Weekend - jak go spędzasz?

17 maja 2014 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Haneczka47

Kochani a na czym ogladacie seriale

na komputerze :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
17 maja 2014 20:35 / 7 osobom podoba się ten post
Haneczka47

Kochani a na czym ogladacie seriale

Ja przeważnie na fotelu.....siedzę :)))))
17 maja 2014 20:36
Haneczka47

Kochani a na czym ogladacie seriale

serialnet . pl i na kinosik . pl
17 maja 2014 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Tyle to wiem ze na komputerzeale ????? Na czym nie umiem sie wyslowic
17 maja 2014 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Troche powagi dziewczyny hahahahh!
17 maja 2014 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
Po dwukroc SOWA dzieki
17 maja 2014 20:58
Barbara niepowtarzalna

Jak oni mogli pojechać sobie bez babci ! Przecież opiekunka też nie przyjechała tylko do roboty !.....Odpoczynek i rozrywka należy się jej  jak psu buda !!!!...DDDD:))))))

dość specyficzna rodzinka
tylko nie wiem czemu muszą jechać każdy weekend na swoje drugie mieszkanie, przeciez my z babka na dole, oni na gorze nikt im tam nie wlazi, nie interesuje się....
 
nic to.
 
A mi przysługuje pół dnia wolnego w tygodniu, szkoda, bo jakbym się wyrwała na pół dnia w niedzielę, mogłabym pobyć z facetem, a tak D U P A
 
ale zagryzę zebiska i wytrzymam
17 maja 2014 21:01
a ja niestety po tygodniu pracy jestem wrakiem ...i to nie tylko fizycznie ale psychicznie....opisalam to dzisiaj w poscie pt. prosze o pomoc....
17 maja 2014 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

Tyle to wiem ze na komputerzeale ????? Na czym nie umiem sie wyslowic

Nie chciałam Cię urazić :))))) Pierwsze co mi do głowy przyszło. Wiedziałam, że przyleci Sowa i Ci poważnie odpowie. Ja oglądam na ipli albo na zalukaj.pl
17 maja 2014 21:17
mzap88

dość specyficzna rodzinka
tylko nie wiem czemu muszą jechać każdy weekend na swoje drugie mieszkanie, przeciez my z babka na dole, oni na gorze nikt im tam nie wlazi, nie interesuje się....
 
nic to.
 
A mi przysługuje pół dnia wolnego w tygodniu, szkoda, bo jakbym się wyrwała na pół dnia w niedzielę, mogłabym pobyć z facetem, a tak D U P A
 
ale zagryzę zebiska i wytrzymam

Czyli oni na Twoim wolnym sobie jeżdżą. Chamstwo! Czy masz wolne w inny dzień?
 
17 maja 2014 21:19
Emi nie urazilas,ale i tak cos mio nie wchodzi bo caly czas mi alarm wyskakuje ze mam zafalszowane oprogramowanie itd
17 maja 2014 21:21
Idu...a zimna,aja jestem troche nie kumata w tych sprawach
17 maja 2014 21:23
Haneczka47

Emi nie urazilas,ale i tak cos mio nie wchodzi bo caly czas mi alarm wyskakuje ze mam zafalszowane oprogramowanie itd

Ja mam komunikat,ze niedostępny odcinek,albo fałszywe oprogramowanie .
17 maja 2014 21:26
W polsce nic mi takiego nie komunikowalo a w de zaraz alarm.tylko ze wersja nie oryginalana
17 maja 2014 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

dość specyficzna rodzinka
tylko nie wiem czemu muszą jechać każdy weekend na swoje drugie mieszkanie, przeciez my z babka na dole, oni na gorze nikt im tam nie wlazi, nie interesuje się....
 
nic to.
 
A mi przysługuje pół dnia wolnego w tygodniu, szkoda, bo jakbym się wyrwała na pół dnia w niedzielę, mogłabym pobyć z facetem, a tak D U P A
 
ale zagryzę zebiska i wytrzymam

A weż się postaw im i zapytaj ..: " co to do jasnej -ciasnej ja tu od czarnej roboty tutaj jestem? , a opiekujta się swoją babcią a nie tylko jeżdzita nie wiadomo gdzie i po co ?...a robić to nie ma komu !!! :)))))))))))))))