic wsplnego z jego seksualnością. Krcze dlaczego jak hetero coś zrobi to mówi się "ten bandyta, ten pedofil" itd jak zrobi coś homoseksualista to jest "ten gej, ten dewiant" itd Przecież to nie jego orientacja  sprawia , że jest dobry lub zły, wychowany lub chamski. Myślisz, że studenci pod szkołą nie opowiadają sobie jak to na imprezie "pobzykali"?
11 maja 2014 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Niezaleznie od orientacji seksualnej ,takie zachowanie swiadczy jedynie o braku kultury danego czlowieka.Przecież gdyby hetero celebryta  czy celebrytka powiedział/a/ np.  że ma poobcierane tu i tam bo sie gziła cały wekend to byłoby ok? A jak mówi to gej, to juz nie jest?????Uważam ,że jesli chwalimy czy potepiamy takie zachowania to tylko jako zachowanie czlowieka ,nie inaczej.Bo nie to kim prywatnie jest ta osoba powinno byc ważne tylko to co mówi publicznie.Dla jasności wypowiedź pana potępiam.

Napisałyśmy dokładnie to samo w tym samym czasie ;-)
11 maja 2014 16:33 / 2 osobom podoba się ten post
no dobra,ale jednak to on powiedział w TV i na paradach zachowują sie podobnie,obscenicznie i prowokująco i to mi się akurat nie podoba,bo geje zawsze byli i zawsze będą ale teraz robi sie z tego wielkie haloo i hucpę i mmnie sie to nie podoba i mam prawo to powiedzieć...spokojnie:)