Weekend - jak go spędzasz?

17 maja 2014 21:50
właśnie póki co do kitu, zmienniczka mówiła że są 2h wolne ale i tak muszę siedzieć w domu, bo nie można babki zostawiać.... więc kiszę się w chałupie, a poza tym nie miałam jeszcze tak (a jestem od tyg.) żeby przez te rzekome 2 godz babka nic ode mnie nie chciała. MASAKRA

17 maja 2014 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
każdy dzień podobny do poprzedniego ale kiedy weekendzik to ja wiem!!! bo jakoś tak szybciej mija bo w sobote zawsze między 16 a 18 jest "hrabina junior" w niedziele przyjeżdża druga "hrabina junior" by wypić kawkę z hrabia seniorem. A ja po zrobieniu kawki dla hrabiostwa, robie sobie pauze ;)))))))))))))))))
17 maja 2014 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
My to chyba powinnyśy posać "Wocheende" a nie "weekend"? :):)
17 maja 2014 22:38 / 4 osobom podoba się ten post
ewaelzbieta

a ja niestety po tygodniu pracy jestem wrakiem ...i to nie tylko fizycznie ale psychicznie....opisalam to dzisiaj w poscie pt. prosze o pomoc....

Słuchajcie Dziewczyny, nie wiem, czy zauważyłyście, że nasza Kolezanka po tym poście usunęła konto. Jakoś takie przeczucie mam dziwne. Rzeczywiście dziś prosiła o pomoc i wiele z Was udzieliło jej rad. Nawet nie chcę myśleć, co musi tam przeżywać i jak jej ciężko. Oby szybko znalazła się w innym miejscu. Może niezupełnie w temacie, ale tak jakoś nie daje mi to spokoju...Tym bardziej, że chyba się tutaj u nas odnalazła dosyć szybko.
17 maja 2014 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

Słuchajcie Dziewczyny, nie wiem, czy zauważyłyście, że nasza Kolezanka po tym poście usunęła konto. Jakoś takie przeczucie mam dziwne. Rzeczywiście dziś prosiła o pomoc i wiele z Was udzieliło jej rad. Nawet nie chcę myśleć, co musi tam przeżywać i jak jej ciężko. Oby szybko znalazła się w innym miejscu. Może niezupełnie w temacie, ale tak jakoś nie daje mi to spokoju...Tym bardziej, że chyba się tutaj u nas odnalazła dosyć szybko.

Może to jakaś reporterka była? za język nas pociągnęła i poszła,bo niby czemu usunęła konto?
17 maja 2014 22:48 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Może to jakaś reporterka była? za język nas pociągnęła i poszła,bo niby czemu usunęła konto?

Też się nad tym zastanawiam, dlaczego. Przecież fajnie pisała,a jak poprosiła o radę, to ją od Was otrzymała. Myślę, że właśnie z nami byłoby łatwiej przetrwać i móc się wypisać, jak coś nie tak.
17 maja 2014 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Może to jakaś reporterka była? za język nas pociągnęła i poszła,bo niby czemu usunęła konto?

To pewnie Ty byłaś, ale się wstydziłaś prosić o rady :))))
17 maja 2014 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
emi

To pewnie Ty byłaś, ale się wstydziłaś prosić o rady :))))

Wiesz co,ja to się juz boję witać nowe osoby,bo nigdy nie wiadomo czy Kokosia to nie jakaś tam Złociutka, która załozyła drugi raz konto. Nie wiem czemu ludzie to robią?
17 maja 2014 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wiesz co,ja to się juz boję witać nowe osoby,bo nigdy nie wiadomo czy Kokosia to nie jakaś tam Złociutka, która załozyła drugi raz konto. Nie wiem czemu ludzie to robią?

Ja też nie wiem. Może wstydzą się za to, co napisali. Albo myślą, że jako Innynick zostaną lepiej odebrani. Nie wiem. Ja tam emi jestem i żaden nick tego nie zmieni, więc ja nicka też nie zamierzam zmieniać. Czy całe forum musi wiedzieć o naszej korespondencji???? Czytałaś?
17 maja 2014 23:08
emi

Ja też nie wiem. Może wstydzą się za to, co napisali. Albo myślą, że jako Innynick zostaną lepiej odebrani. Nie wiem. Ja tam emi jestem i żaden nick tego nie zmieni, więc ja nicka też nie zamierzam zmieniać. Czy całe forum musi wiedzieć o naszej korespondencji???? Czytałaś?

Nie czytalam,a jakiej korespondencji?
17 maja 2014 23:13 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie czytalam,a jakiej korespondencji?

nie chciałam pisać wprost, bo mnie znowu Moderator ochrzani, maila Ci wysłałam
17 maja 2014 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
emi

nie chciałam pisać wprost, bo mnie znowu Moderator ochrzani, maila Ci wysłałam

aaaa hi,hi :)
17 maja 2014 23:22 / 3 osobom podoba się ten post
emi

nie chciałam pisać wprost, bo mnie znowu Moderator ochrzani, maila Ci wysłałam

Dziewczynki ! NO !!! :)))))))
17 maja 2014 23:42 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dziewczynki ! NO !!! :)))))))

poprawimy się :)))) moja wina, że Iwanilia nie zakumała parodii Mod.....
17 maja 2014 23:43 / 2 osobom podoba się ten post
emi

poprawimy się :)))) moja wina, że Iwanilia nie zakumała parodii Mod.....

Czasem wolno myśle :)