Sennik

21 maja 2014 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
Od kilku dni miewam dziwne sny i jak wstaje rano to sprawdzam w senniku co ten sen oznacza. Fajnie byłoby podzielić się z kimś taką nocną historią, przeanalizować ją i w ogóle pogadać o snach, skąd się biorą, dlaczego śnią się nam czasami rzeczy które nigdy nie miałyby miejsca w życiu realnym.
21 maja 2014 09:54
Moja nie żyjąca mama umiała tłumaczyć sny.Ja nie , ale mnie ten temat interesuje .
21 maja 2014 09:56 / 2 osobom podoba się ten post
Mi śniło się dziś , że mój brat wziął pożyczkę od jakichś dziwnych ludzi, przyszedł do domu z jakąś umową spisaną długopisem na kartce papieru. Tak się zdenerwowałam, że wsadziłam go do samochodu razem z tymi pieniędzmi i pojechałam do domu tych ludzi. Wchodze do nich i z pyskiem od progu, że albo dają mi 3 tys albo ide zaraz na policję z tą "umową" Zrobiło się zamiesznie, jakiś facet zaczął zdenerwowany wciskać mi pieniądze do ręki, wziełam je i kazałam iść bratu do samochodu. Zeszłam za nim i okazało się, że mój samochód to "maluch" Brat mówi do mnie, że tutaj jest 30 tys a nie 3 więc ja stwierdziłam, że musimy w takim układzie kupić nowy samochód :-D
21 maja 2014 09:57 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Od kilku dni miewam dziwne sny i jak wstaje rano to sprawdzam w senniku co ten sen oznacza. Fajnie byłoby podzielić się z kimś taką nocną historią, przeanalizować ją i w ogóle pogadać o snach, skąd się biorą, dlaczego śnią się nam czasami rzeczy które nigdy nie miałyby miejsca w życiu realnym.

Śpisz do 4:30 i dajesz radę miewać sny??? Te "rzeczy które nigdy nie miałyby miejsca w życiu realnym" to prawdopodobnie jakieś ukryte marzenia, obawy...
 
21 maja 2014 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Śpisz do 4:30 i dajesz radę miewać sny??? Te "rzeczy które nigdy nie miałyby miejsca w życiu realnym" to prawdopodobnie jakieś ukryte marzenia, obawy...
 

Oj to tylko dziś tak spałam , to chyba z powodu tego snu
21 maja 2014 10:02
Sówka

Oj to tylko dziś tak spałam , to chyba z powodu tego snu :-)

Pewnie dlatego się obudziłaś. Ja jakby mi się śniło, że mam 30tysi to też nie mogłabym spać ;)
21 maja 2014 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Pewnie dlatego się obudziłaś. Ja jakby mi się śniło, że mam 30tysi to też nie mogłabym spać ;)

A jakie było rozczarowanie jak się okazało, że ich jednak nie mam, masakra!
21 maja 2014 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

A jakie było rozczarowanie jak się okazało, że ich jednak nie mam, masakra!

Pieniądze   pieniądzeu mężczyzn symbol potencji w miłości i w życiu;
u kobiet zawsze znak erotycznych spekulacji
widzieć: niespodziewane wydatki
ujrzeć zagraniczne: ryzykowne przedsięwzięcie
zarabiać: szczęście w miłości
znaleźć: zdołasz się uchronić przez dotkliwymi stratami
posiadać: zarozumialstwo
kraść: uważaj na złodziei
zgubić: niepomyślność, na szczęście krótkotrwała
dać je żebrakowi: wielkie profity wygrać: nie oznacza nic dobrego
wymieniać: niezmienne szczęście w interesach
płacić: zagarniesz wszystkie pieniądze dla siebie
dostać: poniesiesz duże koszty
liczyć: dobre zarobki
wydawać : zysk finansowy
oszczędzać: powodzenie przyjdzie niespodziewanie
sfałszowane : rozczarowanie lub oszustwo
                                               słyszeć ich brzęk: niezbyt pomyślna wiadomość.  
Źródło: http://www.sennik.biz/  
21 maja 2014 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

A jakie było rozczarowanie jak się okazało, że ich jednak nie mam, masakra!

Ja mam pokręcone sny,mniej-więcej takie jak Twoje. Też śnią mi się często pożyczki he,he
21 maja 2014 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Jako nastolatka mialam sen ,który powtórzyl mi sie 4x,ostatni raz 2 dni przed ślubem/pierwszym/.Co znaczył nie wiem do dzis i dlaczego za każdym razem był dokładnie taki sam.Zupełnie nie miał zwiazku z realem.Opisze go.
Wojna.Okopy.Trwa jakas bitwa.Kto z kim ,nie wiem.Jestem sanitariuszką i dostaję polecenie wyjśc na pole bitwy i ściągnąc rannego.Wychodzę,znajduje rannego ,czołgam sie z nim w strone okopów.Nagle dostaję w głowę i czuje jak krew spływa mi po prawęj stronie głowy.Budze sie i prawa strone głowy mam całą mokrą,spływajacą potem.Koniec snu.Zawsze taki sam,zawsze to wrażenie płynacej krwi.
Drugi sen,który snił mi się raz ,ale był straszny i będę go zawsze chyba pamietać.Byłam wtedy z dziecmi na wczasach,zero stresu,piekna pogoda,nie wiem skąd sie wziął.Opis-
Sniło mi sie ,że umarł mój syn.Mówie do mamy ,która miała garnitur kupić ,zeby nie był brązowy bo syn nie znosi tego koloru/w realu nie ma nic brązowego do dzis ,nie lubi tego koloru/.Pogrzeb,w trumnie syn w brazowym garniturze.Tak sie darła przez sen ,że obudziłam ludzi w domkach obok.Sen był tak zywy ,tak realny że wciąż go pamiętam.Co oznaczał?nie mam pojęcia.
Jesli chodzi o znaczenie snów,kiedy mojej mamie śni się pęknięty stół ,zawsze w jej najbliższym otoczeniu w bliskim czasie dzieje sie coś niedobrego,albo ktos zachoruje,albo kogoś okradną,zawsze coś.
21 maja 2014 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jako nastolatka mialam sen ,który powtórzyl mi sie 4x,ostatni raz 2 dni przed ślubem/pierwszym/.Co znaczył nie wiem do dzis i dlaczego za każdym razem był dokładnie taki sam.Zupełnie nie miał zwiazku z realem.Opisze go.
Wojna.Okopy.Trwa jakas bitwa.Kto z kim ,nie wiem.Jestem sanitariuszką i dostaję polecenie wyjśc na pole bitwy i ściągnąc rannego.Wychodzę,znajduje rannego ,czołgam sie z nim w strone okopów.Nagle dostaję w głowę i czuje jak krew spływa mi po prawęj stronie głowy.Budze sie i prawa strone głowy mam całą mokrą,spływajacą potem.Koniec snu.Zawsze taki sam,zawsze to wrażenie płynacej krwi.
Drugi sen,który snił mi się raz ,ale był straszny i będę go zawsze chyba pamietać.Byłam wtedy z dziecmi na wczasach,zero stresu,piekna pogoda,nie wiem skąd sie wziął.Opis-
Sniło mi sie ,że umarł mój syn.Mówie do mamy ,która miała garnitur kupić ,zeby nie był brązowy bo syn nie znosi tego koloru/w realu nie ma nic brązowego do dzis ,nie lubi tego koloru/.Pogrzeb,w trumnie syn w brazowym garniturze.Tak sie darła przez sen ,że obudziłam ludzi w domkach obok.Sen był tak zywy ,tak realny że wciąż go pamiętam.Co oznaczał?nie mam pojęcia.
Jesli chodzi o znaczenie snów,kiedy mojej mamie śni się pęknięty stół ,zawsze w jej najbliższym otoczeniu w bliskim czasie dzieje sie coś niedobrego,albo ktos zachoruje,albo kogoś okradną,zawsze coś.

Mi też się kiedyś śnił pogrzeb mojego brata którego wychowałam, był bardzo realny, pogrzeb, on w otwartej trumnie, potem zasypywanie grobu. Jak się obudziłam to wyłam jak głupia.
21 maja 2014 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Pieniądze   pieniądzeu mężczyzn symbol potencji w miłości i w życiu;
u kobiet zawsze znak erotycznych spekulacji
widzieć: niespodziewane wydatki
ujrzeć zagraniczne: ryzykowne przedsięwzięcie
zarabiać: szczęście w miłości
znaleźć: zdołasz się uchronić przez dotkliwymi stratami
posiadać: zarozumialstwo
kraść: uważaj na złodziei
zgubić: niepomyślność, na szczęście krótkotrwała
dać je żebrakowi: wielkie profity wygrać: nie oznacza nic dobrego
wymieniać: niezmienne szczęście w interesach
płacić: zagarniesz wszystkie pieniądze dla siebie
dostać: poniesiesz duże koszty
liczyć: dobre zarobki
wydawać : zysk finansowy
oszczędzać: powodzenie przyjdzie niespodziewanie
sfałszowane : rozczarowanie lub oszustwo
                                               słyszeć ich brzęk: niezbyt pomyślna wiadomość.  
Źródło: http://www.sennik.biz/  

Tak, wiem. Sprawdzałam dziś i nie jest to dobry sen, samochód też nie jest snem pozytywnym.
21 maja 2014 10:23 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

Mi też się kiedyś śnił pogrzeb mojego brata którego wychowałam, był bardzo realny, pogrzeb, on w otwartej trumnie, potem zasypywanie grobu. Jak się obudziłam to wyłam jak głupia.

Jak miałam 15 lat śniła mi się śmierć mojego taty, zmarł 21 lat później. Taki sen niby oznacza, że ktoś będzie żył długo. Czy 65 lat to długo? Biorąc pod uwagę jego życie, chyba tak.....
21 maja 2014 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
A ja kiedyś umiałam przepowiadać sny, ale tylko osobom najbliższym - tym z którymi byłam związana emocjonalnie. Zawsze się sprawdzało co ja w danym śnie "zobaczyłam". Ale sobie nie umiem przetłumaczyć, ostatnio tez mam tu bardzo realistyczne sny, w domu bardzo rzadko śni mi się cokolwiek.
21 maja 2014 10:36
Malgi

A ja kiedyś umiałam przepowiadać sny, ale tylko osobom najbliższym - tym z którymi byłam związana emocjonalnie. Zawsze się sprawdzało co ja w danym śnie "zobaczyłam". Ale sobie nie umiem przetłumaczyć, ostatnio tez mam tu bardzo realistyczne sny, w domu bardzo rzadko śni mi się cokolwiek.

Malgi-mi się śniło 3 dni temu ,że wypadają mi zęby...miałam w dłoniach z 10 szt. i czułam realistycznie w szczęce ich brak...do tego powiedziałam do mojej mamy (która nie żyje od 10 lat,była relna we śnie)jak ja teraz pojadę do pracy?wszystko działo się na terenie mieszkania w którym mieszkałam od urodzenia przez 33lata...
wiem,że zęby to na chorobę ...a może - to przepowiada moją śmierć?
Jeśli znasz rozwiązanie napisz...ciągle siedzi mi w głowie ten sen...