Sennik

21 maja 2014 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Binga

Malgi-mi się śniło 3 dni temu ,że wypadają mi zęby...miałam w dłoniach z 10 szt. i czułam realistycznie w szczęce ich brak...do tego powiedziałam do mojej mamy (która nie żyje od 10 lat,była relna we śnie)jak ja teraz pojadę do pracy?wszystko działo się na terenie mieszkania w którym mieszkałam od urodzenia przez 33lata...
wiem,że zęby to na chorobę ...a może - to przepowiada moją śmierć?
Jeśli znasz rozwiązanie napisz...ciągle siedzi mi w głowie ten sen...
 

Śniło mi się kiedyś coś podobnego, plus małe dzieci w tej serii snów. Żyję do dzisiaj :)))) Analizując tamten okres, miałam sporo stresu
i chyba to odbijało się na moim śnie. Zauważyłam, że kiedy mam spokojny czas to nic mi sie nie śni..
21 maja 2014 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
Binga

Malgi-mi się śniło 3 dni temu ,że wypadają mi zęby...miałam w dłoniach z 10 szt. i czułam realistycznie w szczęce ich brak...do tego powiedziałam do mojej mamy (która nie żyje od 10 lat,była relna we śnie)jak ja teraz pojadę do pracy?wszystko działo się na terenie mieszkania w którym mieszkałam od urodzenia przez 33lata...
wiem,że zęby to na chorobę ...a może - to przepowiada moją śmierć?
Jeśli znasz rozwiązanie napisz...ciągle siedzi mi w głowie ten sen...
 

Sny o zębach są skomplikowane, wszystko zależy które Ci się śnią. Cyt. " Zęby górne oznaczają lepszych i znaczniejszych domow­ników osoby śniącej, dolne zaś gorszych. Usta bowiem uważane są w tym przypadku za dom, a zęby za ludzi w domu. Te po prawej stronie symbolizują mężczyzn, po lewej zaś kobiety. Siekacze oznaczają młodych ludzi, kły ludzi w średnim wieku, zęby trzonowe osoby starsze. Kto śni, że traci któryś z wymienionych zębów straci odpowiednio któregoś z domowników."
21 maja 2014 11:09 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Śniło mi się kiedyś coś podobnego, plus małe dzieci w tej serii snów. Żyję do dzisiaj :)))) Analizując tamten okres, miałam sporo stresu
i chyba to odbijało się na moim śnie. Zauważyłam, że kiedy mam spokojny czas to nic mi sie nie śni..

Mnie też się kiedyś śniło,że ząb mi wypadł,akurat wtedy wiedziałam,że muszę do dentysty,a czasu nie mogłam znaleźć.Po wizycie u doktorki już nic takiego mi się nie śniło.Sny w sposób symboliczny odzwierciedlają kondycję psychiczną,stan emocjonalny.Śpiąc,poprzez sen mózg się "resetuje".W prorocze znaczenie snów trudno mi uwierzyć,ale ja okrutnie przyziemna jestem:)
21 maja 2014 11:16
Mnie się bardzo często sni, ze kupuję dom (różne cudaczne lokalizacje, nawet jak polanka Teletubisów), dom jednak przypomina ten z horroru Kinga "Rose Red" .. staram się urządzić dom ale okazuje sie, że wciąż nowe pokoje odkrywam... i nowe i nowe... czasem jest to pzreinaczony obraz mojego osobistego domu
21 maja 2014 11:23
tina 100%

Mnie też się kiedyś śniło,że ząb mi wypadł,akurat wtedy wiedziałam,że muszę do dentysty,a czasu nie mogłam znaleźć.Po wizycie u doktorki już nic takiego mi się nie śniło.Sny w sposób symboliczny odzwierciedlają kondycję psychiczną,stan emocjonalny.Śpiąc,poprzez sen mózg się "resetuje".W prorocze znaczenie snów trudno mi uwierzyć,ale ja okrutnie przyziemna jestem:)

kochana moja 
ja mam zdrowe zęby,boję się stomatologa,ale uroda  elegancki wygląd i zdrowie to tak u mnie ponad .
trochę się wystraszyłam tego snu i stąd moje pytanie...
przecież wiele z nas ma dużą wiedzę i z chęcią się nią dzieli
jesteśmy tu wszystkie po to żeby się wspierać i sobie nawzajem pomagoć w trudnych sytuacjach...czyż nie??? 
pozdrawiam...
ps.ja też jestem realistką,nie bujam w chmurach...no chyba ,czasami...jak mam dość wszystkiego....................
21 maja 2014 11:30 / 1 osobie podoba się ten post
Binga -mnie sie zęby ciągle śnią,zdrowe ,chore,wypadające,cudze....i nic:)
21 maja 2014 11:30
Binga

kochana moja 
ja mam zdrowe zęby,boję się stomatologa,ale uroda  elegancki wygląd i zdrowie to tak u mnie ponad .
trochę się wystraszyłam tego snu i stąd moje pytanie...
przecież wiele z nas ma dużą wiedzę i z chęcią się nią dzieli
jesteśmy tu wszystkie po to żeby się wspierać i sobie nawzajem pomagoć w trudnych sytuacjach...czyż nie??? 
pozdrawiam...
ps.ja też jestem realistką,nie bujam w chmurach...no chyba ,czasami...jak mam dość wszystkiego....................

Też elegancko wyglądam:).A tak naprawdę,to nie ma co przejmować się snami i niepotrzebnie się nakręcać:)
O ile się nie mylę,to odczytałaś mój post jako wrogi.Nie miałam takiego zamiaru:)
21 maja 2014 11:38
tina 100%

Też elegancko wyglądam:).A tak naprawdę,to nie ma co przejmować się snami i niepotrzebnie się nakręcać:)
O ile się nie mylę,to odczytałaś mój post jako wrogi.Nie miałam takiego zamiaru:)

alles ok....ich habe stres...gruss dich...
21 maja 2014 12:58
Zeby wypadajace to na jakas chorobe albo smierc jesli nie widzialas krwi to osoba obca odejdzie,a widziec osobe zmarla to powroci jakies zmartwienie
21 maja 2014 13:04
Opisze Wan moj sen z przed roku ,bylo to tez w maju ,pracowalam akurat w lewerkusen,i mam sen sni mi sie ze dostaje sms o tresci ,,SMIERC,,
po okolo 4 dniach umiera moja daleka kuzynka a chyba w ciagu tygodnia czy 10 dni umiera brat mojego meza
notabene wyjechal do de dzien wczesniej i w pierwszym dniu pracy dostal rozlegly zawal w pracy i juz go nie odratowano
i jak tu nie wierzyc w sny
jeszcz w adwencie czy wielkim poscie sni mi sie woda to juz wiem ze rok bd oplakany????!!!!!!
21 maja 2014 13:28
Binga

Malgi-mi się śniło 3 dni temu ,że wypadają mi zęby...miałam w dłoniach z 10 szt. i czułam realistycznie w szczęce ich brak...do tego powiedziałam do mojej mamy (która nie żyje od 10 lat,była relna we śnie)jak ja teraz pojadę do pracy?wszystko działo się na terenie mieszkania w którym mieszkałam od urodzenia przez 33lata...
wiem,że zęby to na chorobę ...a może - to przepowiada moją śmierć?
Jeśli znasz rozwiązanie napisz...ciągle siedzi mi w głowie ten sen...
 

Binga, jakoś czuję, że będziesz miała jakieś kłopoty związane z Twoją pracą - tą do której masz pojechać? TAM się coś stanie?
21 maja 2014 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Binga, jakoś czuję, że będziesz miała jakieś kłopoty związane z Twoją pracą - tą do której masz pojechać? TAM się coś stanie?

A mnie sie sniło dzisiaj,że mała dziewczynke spotkałam,ktora sie zgubiła.Tylko nie pisz mi Malgi,że dostane na forum prezent.
21 maja 2014 13:36
Ad.mleczko nie wiem czy moge przetlumaczyc ten twoj sen,ale gdy snia mi sie male dzieci to zmartwienie jakies przychodzi,im mniejsze tym wiekszy problem
21 maja 2014 13:38
mleczko47

A mnie sie sniło dzisiaj,że mała dziewczynke spotkałam,ktora sie zgubiła.Tylko nie pisz mi Malgi,że dostane na forum prezent.

Binga mnie prosiła o pomoc w oznaczeniu, nie mam zamiaru być forumową wroźką ;-)
Jak będziesz chciała, żebym tu napisała co myślę o Twoim śnie to pewnie to zrobię, ale jak ktoś zmyśla to raczej nic nie będę "czuła". Ja naprawdę czasami coś "czuję" jak ktoś mi sny opowiada. Nie, że specjalnie o tym myślę... Tak już mam.
21 maja 2014 13:45
Malgi

Binga mnie prosiła o pomoc w oznaczeniu, nie mam zamiaru być forumową wroźką ;-)
Jak będziesz chciała, żebym tu napisała co myślę o Twoim śnie to pewnie to zrobię, ale jak ktoś zmyśla to raczej nic nie będę "czuła". Ja naprawdę czasami coś "czuję" jak ktoś mi sny opowiada. Nie, że specjalnie o tym myślę... Tak już mam.

No co Ty,gdybym zmyslała do pewnie  bym nie pisala o malej dziewczynce tylko o wiekszym chłopczyku.