Sennik

14 sierpnia 2014 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
neta

A mnie się śnił pies - mój własny, który na mnie warczył, szczerzył zęby, i wydawał się niezrównoważony.. Obudziłam się z niefajnym uczuciem.

pies na ciebie warczy to jeszcze nic ha ha gorzej jak jego pani po twoim powrocie powie do twojego faceta : Kochanie jakas baba do ciebie a burek tak strasznie na nia ujada hihi
14 sierpnia 2014 18:03 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cicho być ..... jak popiszesz dziś jeszcze trochę to do 4100 dolecimy ... a co ? nie wolno ?....wolno :))))))

za demokracja to ja od czasu do czasu byl .....hihi pisz co chcesz i gdzie chcesz
14 sierpnia 2014 18:15
ORIM

za demokracja to ja od czasu do czasu byl .....hihi pisz co chcesz i gdzie chcesz

Gratuluję 4030 okrągłego , polubionego posta !!!!:)))))))))))
14 sierpnia 2014 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gratuluję 4030 okrągłego , polubionego posta !!!!:)))))))))))

malo ha ha ciagle malo hihi I co mi tam zagladasz ??? hihi
14 sierpnia 2014 18:23
ORIM

malo ha ha ciagle malo hihi I co mi tam zagladasz ??? hihi

Ty tylko " cytaj " a nie " cytuj "..... resztę ja załatwię :)))))))))
14 sierpnia 2014 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty tylko " cytaj " a nie " cytuj "..... resztę ja załatwię :)))))))))

a bo mnie sie pokielbasilo ha ha A wlasnie biala polska kielbasa za mna chodzi.Jak baba w ciazy mam zachciewajki ha ha
14 sierpnia 2014 20:34
ORIM

a bo mnie sie pokielbasilo ha ha A wlasnie biala polska kielbasa za mna chodzi.Jak baba w ciazy mam zachciewajki ha ha

wypij skrzynke fpiffka... mocz,mocze,moczow,moczami i   ....  lulu.......hahhahhahhaaa
14 sierpnia 2014 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
AMOREK

wypij skrzynke fpiffka... mocz,mocze,moczow,moczami i   ....  lulu.......hahhahhahhaaa

sadystka 
28 sierpnia 2014 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Miałam dzisiejszej nocy kilka snów i każdy pamiętam.
Nie mogę wam ich opisać bo będziecie się śmiać i też dlatego, że za dużo mówią o mojej duszy i twarzy bez codziennych masek...
Powiem tylko, że ten pierwszy był bardzo uspokajający, taki opowiadający o tym czego najbardziej bym chciała :) Czasem miewam prorocze sny, być może ten jest właśnie taki.
 
28 sierpnia 2014 11:08 / 3 osobom podoba się ten post
lena7

Miałam dzisiejszej nocy kilka snów i każdy pamiętam.
Nie mogę wam ich opisać bo będziecie się śmiać i też dlatego, że za dużo mówią o mojej duszy i twarzy bez codziennych masek...
Powiem tylko, że ten pierwszy był bardzo uspokajający, taki opowiadający o tym czego najbardziej bym chciała :) Czasem miewam prorocze sny, być może ten jest właśnie taki.
 

:)))) 
28 sierpnia 2014 17:41
Nie mogie bo się wstydzam :D
Prawdziwą mnie znają nieliczni :)
 
 
14 września 2014 09:44
Mi się dzisiaj śniło, że nosiłam na szyi, zawieszony na sznurku znicz cmentarnych... Dziwny sen, co?
17 września 2014 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Mi się dzisiaj śniło, że nosiłam na szyi, zawieszony na sznurku znicz cmentarnych... Dziwny sen, co?

Niepokojące.
Sznurek na szyi to symbol zniewolenia. Dlaczego znicz? Zamiast np klucza jak za dzieciaka się biegało? Znicz wiadomo - pamięć zmarłych.
Giunta, weź zapal znicz za ukochaną zmarłą osobę. Nie możesz osobiście to w myślach. Zdejmij znicz ze sznurka i zapal go w myślach...
 
05 października 2014 08:23
A mnie sie dzis snilo ze jestem w ciazy,doczytalam ze to dobry znak zmian na lepsze i mam dobry humor !!!
05 października 2014 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
A mnie sie dzisiaj śniło że ktoś mi sie do łóżka wpychał z prawej strony.. Dziadek wstał i pyta dobrze dzisiaj spałaś?- Nein- odpowiadam. Und ich auch- odpowiada dziadek.. i co wy na to?